rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już bym bardziej uwierzył ze Neymar idzie do Realu niż do PSG. Co może dać mu ten klub. Mistrzostwo Francji. Przecież nawet w walce o złotego buta by sie nie liczył. Czy w ogóle jakiś zawodnik z ligi francuskiej wygrał złotą piłkę?
Jeżeli tam pójdzie to tylko dla kasy i za dwa lata nie bedzie już Neymara.
3
Przede wszystkim Dybała jest nie dowyciagniecia, po drugie PSG sprowadzając Neymara nie pozbędzie sie zawodnika który mu bedzie podawał i kreował akcje, po trzecie Neymar nigdzie nie odejdzie bo żaden klub oprócz Barcy i Realu nie da mu tak wysokiego poziomu, po czwarte jakby Neymar wykorzystywał sytuacje które kreuje mu Messi byłby co roku w trójce najlepszych graczy.
0
A zauważyliście ze La Lga przypomina trochę nasza ekstraklasę pod względem transferów.
Co lepszy piłkarz wyjeżdża do innej ligi za kasą a jak mu sie nie uda to wraca odbudować sie.
0
Superpuchar Hiszpani ma nc+ to dlaczego ma pokazywać TVP?
1
Kolczyki zawsze są dobrym prezentem.
1
Tak udaje sie z nami. Skraca przez to swoje wakacje.
0
Semedo z Vidalem na prawej stronie to może być miazga
4
Takiego płaczu i wychwalania Realu to na tej stronie nie było. Nawet jak nic nie wygrywaliśmy.
1
Samo pobiera Ci z konta. Tylko z opóźnieniem takim dwu dniowym.
0
Dla mnie my w ogóle nie mamy skautingu od wielu lat.
0
A jest jeszcze coś takiego jak tiki taka?
Bo to co było ostatnie dwa sezony to jakaś nieudolna podróbka
2
Ja myśle ze jak Paulinio przyjdzie do nas to bardziej jako rezerwowy. Nikt z nas a przynajmniej większość nie ogląda ligi chińskiej. Musi być w dobrej formie skoro gra w reprezentacji. Jeżeli marzy o występie na MŚ to da z siebie wszystko.
Martwi tylko ta cena za niego i to ze młodzi nie bedą dostawać szans.
1
No właśnie. Kupować na sile, obiecywać pierwszy skład to bez sensu. Dać młodzieży więcej grania, zeszłoroczne transfery tez może wskoczą na wyższy poziom.
Tylko najgorsze jest ze w epoce Messiego, Suareza, Iniesty jest straszne parcie na trofea.
0
O nim myślałem. Przecież jak kupimy Verattiego i tego Cellabosa to kiedy Alena ma grać?
0
A co myślicie żeby w tym okienku nie kupowali nikogo a żeby zaryzykować i dać większa role młodzieży?
Wiem ciężko do wyobrażenia ale kiedyś zaryzykował jeden trener i mieliśmy z kilku zawodników pożytek przez ponad 10 lat.
3
Bo ktoś inny czekał na jego numer. Prawdziwa dziewiątka.
0
Pewnie tak. Ile on zarabia? Co dla szejka 20milionow.
Popatrz na Krychowiaka. Dali za niego prawie 30 do tego pensja a grał nawet w rezerwach i siedział na trybunach.
4
Myśle ze nie. Stać ich na to żeby posadzić go na trybunach przez pół roku albo więcej.
0
Z Ardą było trochę inaczej. Potrzebowaliśmy wzmocnienia i zawodnika który się zgodzi nie grać przez pół roku. Jak Arda zastępował Neymara to wszyscy byli wniebowzięci.
0
Co Ty gadasz. Transfery są robione z współpracą trenera. Na bank Valverde wskazał jakich piłkarzy potrzebuje. Nie myśmy ze Robert na tylko te nazwiska które pojawiają sie w mediach. Chodzi o konkretny profil piłkarza a nie nazwisko.
Nawet za LE transfery były robione na jego prośbę.
1
Najgorsze jak PSG bedzie chciało sprzedać Verattiego a nas nie bedzie stać. To by była wtopa.
0
Ja się tylko zastanawiam co jeszcze u nas robi Braida?
W transferach nie pomaga w sprzedaży również. Jego rolą jest chyba jeżdżenie i oglądanie meczy.
0
Ale Veratti nie jest wart tego żeby płacić rekordową sumę. Co damy za niego 150 milionów? Przecież to chore by było. A zawodnik mógł myśleć o przyszłości kiedy przedłużał umowę.
0
Ale jaką kasę robią na tym. Odkąd awansowali do PL to sprzedali bardzo dużo zawodników za dobra kasę. Kiedyś tak nie było. Np Bale odszedł prawie za darmo. A nawiasem mówiąc może kiedyś spotkam Bednarka na ulicy
7
To nie tak ze nie umie. Barcelona sprzedaje zawodników którzy są poprostu słabi. Taki Vermalen za ile go sprzadadzą jeżeli spędził na boisku mniej minut niż niektórzy z nas na siłowni. Tello jeżeli byłby dobry to by został w serie A. I tak dalej. Jakby sprzedawała gwiazdy by zarabiała więcej
0
Po tych wszystkich plotkach transferowych trzeba chyba odpocząć bo zwariować można.
7
Tytoń, Wrąbel? A gdzie Skorupski?
0
Zgadza się. Niech nasz zarząd działa tylko ze oni w 100 procentach są zależni od humoru szejka.
0
Dla mnie tez Veratti mógł wpisać w kontrakt ze do Barcy czy innej topowej drużyny odchodzi za daną kwotę i tyle.
0
Ale czy tego szejka z PSG stać na ludzki odruch?
Po tym jak oszmieszylismy ich w LM?