rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tych zmienników trzeba tez mieć. A kupując drogiego piłkarza to dwóch czy trzech musisz sprzedać. A dobrze wiesz jak u nas jest ze sprzedażą wszystko w promocji
2
Tylko co się stanie jak taki Veratti wypadnie z powodu kontuzji?
Kupując go również nie masz gwarancji ze wkomponuje się w drużynę.
A na przykład Umtiti za nie duże pieniądze a strzał w 10.
Nie ma reguły.
Musi być zawodnik który marzy o grze w Barcelonie, taki Mascherano, Suarez czy Umtiti.
34
Powiem tak tytuł przegraliśmy w La Corunii i właśnie w Maladze. I nie ma co liczyć na cud. Niech tylko Real nie obroni LM i bedzie w miare dobrze. Bo PK to raczej wygramy.
0
Pamiętaj tez ze to my przegramy bardziej jak Real wygra.
0
Chodzi mi o takich trenerów jak Urban, Zieliński czy nawet Smuda. Z takim doświadczeniem powinni prędzej gdzieś na zachodzie trenować a nie w grupie spadkowej
0
Powiedzcie mi koledzy co sie dzieje z polskimi trenerami?
Kiedyś zdobywali medale mistrzostw polski, walczyli w europejskich pucharach a teraz od gry ich drużyn bolą oczy, grają o utrzymanie.
Przestali sie rozwijać czy to wynik materiału ludzkiego z którym musza pracować?
1
Mi się akurat Polsat dobrze kojarzy z LM. Finał na Wembley z Man Utd komentowany przez Mateusza Borka i Zbigniewa Bońka. Chyba tez pamiętny półfinał z Realem tez Polsat transmitował. Czyli nie jest tak źle.
0
Pewnie nie ale jakiś zarys budowania drużyny na kolejne sezony napewno go interesuje.
3
Kogo kupią latem i kto bedzie trenerem ;)
0
Ale powiedzmy szczerze Marcelo ponosi całą winę za porażkę. Mógł podnieść rękę na kogos innego.
0
I myślisz ze te trofea by zadowoliły kibiców Barcelony? Te dwa przegrane finały z Realem pewnie napewno.
0
A co takiego ten Simeone wygrał z tym Atletico?
6
Zarząd to od początku powinien presję wywierać na komisje za kopanie swoich zawodników a nie teraz jakąś szopkę odstawiają.
0
W tym roku miała duży wpływ. Sześć meczy z rywalami którzy nie odstawia nogi musiało się odbić na formie. W zeszłych sezonach jednak mieliśmy łatwiej.
0
Ale ja pisałem o przyszłym sezonie. To lepiej się błaźnić w LM?
0
W przyszłym sezonie musimy w pucharze Króla wystawiać rezerwy. Te rozgrywki w tym roku pochłonęły za dużo energii. Takiej ciężkiej drogi już chyba dawno nie mieliśmy a teraz to wychodzi. Takie jest moje zdanie.
0
Ale tym składem zaskoczył.
0
Po tych ostatnich wydarzeniach nasza ostatnia wygrana LM nabiera dużo większego znaczenia.
W tamtych rozgrywkach nie było mowy o błędach, wypaczonych wynikach tylko poprostu dobra gra w każdym meczu. Z tego co pamietam wtedy w fazie pucharowej ani razu nie mieliśmy karnego, nikt z przeciwników tez nie wyleciał z boiska. To było coś pięknego.
0
Oby :)
1
Coś czuje ze dzisiaj nie bedzie magicznego wieczoru. Jak mówi klasyk nic dwa razy sie nie zdarza. Chociaż serce ciagle wierzy to głowa mówi ze dzisiaj bedzie koniec przygody w tegorocznej LM.
0
Mam tak samo. Już nie moge sie doczekać końca sezonu i nabranie nowej energii na kolejny. Jeszcze nigdy nie czułem sie tak zmęczony.
0
Błędy sędziowskie na korzyść "wielkich" są w każdej lidze tylko ze w ligach masz ponad 30 kolejek i zawsze błąd w jednym meczu oddadzą Ci w drugim. A w LM lipa. Nawet jak ten sędzia po 5 min wiedział ze pokazał Vidalowi niesłuszna czerwona kartkę to nie będzie go wolał z powrotem na boisko. A ta kartka praktycznie zakończyła ten dwu mecz.
1
Po ostatnich wydarzeniach w LM (i nie mowię tutaj tylko o wczorajszym meczu) dochodzę do wniosku ze w takiej formule ona umarła. Zaczęły decydować błędy sędziowskie, forma dnia albo losowanie. Co roku na tym etapie są praktycznie te same drużyny, rywalizacja w grupach tez sie nudna zrobiła bo przechodzą dalej te same drużyny.
Niech w końcu stworzą te Superlige i grają każdy z każdym, mecz i rewanż i wtedy to bedzie odzwierciedlenie formy przez cały sezon.
0
Awansuje Real. I coś czuje ze da rade obronić LM w tym roku i przestaną to być już tak prestiżowe rozgrywki w tej formule.
Obym sie mylił.
1
Powiem Ci ze Barcelona nie wygrywając nic w tym roku bedzie mieć więcej pieniędzy na transfery niż jakby wygrała tryplet.
0
Emocje już opadły i nadszedł czas na przemyślenia. Po pierwsze czy z taką grą kolejna remontada ma jakikolwiek sens. Drużyna która na wyjazdach w tej edycji LM z mocnymi drużynami ma bilans 1-11 zasługuje na coś więcej.
Po drugie jest jeszcze szansa w lidze i tam trzeba sie tak myśle skupić.
Po trzecie jeszcze nigdy w żadnym sezonie nie czułem sie tak zmęczony psychicznie oglądając mecze Barcy. Mecze genialne przeplatane są meczami na poziomie naszej ekstraklasy. Kiedyś po straconej bramce miazdzylismy przeciwnika na jego połowie teraz tego nie ma. Wystarczy ze jakaś druzyna bedzie nam uprzykrzać życie i nie istniejemy.
I na koniec chyba czas żeby drużyny hiszpańskie oddały prym w Europie jakieś ekipie z innego kraju.
Teraz trzeba jako nam kibicom dokczekac końca sezonu jaki by on nie był, naładować baterie i od sierpnia pasjonować sie kolejnym może znowu historycznym sezonem.
0
Bramkarza klasy światowej? A pokaz mi bramkarza który jest lepszy na taki styl grania?
0
Ja jak mnie nie ma w domu to zainstalowałem kodi na laptopie i wykupiłem wizjie tv premium i śmiga. Raz czy dwa razy przytnie ale to przez neta bo za duże obciążenie ma w tym domu.
0
Jeszcze chyba ze dwa lata
0
A może z tym Gomesem to Lucho robi na złość zarządowi. Może go kupili na złość Realowi a nie na prośbę trenera?