rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Takie samo jest moje zdanie walkower i puste trybuny to może się czegoś naucza. Ale wiesz są równi i równiejsi.
2
Ale czy nam chodzi o ładne widowskio na trybunach czy jednak na boisku? Ja nie mam nic przeciwko fajnym oprawą ale przed meczem albo w przerwie. Pewnie zawodnikom tez nie są na rękę takie przerwy.
5
To niech robią to przed meczem albo w przerwie. Przy takiej pogodzie i części meczu taka przerwa dla zawodników nie jest zbyt dobra. Jak mamy podnosić poziom jak w najlepszej części meczu zawodnicy musza zchodzic do szatni. Już nie wspomnę że nieraz nawet nie idzie oglądać takiego zadymionego meczu. Moim zdaniem za odpalenie racy w trakcie grania surowe kary z walkowerem włącznie za recydywę np.
0
To też. Ale wiesz jak było za poprzednich władz. Trener nie za bardzo miał do gadania tylko np jeździł gdzieś w grudniu czy styczniu po krajach trzeciego świata.
0
My mamy ogarniętych ludzi w związku i nie musimy grać za kasę jakiś towarzyskich meczy w rezerwowym składzie.
0
Jeżeli biega to na piasku w skarpetach. Tak przynajmniej twierdził lekarz który go operował. Był artykuł na stronie.
0
Ciekawe gdzie leży problem. Ja myśle ze on ma problem z tym kolanem cały czas. W głowie mu siedzi może taka ostrożność i przez to nie może osiągnąć pełnej koncentracji. Zobaczymy po przerwie ale coś musi być że Tabares go nawet nie powołał.
0
Myślisz że jego to nie jego to nie wkurza? Mogę się założyć ze jest pierwszym który sam jest na siebie zły. Coś czuje ze przy pierwszym rzucie karnym dla nas to Luis podejdzie.
0
Tylko tak naprawdę to kto go krytykuje? Trener, piłkarze? Nie. Krytykują go najlepsi znawcy piłki nożnej czyli użytkownicy tej strony.
0
Ale wygrywamy. Ciężar gry narazie biorą inni. Ja myśle że Suarez po tej przerwie się odblokuje i znowu będzie strzelał. Można go krytykować ale po zakończeniu sezonu jeżeli będzie dalej tak grał. Każdy piłkarz przechodził albo przechodzi trudny okres.
Teraz ludzie go krytykują ale jak zapewni nam 3 punkty na Bernabeu to ludzie będą go wychwalać a teraz najlepiej by go sprzedali. To jest najgorsze.
0
A nie. Możesz do lutego wygrywać wszystko. W lutym przyjdzie spadek formy i przegrywasz wszystko, zostajesz z niczym.
0
Prawie wszyscy hejtują Suareza zapominając że dał asystę przy pierwszej bramce, przy drugiej tez zabrał ze soba obrońcę i dał opcje innego wykończenia akcji. Ma słabszy okres ale walczy, stara się także w obronie i przy stałych fragmentach.
Pamiętajcie sezon zaczyna się w lutym i wtedy Suarez w formie nam się przyda. Także trochę w wiary w naszą 9
0
Ipad jest chyba najlepszy moim zdaniem
0
Jakieś tam zagrania ma. Tylko ze on zupełnie nie pasuje do naszego stylu gry. Potencjał to napewno ma ale u nas nie ma pozycji dla niego.
0
Z tym Gomesem w pierwszym składzie to jest jak z oknem wystawowym. Porostu trzeba go pokazać żeby chociaż w styczniu kasa wydana się zwróciła.
0
Już przegrywają
0
Zauważ ze ci trenerzy wcale się nie rozwijają. Taki Skorża mistrz Polski z Lechem, w LE Legia za jego kadencji grała najlepiej a teraz coraz słabsze kluby, zero pomysłu, świeżości taktycznej. Nie wierze ze to jest wina piłkarzy. Bo np taki Probiez z przeciętnymi piłkarzami dwa razy byl na pudle ligi
1
Może jakiś wasz wspólny obraz taki żeby kiedy spojrzą mieli was razem uśmiechniętych przed oczami.
1
Do takiego ustawienia zawsze możemy wrócić. Na razie to on próbuje wdrożyć inne ustawienia. Żebyśmy nie byli łatwi do rozgryzienia w drugiej cześći sezonu. Takie jest moje zdanie
0
Mnie chyba cieszy najbardziej ta radości Messiego po golu Iniesty. Widać ze gole kolegów sprawiają mu dużo radości. Messi szczęśliwy to i drużyna gra lepiej.
0
Messi w takich meczach to on gra na 30 procent możliwości. Po tylu latach gry umie sie oszczędzać.
1
Suarez i Rakitic są nie do ruszenia. Dla mnie Suarez ma jakiś dyskomfort dlatego nie czuje sie pewnie bo może sie trochę boi. Zobaczymy po tej przerwie.
0
A przypadkiem Valverde z niektórymi piłkarzami nie robi z nich okna wystawowego. Taki Gomes pokaże sie w kilku meczach i może ktoś go kupi w styczniu. A Denis nam sie przyda w drugiej części sezonu.
0
Umtiti nie może grać. Zawieszenie za kartkę z finału.
0
Nie żartuje ;)
21
To są K Swissy jeszcze droższe od adidasów
1
Ale tutaj niektórzy narzekają na wybory Valverde. Pamiętajcie ta cześć sezonu jest powiedzmy na rozegranie. Prawdziwa gra zaczyna sie w lutym. Denis może przekonał już trenera do siebie. Ja jestem dobrej myśli. Plan zakładany na początku sezonu wykonany jest w 100 procentach to sie nie ma co czepiać tylko czekać na kolejny mecz.
0
A to baraże nie są w kalendarzu fifa w terminie przerwy reprezentacyjnej?
0
Ja myśle ze za dwa może trzy lata Eleven i canal bedą jednym czyli Bein sport.
0
Odbiór jest wtedy jak zabierzesz piłkę zawodnikowi, a przechwyt jest jak przechwycić podanie przeciwnika do swojego kolegi. W koszykówce odbiór jest ciężki do zrobienia bo w dużej części odgwiżdżą faul.