0

Nie pójdzie siedzieć. Wyjedzie z Hiszpanii sprawa ucichnie, bedzie sie toczyć latami i dostanie taki sam wyrok co Messi. Pamiętaj ze tutaj suma może nie mieć znaczenia. Popełnił takie samo przestępstwo co Messi i jeżeli już to dostanie taki sam wyrok.

3

Ale pamiętaj tez o wizerunku. Ronaldo to przedewszystkim produkt który bedzie rozpoznawalny jeszcze przez 10 albo i dłużej lat. Kupując go masz już poniesienie wartości swojego klubu.

0

Nie jestem w 100 procentach przekonany ale Tuchel będzie trenerem Southampton

0

Coś czuje ze jak zarzuty sie potwierdzą to jeszcze Florek go sprzeda w tym okienku transferowym.

0

Ja tam płakać nie będę jeżeli nie uda sie kupić Verattiego. Jakoś nie przypominam sobie żeby jakiś Włoch poradził sobie w Barcelonie. Może ten jest szczególny ale nie przekonuje mnie. Już bym wolał Coutinio.

1

Zależy kogo kibicem jesteś. Jeżeli Barcelony Messiego to pewnie tak. Ale jeżeli kibicujesz Barcelonie długo przed Messim i długo po nim tez bedziesz kibicować to co to za różnica. Figo odszedł i jakoś prawdziwi kibice zostali. Liczy sie klub.
Odpowiedz trochę nierealistyczna ale takie było pytanie.

0

Ale za takiego zawodnika z topu to trzeba dać ok 60-80 milionów. A tez nie masz gwarancji ze się sprawdzi w naszym systemie. A co taki np Veratti wygrał prócz Mistrzostw Francji gdzie nie było konkurencji żadnej. Bo w LM szału to nie zrobił.
Zawodnicy z topu to grają u nas albo w Realu.
Nie ma czegoś takiego jak zawodnik czy trener z topu. Takie jest moje zdanie

4

Ale napewno da z siebie wszystko. A Umtiti dał rade podołać? Napewno by popełniał błędy ale kto ich nie robi. Veratti czy Coutinio tez je popełniają.

4

Wiesz dobrze ze nie o to mi chodziło.
Taki Sari na przykład chce grać dla nas a kosztowałby dużo mniej. Wielu jest takich piłkarzy nawet w naszej drugiej drużynie.
A Veratti jakoś stracił w moich oczach po naszej remontadzie. Bo u nas takich meczy pod presją będzie bardzo dużo.

11

Sorki ze to powiem ale my powinnismy kupować piłkarzy którzy marzą grać dla nas, jak Suarez, Umtiti czy Mascherano. Jeżeli Veratti nie ma na tyle chęci i odwagi żeby wymusić transfer na PSG to po co go brać na sile. Aż takim geniuszem nie jest.
Poszukać może trochę mniej medialnych zawodników którzy oddadzą serce dla Barcelony i nie będzie się liczyć tylko kasa.

0

A Suarez nie ma już przypadkiem europejskiego paszportu?

0

Ale zobacz ze w w sezonie 14/15 z różnych głównie dośrodkowywał Xavi albo Rakitic. Te wrzutki Neymara to szału nie robią.

2

Po obronie LM przez Real presja na wynik i tytuły jest ogromna. Nie zasdroszcze ale tez życzę powodzenia. Odpowiedni trener w tym okresie.

4

W Anglii to taksówki tez mają naklejki UBERA i jakoś im to nie przeszkadza

1

To nie Juve zagrało z Barceloną cudownie. To my byliśmy słabi.

3

Zapomniałeś 94 min i główka Ramosa

1

Chodziło mi ze jak Rafinia złapał kontuzje to nie miał kto grać jako prawy wahadłowy.
Czy ja wiem czy tylko tym była spowodowana.
Prędzej brakiem kontroli w środku pola w niektórych meczach.

1

Właśnie jego zabrakło w kluczowym momencie. Przy systemie 1-3-4-3 i kontuzji Rafinii byłby idealny.

1

Widać po zachowaniu ze gość idzie jak po swoje. Mam przekonanie ze bedzie chciał udowodnić ze jest tym kogo szukają.

0

Zobaczymy jak bedzie wyglądał po dwóch latach pracy u nas.

0

Tam jednak chodzi o zarabianie a nie o trofea. Kup tanio, wypromuj, sprzedaj drogo, pograj trochę w pucharach i tyle. Zero ambicji

0

A pamiętasz jak dograł piłkę do Luisa w ostatnim meczu?
Dla mnie jest kolejną opcją, stara sie walczy, jest w miare szybki, zawsze może nogę dołożyć.
Miał gorszy początek ale widać u niego postępy. Jak na rezerwowego idealny.

0

Marcelina Zawadzka

10

A jeszcze nie dawno wygrywali z Realem. Jak to szybko można upaść

5

A co ma powiedzieć o transferach. Tez musi być ostrożny żeby zaraz ceny nie szły w górę. Każdy wie kogo Barcelona potrzebuje. Nie powie tez ze rozmawiał z trenerem jak Ernesto dwa dni temu powiedział ze z nikim się nie kontaktował.

2

Na tą chwile najlepszy wybór. Zobaczymy jak bedzie.
A teraz dla wszystkich cules miłych i bezpiecznych wakacji. Żebysmy wszyscy w zdrowiu zaczęli nowy sezon.

0

Nawet podobni na tym zdjeciu

0

Ma być podpisany w lipcu bo wtedy zaczyna sie nowy rok rozliczeniowy

1

Na nikogo. Do Polska liga tam wszystko możliwe.

0

Następny trener w lidze bramkarzami tez powinien rotować. Marcowi przyda sie realna konkurencja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?