rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wygrywaliśmy jakością piłkarzy. Ciekawe. Xavi, Iniesta, Messi, Sergio nie dawali jakości.
1
Ale Wy płaczecie o to lewe skrzydło. Kiedyś był tam środkowy napastnik i tez wygrywaliśmy, Pedro był, co tez wirtuozem nie jest, Iniesta co demonem szybkość i jakoś dawaliśmy rade.
Ja wierze w Paco to bedzie nasz drugi Villa albo Henry.
1
Teraz nasuwa się pytanie czy jakby został po tym całym cyrku to czy Messi i inni chcieli by z nim grać?
Ja wątpię i napewno tez liczyło się ich opinia.
0
Ja myśle ze za rok Benzema out i Lewandowski do Realu. A jak dobrze bedzie wyglądać ich współpraca z Zielinskim w reprezentacji to i może Piotrek tez.
0
Wiem ze prezsezon. Ale w lidze Bayern prawie bez konkurencji, w LM raczej bez szans to gdzie on ma sie rozwijać.
1
Sezon może sie jeszcze nie rozpoczął ale moim zdaniem Robert Lewandowski musi odejść z Bayernu. Musi wskoczyć poziom wyżej, bundesliga już za mała jest dla niego, a i Bayern nie bedzie sie jakoś mocno wzmacniał.
0
Czy jakaś Polska telewizja pokazuje Audi Cup?
7
Zastanawia mnie czy jeżeli zostanie to Meesi, Suarez i inni z powrotem go zaakceptują po tym cyrku. Już było widać ze Leo jest wkurzony.
0
Nie przesadzaj. Pep tez postawił na wychowanków i jakoś w LE nie graliśmy. Czemu Alenia nie może mieć poziomu Coutinio albo Verattiego? Pedro tez nie był jakimś magikiem a ile zdobył dla nas trofeów, kto by pomyślał ze syn średniego bramkarza bedzie najlepszym DP na świecie. Trzeba dać im szanse jaki nie teraz to kiedy?
0
Dla mnie to jest odpowiedni moment żeby zarząd powiedział: Nie chcecie sprzedawać, postawimy na wychowanków i pokażemy całemu światu ze La Masia jeszcze daje talenty i piłkarzy oddanych klubowi.
0
Za trzy czy cztery lata Neymar z takim podejściem jedynie gdzie pójdzie to do Katarskej ligi.
1
di Maria tylko za zgodę. A kasa maksymalna jaka jest w klauzuli.
1
Coś czuje ze będzie 222 miliony i di Maria. Nawet by się numery zgadzały.
2
Ale po ostatnich różnych filmikach widać ze Messi i Suarez odsunęli sie od Neymara. Z jednej strony nie dziwie im się ale jeżeli jednak Neymar miałby zostać to czy chemia wróci miedzy nimi wroci.
0
Czemu 222 miliony i di Maria w zamian za zgodę to bym brał.
0
Ale Marlon bedzie grał i to więcej niż Vermalen. Barca B da mu te minuty które czwarty stoper bedzie potrzebował.
2
Ja myśle ze Marlon pokazał już co potrafi i on ma przewagę nad Vermalenem. A Belg tez musi być gdzieś pokazany żeby można było go opchnąc.
0
Z tą sprzedażą może być na odwrót jak u nas po sprzedaży Neymara. Ktoś jak bedzie chciał kogos kupić to bedzie obniżał cenę bo bedą wiedzieć ze musza kogos sprzedać. Np taki Cavanii bedzie kosztować max 50 milionów a Krychowiak góra 15. A do tego to jeszcze zimowe okienko co drużyny z topu raczej jak nie musza to nie korzystają. Chyba ze znowu jakiś przekręt zrobią.
1
Pep to napewno nie, a po drugie to jest już trenerem szejkowego klubu. Co do Lucho to bym sie nie zdziwił chyba ze Bayern w przyszłym sezonie albo włoski kierunek bo w PL najlepsze kluby zajęte.
3
Ja tylko współczuje Unay Emerowi. Utrzymać taką szatnie w ryzach to bedzie majstersztyk. Najdalej ok lutego bedą szukać nowego trenera. I nie zdziwię sie jak Lucho przejmie o nowego sezonu PSG.
0
Neymar niby powiedział kolegom ze odchodzi a jak PSG nie wpłaci tej klauzuli?
2
A skąd Ty wiesz ile mają pieniędzy?
Co mieli napisać na telebimie sumę żeby każdy podbijał cenę
0
Ale to my bardziej sie przejmujemy jak oni. Oprócz dzisiejszego incydentu byli zawsze rozbawieni to raczej nic na nich nie wpływa.
0
Nie są w stanie zapłacić skoro chcą negocjować. Jakby chcieli to już by to zrobili. A co do Neymara to jak jest już dogadany to chyba nie ma wątpliwości.
1
Jaką kiepską atmosferą. Powiedzą ze to był incydent treningowy których po kilka jest kazdego dnia. Chłopaki zapolują do kilku fotek z następnych treningów i bedzie koniec tematu.
3
Ale przez ten miesiąc jaką wartość marketingową Neymar osiągnął to chyba rekord padnie. Wszyscy o nim mówią a jak zaczęło przycichać to znowu bomba ze strony Neymara i znowu dwa tygodnie tylko o nim bedą mowić i pisać. A kasa na konto leci. Jak go nie było w okresie przygotowawczym z nami to był spokój.
0
Jak będą mieli zapłacić ponad 300 milionów to nie bym był taki pewny. Jakby chcieli go kupić to już dawno by grał u nich. Bo jak się z nimi dogadał to wpłacają klauzule i jutro już prezentacja. A tak szukają sami nie wiedzą czego.
0
Co wy z tym negocjacjami. Zero wymian z tym klubem. Klauzula i koniec. PSG sie wycofa i Neymar posłuszny jak baranek bedzie grał dalej dla nas. A jak nie to trybuny albo ławka. A mistrzostwa już za rok.
0
Nie podoba mi sie takie zachowanie ale nie wiemy co tam sie stało. Najbardziej mnie martwi ze akurat to ktoś nagrał.
0
Przecież nawet Messi w pierwszym roku pracy Lucho miał pretensje ze za ostro go faulują na treningu.