0

Pewnie że bym wolał. Ale ja nie siedzę w głowie jego doradców. Może być tak że Liverpool czeka za kasą za niego. Zobaczymy już w styczniu co sie wydarzy. Druga sprawa to ciekawe czy my mamy tyle kasy żeby kupić jego i obrońcę. Bo ze sprzedaży to bym nie liczył za dużo.

0

Ja nie mowię że zajdą daleko, mogą odpaść z Porto. Chodzi mi o podejście zawodnika. Czy woli grać w LM w tym sezonie czy oglądać w telewizji.

0

Ale wiesz jak wyglądają późniejsze rundy. Liczy sie forma dnia, dobry kalendarz i już było wiele przypadków co drużyny sie ślizgały. A obrońcę może kupią

5

Wątpię że Coutinio przyjdzie zimą i przez to będzie LM oglądał w telewizji. Liverpool nie ma aż tak trudnego przeciwnika i jest realna szansa że awansują dalej. A później to już wszystko możliwe. Chociaż bardzo bym go chciał już teraz to przyjdzie raczej w lecie.

48

Gorzej jak Valverde posadzi Messiego na ławce to cały misterny plan w piz....u.

0

Rafinha już nie pokaże na co go stać przynajmniej nie u nas. Za dużo kontuzji, zatrzymał sie w rozwoju. Popatrz na jego brata. Coś zacznie grać i kontuzja. I tak prawie cały pobyt w Bayernie. Może to w genach coś mają.

5

Suarez ma dzięki żonie. Kiedy brali ślub ona miała hiszpańskie obywatelstwo.

0

Po 6 latach, po 5 tylko rezydentura i dopiero po roku od otrzymania rezydentury możesz sie ubiegać o obywatelstwo. Chyba ze sportowcy mają inaczej.

0

Xavi

0

On jest idealny na autobusy. Jest ruchliwy i przez to strasznie frustrujący dla obrońców. Jak grał w Valencii zawsze się go obawiałem ze coś wepchnie.

16

Anglia to nie Hiszpania. Tam zaraz komisja ligi zacznie sie przyglądać i jak coś bedzie nie tak to dostanie karę na kilka spotkań i sie nauczy szacunku.

0

Jest rowniez naszym wychowankiem.

0

Kiedyś Paco jak grał z Suarezem to znikał na prawie 40 min a teraz jest decydujący wchodząc z ławki. Co za progres.

0

PSG pewnie się zesra ze strachu tak jak w tamtym sezonie. Nienawidzę tego tworu chyba bardziej od Realu. Jeżeli przejdą Real to ich jeszcze bardziej nakręci żeby jeszcze więcej płacić za zawodników i to całe FFP będą mieli w dupie.
Real przynajmniej inwestuje w młodych za nie duże pieniądze. To chyba poraz pierwszy w życiu wole żeby wygrał Real. Przynajmniej z tym przeciwnikiem.

0

Właśnie coś mi sie o uszy obiło że za to jest ban. Ja wogole nierozumie po co kibic Barcelony tam wchodzi.

0

A wiesz że nie można cytować ludzi z tamtej strony?

1

Teraz może głowa inaczej myśli. Wie żeby jechać na mundial to musi dać jak to mówią z wątroby. Nawet jak strzyka czy boli musi wykorzystać szanse bo takowa moze sie już nie powtórzyć przed mistrzostwami.

0

Ci zmiennicy plus ewentualnie Coutinio powinni do półfinału PK dociągnąć. Na szał z transferami bym nie liczył chyba ze sprzedamy kilku zawodników ale ja jestem sceptyczny co do zawodnikow kupionych w trakcie sezonu, niech lepiej zostaną ci co są (oprócz Turana i Deulofeu)

0

Teraz tylko grać w PK rezerwami i odpowiednio się przygotować na luty. Będzie ciężko ale damy radę

0

Jeżeli druga piłka jest w innej części boiska od toczącej sie akcji to sędzia nie przerywa akcji. Kiedyś było w Lidze+ ekstra pan Sławek tłumaczył.

12

Przecież jeszcze dwóch kartek mu brakuje. Ma trzy a po 5 jest pauza. Jest artykuł na stronie. Chyba że sie mylę

0

Właśnie w takich meczach powinien coś pokazać. Co mam sie zachwycać po meczu z Sausolo czy Benevento? On nawet nie pomagał w rozegraniu.

1

Ale ten Icardi dzisiaj nic nie pokazuje. To już lepszy Suarez bo ten to przynajmniej stara się.

2

Decydujące może być ale to następne u nas a teraz to jeszcze za dużo kolejek do końca.

5

Bo nikt ani on ani my kibice nie myśleliśmy że Umtiti tak wystrzeli w tym sezonie, Vermalen tez miał odejść latem, moze tez nie myślał że Argentyna zagra na Mundialu i było mu wszystko jedno. Albo pojawiła sie dobra kasa dla niego i chce zarobić coś większego na koniec kariery.

1

Pewnie że tak. Ale te słabsze drużyny są tylko teoretycznie. Na tym etapie każdy może wygrać z każdym. Możemy nie przegrywając np z taką Bazyleą odpaść. Wiesz dobrze jak to działa i jak grają drużyny przeciwko nam.

4

A ja nie mam faworyta dla nas podczas losowania. Jeżeli chcemy wygrać LM musimy mierzyć sie z każdym. Pamiętacie kiedy trumfowalismy po raz ostatni, to graliśmy z każdym mistrzem swojej ligi. Pokonaliśmy mistrzów pięciu najlepszych lig i w żadnym meczu nawet nie było cienia wątpliwości kto wygra te dwumecze. Dlatego kogo nie trafimy to jeżeli jesteśmy mocni to wygramy.

0

Moim zdaniem w lutym dopiero wroci do poważnego grania. Valverde nie bedzie sie spieszył ale za to pewnie w ostatnich dwóch miesiącach sezonu bedzie go wykorzystywał na maxa.

0

Ciekawe czy jest jakieś porozumienie Coutinio z Liverpoolem. On daje z siebie wszystko do stycznia a w styczniu odchodzi.

1


Bein na temat Coutinio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?