0

Dokładnie. A więcej Ci powiem ze jest argument jaki by mnie przekonał.
To jeden z trójki ich najlepszych pracowników. ;)

2

Dla wszystkich hejtujacych zarząd za sprawę Verattiego taki przykład.
Mam firmę i jednego z najlepszych pracowników w swojej dziedzinie, a firma robiąca dokładnie to samo co ja chce mi go wykupić. Ten pracownik ma ze mną podpisany kontrakt bez klauzul.
Jak zarząd tej drugiej firmy ma mnie przekonać do sprzedaży?
Dodam ze mam kasy jak lodu i jestem egoistom bo nie obchodzi mnie dalszy rozwój tego pracownika, obchodzi mnie tylko moja firma.
Jakie argumenty mogą mnie przekonać do sprzedaży?

1

Odpowiedzcie sobie na jedno pytanie. Co jeszcze zarząd może zrobić? Dopóki PSG nie powie ze może odejść to nawet najlepszy zarząd na świecie nic nie wskóra.
Teraz wszystko w rękach Marco i PSG. Nasz zarząd może dopiero zacząć działać jeżeli dadzą zielone światło na transfer.

0

A czego sie dziwisz. Gość grał słabo cały zeszły sezon. Fiorentina nie chciała go kupić nawet. A po drugie to kontrakt mu sie kończy w przyszłym roku. W styczniu nie dostalibysmy nic a pensje by trzeba było płacić.

1

Raczej nie. Konto to tak jakby inna płatność tylko będziesz weryfikowany

1

A nie masz takiej z banku co Ci dają do konta?
Poproś kogos może ktoś Ci użyczy a Ty później wpiszesz numer konta i z konta będziesz płacić

1

Nie da się. Możesz również podać numer konta to Ci z konta pobiorą. PayPal jest bardzo bezpieczny nie martw się.

0

Donnarumma to niech przychodzi do Realu i broni od razu. Po ostatnich meczach to teraz każdy wie jak strzelić mu bramkę. Mi się wydaje ze jest trochę przereklamowany.

0

Ja myśle ze tylko zależy od jego postawy. Zarząd jaki by nie był to nie ma nawet narzędzi do wywarcia presji na PSG. Bo zaoferowanie np 150 czy 200 milionów jest bezsensu, bo i tak może być odrzucone. Dlatego wszystko w rękach Marco.

0

Dokładnie najlepsze transfery to i tak w ostatnim tygodniu okienka są

0

Jeszcze nigdy okienko transferowe nie było tak dziwne jak w tym roku. Ale to chyba przez to ze za dużo gazet jest i teraz każdy pisze co chce.

0

Zgodzę sie z Tobą. Ale sędziowie mylą sie w obie strony. Taka jest prawda. Były mecze ze mylili sie na nasza korzyść. Dlatego zwalanie winy na błędy sędziowskie za przegrany sezon jest trochę nie fair.

0

My do straconej bramki nie graliśmy nic. Wystarczyło zagrać dobra pierwszą polowe i tyle.

0

Jakbyśmy podeszli do tego meczu na poważnie od początku to by w ogóle nikt o tym błędzie nie mówił. Sami sobie zgotowaliśmy taki wynik.

0

Jaki będzie procent wkładu tej młodzieży w sukces City to przekonamy się dopiero za ok 5 lat. Bo narazie to City musi zacząć odnosić sukces już teraz. W przyszłym sezonie musza coś wygrać bo nawet Pep może wylecieć.

0

Tak ale tylko Pique wygrał coś w Man Utd. Alba wygrał LM u nas już, Fabregas to tej pory nie ma LM czy LE. Odnośnie Bellerina to z tego co piszą ludzie przebywający na tej stronie jest za słaby żeby i tak u nas grać.

1

A myślisz ze na czym? W 70 procentach jego decyzji decydowała kasa. Chyba ze nie ma ambicji żeby walczyć o pierwszy skład Barcelony.

4

Wszyscy piszą ze kolejna perełka ucieka. Powiem tak jeżeli ktoś woli pieniądze niż grę w klubie to jak to mówią droga wolna. A ile z tych perełek które odeszły coś znaczy w Europie?
Ile tych perełek pomogło wygrać jakieś znaczące trofeum?
Gdzie jest teraz Traore, Bojan, Cuenca itd?
Dla mnie ostatnią perełką był Pedro bo był decydujący w najważniejszych meczach.
Dlatego nie ma co płakać ze kolejni odchodzą w drużynach juniorskich dużo było takich zawodników a gdzie oni teraz są?

0

Mam Nadzieje ze nie

0

Ja myśle ze z tym Paulinho to gra jego managera. Może chce sie wyrwać z tych Chin i rozpuścili plotkę ze Barca sie nim interesuje to może go kupi jakiś inny klub w Europie. Nie wierze ze my takich piłkarzy bierzemy na poważnie.

1

Na dekoderze to chyba na żadnym kanale. Oficjalny kanał Barcy na youtubie.

0

Dzięki myślałem ze dzisiaj ale jakoś cicho było.

0

Czy dzisiaj jest ten slub Leo i Antonelli?

2

Ale Cristiano na teraz jeszcze dwójkę. I jedno z nich nazwał Mateo

1

Ja myśle ze nawet macki Pereza go nie uchronią. Cały świat o tym wie, piszą wszędzie i co nagle uznają ze to pomyłka, że to urząd skarbowy jest winny Ronaldo pieniądze? Bedzie podobnie jak z Leo tylko od razu dostanie grzywnę. Dlatego pewnie jest ta cała szopka ze zmianą wyroku dla Leo na grzywnę.

1

Nic nie będzie. Z tego co się orientuje to okienko transferowe jest cały czas otwarte. Najważniejsze transfery i tak są w ostatnim tygodniu albo ostatnich godzinach. Także spokojnie wszystko będzie dobrze.

0

Się okaże ze leci po nowy kontrakt z bonsem za podpisanie

3

Ale zostali i nikt im tego nie zabierze. A w jakim stylu tego już dzisiaj 40 procent ludzi nawet nie pamięta.

0

My teraz nie możemy sobie pozwolić na wprowadzanie wychowanków. Kiedy Iniesta, Xavi, Puyol czy Valdes wchodzili do drużyny nie było takiej presji na tytuły. Cieszyliśmy się z PK i PZP. Teraz weszliśmy na taki poziom ze nie możemy sobie pozwolić na rok w którym wprowadzamy młodych żeby się rozegrali i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Teraz drużyna musi być konkurencyjna żeby Messi, Suarez, Neymar czy inne gwiazdy wybierały zdobywanie trofeów u nas niż kasę w PL czy innym PSG.
Co do wychowanków którzy odeszli to żaden nie zrobił takiej kariery żeby można było powiedzieć szkoda ze nie został. Chcemy niby Belerina ale czy to jest top na miarę Alvesa pewnie się przekonamy jak do nas dołączy. Na sile młodych piłkarzy tez nie zatrzymamy jeżeli wola kasę.
Jedyna nasza wada jest ze nie mamy skautingu dobrego. Przepuszczamy młode perełki w Europie a później musimy za nie płacić.
Powinnismy szukać młodych zawodników, kupić za grosze, wypożyczyć i zobaczyc jak ich kariera się rozwinie i decydować co dalej. Przykład Chelsea czy innych drużyn.

2

W koncu zrobią coś mądrego. On po mistrzostwach może kosztować nawet Ok 30 milionów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?