1

Już bym bardziej uwierzył ze Neymar idzie do Realu niż do PSG. Co może dać mu ten klub. Mistrzostwo Francji. Przecież nawet w walce o złotego buta by sie nie liczył. Czy w ogóle jakiś zawodnik z ligi francuskiej wygrał złotą piłkę?
Jeżeli tam pójdzie to tylko dla kasy i za dwa lata nie bedzie już Neymara.

3

Przede wszystkim Dybała jest nie dowyciagniecia, po drugie PSG sprowadzając Neymara nie pozbędzie sie zawodnika który mu bedzie podawał i kreował akcje, po trzecie Neymar nigdzie nie odejdzie bo żaden klub oprócz Barcy i Realu nie da mu tak wysokiego poziomu, po czwarte jakby Neymar wykorzystywał sytuacje które kreuje mu Messi byłby co roku w trójce najlepszych graczy.

0

A zauważyliście ze La Lga przypomina trochę nasza ekstraklasę pod względem transferów.
Co lepszy piłkarz wyjeżdża do innej ligi za kasą a jak mu sie nie uda to wraca odbudować sie.

0

Superpuchar Hiszpani ma nc+ to dlaczego ma pokazywać TVP?

1

Kolczyki zawsze są dobrym prezentem.

1

Tak udaje sie z nami. Skraca przez to swoje wakacje.

0

Semedo z Vidalem na prawej stronie to może być miazga

4

Takiego płaczu i wychwalania Realu to na tej stronie nie było. Nawet jak nic nie wygrywaliśmy.

1

Samo pobiera Ci z konta. Tylko z opóźnieniem takim dwu dniowym.

0

Dla mnie my w ogóle nie mamy skautingu od wielu lat.

0

A jest jeszcze coś takiego jak tiki taka?
Bo to co było ostatnie dwa sezony to jakaś nieudolna podróbka

2

Ja myśle ze jak Paulinio przyjdzie do nas to bardziej jako rezerwowy. Nikt z nas a przynajmniej większość nie ogląda ligi chińskiej. Musi być w dobrej formie skoro gra w reprezentacji. Jeżeli marzy o występie na MŚ to da z siebie wszystko.
Martwi tylko ta cena za niego i to ze młodzi nie bedą dostawać szans.

1

No właśnie. Kupować na sile, obiecywać pierwszy skład to bez sensu. Dać młodzieży więcej grania, zeszłoroczne transfery tez może wskoczą na wyższy poziom.
Tylko najgorsze jest ze w epoce Messiego, Suareza, Iniesty jest straszne parcie na trofea.

0

O nim myślałem. Przecież jak kupimy Verattiego i tego Cellabosa to kiedy Alena ma grać?

0

A co myślicie żeby w tym okienku nie kupowali nikogo a żeby zaryzykować i dać większa role młodzieży?
Wiem ciężko do wyobrażenia ale kiedyś zaryzykował jeden trener i mieliśmy z kilku zawodników pożytek przez ponad 10 lat.

3

Bo ktoś inny czekał na jego numer. Prawdziwa dziewiątka.

0

Pewnie tak. Ile on zarabia? Co dla szejka 20milionow.
Popatrz na Krychowiaka. Dali za niego prawie 30 do tego pensja a grał nawet w rezerwach i siedział na trybunach.

4

Myśle ze nie. Stać ich na to żeby posadzić go na trybunach przez pół roku albo więcej.

0

Z Ardą było trochę inaczej. Potrzebowaliśmy wzmocnienia i zawodnika który się zgodzi nie grać przez pół roku. Jak Arda zastępował Neymara to wszyscy byli wniebowzięci.

0

Co Ty gadasz. Transfery są robione z współpracą trenera. Na bank Valverde wskazał jakich piłkarzy potrzebuje. Nie myśmy ze Robert na tylko te nazwiska które pojawiają sie w mediach. Chodzi o konkretny profil piłkarza a nie nazwisko.
Nawet za LE transfery były robione na jego prośbę.

1

Najgorsze jak PSG bedzie chciało sprzedać Verattiego a nas nie bedzie stać. To by była wtopa.

0

Ja się tylko zastanawiam co jeszcze u nas robi Braida?
W transferach nie pomaga w sprzedaży również. Jego rolą jest chyba jeżdżenie i oglądanie meczy.

0

Ale Veratti nie jest wart tego żeby płacić rekordową sumę. Co damy za niego 150 milionów? Przecież to chore by było. A zawodnik mógł myśleć o przyszłości kiedy przedłużał umowę.

0

Ale jaką kasę robią na tym. Odkąd awansowali do PL to sprzedali bardzo dużo zawodników za dobra kasę. Kiedyś tak nie było. Np Bale odszedł prawie za darmo. A nawiasem mówiąc może kiedyś spotkam Bednarka na ulicy

7

To nie tak ze nie umie. Barcelona sprzedaje zawodników którzy są poprostu słabi. Taki Vermalen za ile go sprzadadzą jeżeli spędził na boisku mniej minut niż niektórzy z nas na siłowni. Tello jeżeli byłby dobry to by został w serie A. I tak dalej. Jakby sprzedawała gwiazdy by zarabiała więcej

0

Po tych wszystkich plotkach transferowych trzeba chyba odpocząć bo zwariować można.

7

Tytoń, Wrąbel? A gdzie Skorupski?

0

Zgadza się. Niech nasz zarząd działa tylko ze oni w 100 procentach są zależni od humoru szejka.

0

Dla mnie tez Veratti mógł wpisać w kontrakt ze do Barcy czy innej topowej drużyny odchodzi za daną kwotę i tyle.

0

Ale czy tego szejka z PSG stać na ludzki odruch?
Po tym jak oszmieszylismy ich w LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?