0

Ale w tej chwili nie ma graczy do wyciagnięcia którzy to zagwarantują. W zeszłym sezonie kupiliśmy kilku za małe pieniądze a tylko Umtiti coś daj drużynie. W tym okienku musimy wyłożyć wielka kasę na jednego bądź dwóch graczy a tez tej pewności nie ma ze się sprawdza.

2

Najgorsze jest w tym wszystkim to ze zapłacimy 300 milionów za dwóch zawodników którzy prawie od miesiąca nie trenują i sa bez rytmu meczowego. Przy dobrym układzie przydatni do zespołu będą w październiku

0

Pamiętasz Barce Guardioli i jej mecze z Realem? To teraz było na odwrót.

1

Ale jeżeli go nie kupią to nigdy już żaden zawodnik nie będzie wymuszał transferu żeby do nas dołączyć.

1

Zobaczysz jak im sie zacznie palić grunt pod nogami to tak zrobią. Borussia postawiła warunki i sie tego trzymają.

0

Maja czas do 26 sierpnia. 25 sierpnia wpłacą 150 milionów i Dembele bedzie nasz. Taka mam nadzieje.

7

Nie myślałem ze doczekam po raz drugi upadku swojego klubu. Tylko teraz mamy więcej do stracenia.

0

Najgorsze dla tego zarządu będzie ze jak nie kupią ani Dembele ani Coutinio a po zamknięciu okienka obydwie drużyny powiedzą ze były otwarte na negocjacje tylko nie miały ofert od Barcelony.

2

Po zakończeniu okienka zarząd powinien przede wszystkim zwolnić Fernandza ten gość sie nie nadaje na dyrektora a tym bardziej jako łącznik drużyny z zarządem. Postawić na jakiegoś byłego zawodnika może Puyol by sie zgodził, może Henry. Jest potrzebny ktoś kto ustabilizuje sytuacje na lini zarząd drużyna. Jeżeli to by nie pomogło koło grudnia ogłosić na lato nowe wybory.

8

Dla nas te pierwsze mecze w sezonie to zawsze jakieś przekleństwo. Dwa lata tem 8 bramek straconych wdowach meczach. W tym roku trafiliśmy na Real ktory jest w innym miejscu odnośnie przygotowań. Kupić tych dwóch graczy, poukładać drużynę, oddać na wypożyczenia albo nawet za darmo zawodników którzy bedą i tak siedzieć na trybunach i jedziemy od niedzieli.
Mamy 7 kolejek z teoretycznie słabszymi druzunami w których musimy mieć komplet punktów. Zaczniemy wygrywać to i morale sie zmieni. Te dwa mecze nie są wyznacznikiem całego sezonu.

0

Jak nie teraz to kiedy eksperymentować. W sumie nic nie tracimy bo wynik jest i tak zły.

0

Ja tez ale pewnie maja taki plan. Przecież Bartek odrazu mówił ze cała kwota za Neymara nie pójdzie na transfery, a tak jeszcze musi dołożyć.

1

Coutinio w miejsce Iniesty, a z Dembele pewnie myślą ze Denis i Delofeu dadzą rade to nie trzeba bedzie kupować.

1

Wyobrażacie sobie ze jutro po przegranym pucharze Messi wrzuca na swoje konta społecznościowe hasło " jeszcze nie podpisane" zarząd by się chyba posrał ze strachu.

0

Ale grając w przewadze kiedyś Real nawet nie miał szans na kontry. Na Bernabeu bramka Jamesa nie była po kontrze

1

Mnie osobiście tak wynik nie zmartwił jak sytuacje ze w trzecim klasyku tracimy bramki, punkty grając w przewadze jednego zawodnika. To jak się nie mylę trzeci taki klasyk. Kiedyś grając jednego więcej to była kwestia ile więcej bramek strzelimy a teraz czy nie stracimy.

0

A do jakiej ligi miał iść? W PL wszystko pozajmowane, a po drugie nikt tak szalony nie jest żeby wydawać taką kasę.

0

Marlon bedzie w drugiej drużynie i tylko z doskoku bedzie w pierwszej. Suarez pewnie za nie długo bedzie miał Hiszpański paszport jak już go nie ma.

1

Mi sie wydaje ze Neymar chciał mieć poprostu swój klub. Messi ma Barcelonę, Ronaldo Real i on tez chciał. Każdy dobrze wie ze może nigdy nikt nie przeskoczy Messiego w Barcelonie.

0

Jedyna szansa na wotum będzie jak wyjdzie plotka ze Messi nie podpisał nowej umowy i ze się zastanawia nad odejściem

0

Coś czuje ze Robert Fernandez zostanie wywalony po zamknięciu okienka. Cała wina za kadrę spadnie na niego. Nawet kupno Coutinio i Dembele nie pomoże mu.

1

Chamskie zachowanie? Jak ktoś go kopie, popycha to myślisz jak długo ktoś wytrzymuje. Tym bardziej Ramos który nie omieszka zawsze dołożyć coś od siebie żeby napewno zabolało.

1

Mi się wydaje ze jak przejdą to mogą powiedzieć ze awansowali bez niego to może iść.

0

A Ty myślisz ze lepsi przyjdą żeby u nas ławę grzać?

1

Typowe niemieckie podejście. Niech padnie na kolana przed panem. Masakra.

0

Strasznie ucichło o tej delegacji z Fernandezem na czele. Ciekawe gdzie przebywają.

0

Powiem tak szkoda chłopaka ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie pierwszy trener go odrzucił, jak by był tak dobry to w Granadzie trener od niego by ustalał skład. Nie widział bym go wchodzącego w meczu z np Atletico.
Jeżeli ktoś był dobry z La Mansi to wskakiwał do składu i nikt go już z tamtąd nie wyrzucił.

0

Bartomeu jest pierwsza kadencje. Przedtem był p o Rosella

5

Tez tak mówiłem w zeszłym tygodniu. Wytrzymałem dwie godziny.

0

Denis jak Denis boje się ze Arda i Munir może wrócić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?