3

Ale z tym pójściem do szatni to może wyglądać zupełnie inaczej. Może to kapitanowie go odesłali żeby ochłonął. Nie słychać co mówią do niego. Dużo jest takich spinek na treningach. Niedawno nawet chyba Robert Lewandowski miał taka z kolega z zespołu.

0

Wejdź na Twittera wszyscy o tym mówią.

18

Neymar celowo to zrobił żeby zbić z ceny. Będziemy frajerami jak ustąpimy. Niech nawet siedzi na ławce pol sezonu w dupie to mam ale z ceny nawet pol euro bym nie zszedł. Ale widać na filmiku ze duza grupka jednak poszła za Semedo.

2

Ale stanowisko zarządu i prasy katalońskiej w sprawie Neymara w miare dobre. Zarząd mówi klauzula i możesz iść, prasa pisze o następcach czyli jasno pokazują ze nikt go na kolanach prosić nie bedzie żeby został. Zostanie dobrze, pójdzie to na jego miejsce kupimy innych. A o nowym kontrakcie możesz zapomnieć.

0

Mi się wydaje ze będzie na odwrót dla przykładu dla innych

0

Trochę to PSG śmieszne jest. Niby klub z kasą a taką szopkę robią i to co roku. Jakby byli poważni po uzgodnieniu z Neymarem wpłacają klauzule i koniec tematu zawodnik promuje ich.
A oni sami nie wiedza co teraz mają zrobić. Niby by chcieli ale taniej albo inaczej. Dla mnie PSG trochę boi sie konsekwencji tego transferu. UEFA milczy i zawsze może uderzyć po transakcji a wtedy zostaną z ręką w nocniku.

0

Tylko sie może okazać ze nie wystąpią w LM i to bedzie najśmieszniejsze

0

Co oni biorą. Może myślą ze jak kupimy Coutinio to spuścimy z ceny za Neymara.

0

Może on odpuszcza i zostawia synowi wybór.

0

Barcelona nie pójdzie na wymianę. Dobrze wie ze PSG nie może kupić Neymara nie łamiąc przepisów. Bartek odrazu powiedział ze to jest prawie niemożliwe. Odpuszcza Verattiego i tle w temacie.
Mnie tylko zastanawia co zrobi UEFA jeżeli dojdzie do tego transferu. Coś czuje ze szykuje niespodziankę dla szejka.

0

Mają czas do 15 sierpnia na uregulowanie zaległości. Kluby które nie zalegają nie mają gwiazd u siebie.
Był artykuł na polsatsport pl.

0

Co mi się wydaje ze nikt nie wie jak odkręcić tą sprawę z Neymarem. Każdy zamieszany w ta sprawę chce wyjść z twarzą. Wyjdzie na to ze Neymar powie ze on niecnie mówił o odejściu i że to tylko wymysły gazet.

7

Ale chyba do transferu Coutinio bardziej sie przykładają jak do transferu Verattiego.

0

To tak samo jak w Hiszpanii, Anglii i Włoszech. Wszędzie są te wojenki

0

Jak to nikt nie transmitował? Przecież graliśmy z Samdoria i nawet Linetty grał w tym meczu.
Edit faktycznie żadna Polska nie transmitowała

0

W sumie tez racja.

1

Byłem przed chwila na polskiej stronie Liverpoolu i oni nie wierzą w odejście Coutinio.

0

Pamietajmy ze Iniesta tez grywał na skrzydle i to mu w niczym nie przeszkadzało.

6

Ale grając po stronie z Neymarem będą się napewno wymieniać pozycjami z korzyścią dla wszystkich.

0

To też. Nie oszukujmy się całego sezonu to napewno już nie zagra i on o tym dobrze wiem.

2

Dla mnie Coutinio to następca Iniesty. Musimy brać pod uwagę ze Inieste mogą trapić kontuzje a taki trojkat Neymar Alba Coutinio będzie idealny.

0

Oby nie. Myśle że jakby go kupili za 20 to byłby dobry interes.

0

Czytaliście ze liga chińska ma problemy finansowe. Tylko trzy drużyny nie zalegają reszta ma czas do 15 sierpnia. Może nam się uda wyciągnąć Paulinhio za małe pieniądze.
A artykuł jest na Polsatsport pl.

5

Jak myślicie czy Pique mógł obiecać Neymarowi Coutinio ze tak nagle pojechali załatwiać transfer?

0

No właśnie zawodowcy i każdy bedzie chciał grać zważywszy ze bedzie mundial.

0

Ja sie tylko zastanawiam kiedy w Realu to wszystko pieprznie. Czy już w tym sezonie sie zaczną scysje kto ma grać czy jeszcze jakoś to poukladają.

10

Ale tez dawno nie miał tyle wolnego co w tym roku. On nawet ani jednego meczu charytatywnego nie rozegrał w te wakacje.

0

Mi się wydaje ze Pique aż tak bardzo nie zależy na opasce jeżeli i tak ma posłuch w szatni. To tylko dodatek.

7

To teraz Pique bierze sie za transfer Coutinio?

2

Kiedy Mascherano miał strzelać karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?