rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Paulinho zagrał już 75 meczy w ostatnim czasie to ma prawo być trochę zmęczony.
0
Przyszedł do nas żeby wygrać LM i to mu sie udało.
4
Oglądałeś może Man City z Wigham? Trzecio ligowiec jak zaparkował to nawet Man City nie dało rady a co dopiero taka Chelsea. Dla nich liczyło się nie stracić bramki. W wywiadach przed meczem nawet mówili ze musza bronić całym zespołem. Nie ma drużyny która by miała pomysł i go egzekwowała na takie autobusy. Musisz wywierać presję, grać spokojnie aż przeciwnik popełni błąd.
1
Teraz jest już ich trzech a za chwile bedzie czterech ;))
3
Ale to Atletico jest wkurzające.
0
Dużo ludzi twierdzi że jesteśmy zajechani pod względem fizycznym w meczach ligowych. Ja z przykrością stwierdzę że poza kilkoma wyjątkami jak np mecze z Atletico, Realem, Valencią, to reszta bedzie na słabym poziomie. Dopóki będziemy grać w LM to w lidze będziemy grali tylko żeby zdobyć 3 punkty bez fajerwerków.
25
Dobrze że nie Marciniak bo źle mi się kojarzy z naszymi meczami.
0
Popatrz jakie drużyny prowadził to bedziesz wiedzieć
0
Valverde ma więcej doświadczenia w rozgrywkach europejskich od Pepa i Lucho razem wziętych kiedy zaczynali przygodę z Barcą.
0
Trzy punkty cieszą ale bardziej to brak kontuzji. W Polsce są chyba lepsze murawy jak w Hiszpanii. Ugór jak grałem za dzieciaka wyglądał lepiej jak ta murawa.
0
Jakbyś czytał rano to byś wiedział o co chodzi.
0
„Podopieczni Marcelino spróbują sprawić problemy zawodnikom Valverde”? To Marcelino jest trenerem dwóch drużyn? Co oni biorą w tej Marce.
0
W zeszłym roku to my zagraliśmy piach a nie oni jakiś super mecz. Oni może pokażą klasę ale Real bardzo rzadko przegrywa mecz 2:0 albo więcej a tez coś wcisną napewno. Będzie czekał na kontry a PSG będzie klepać na 30 metrze bez efektu.
0
Ta sama śpiewka jak po meczu z nami na Camp Nou. Niech powiedzą wprost że mają pełne gacie jak grają takie ważne mecze i tyle.
0
Tak dokładnie to jest Real. W ogóle nie będzie ich interesować piłka tylko będą czekać na kontry. A PSG to nie Barcelona ze umie klepać i wcisnąć coś. Było widać wczoraj jak się gotowali z każdą minutą i tak samo będzie za trzy tygodnie. W zeszłym roku to my byliśmy słabi w tamtym okresie. Powiem więcej jak byśmy grali w tym terminie a nie tydzień później by się skończyło tak samo jak w zeszłym sezonie. Początek roku i walka w PK zabiera dużo siły.
0
A wierzysz w różowe słonie? Nie mają szans awansować i nie ma sensu drążyć tematu
0
To też, ale kto to poskłada do kupy mając tylu zawodników ciągnących w swoje strony.
0
City tez sie zesra. Pamiętaj że drużyny Pepa marzec, kwiecień grają lipę.
4
W PSG nie ma mentalności zwycięstwa. Oni nawet w lidze potrafili przegrać a co dopiero z Realem. Tam nie ma obrony, Alves najlepsze lata ma już za sobą, Neymar jak nie ma z kim poklepać to tez nie istnieje.
0
Cały czas mówiłem żeby nie lekceważyć Realu. PSG to frajerzy i tyle tam nie ma genu wygrywania takich meczy.
0
To nie pesymizm. Popatrz Neymar łapie głupio żółtą kartkę, gość fauluje w ostatniej minucie przed przerwą co tylko napędzi Real w drugiej połowie. Bardzo będę zaskoczony jeżeli PSG awansuje. Realu nienawidzę od lat ale to zawsze jest Real. Wbił mi drzazgę broniąc LM i dopóki nie odpadną zawsze są faworytem.
1
Konkurs na frajerów roku w LM pomału sie rozstrzyga. Media donoszą że ten tytuł zostanie obroniony.
0
Wiadomo już kto poprowadzi nasz mecz z Chelsea?
0
Wiem że cieżko by było awansować. Pewnie jak z każdym ale jakie widowisko by było.
0
Tak zagrać z Totkami w następnej rundzie (jeżeli i my i oni awansujemy) super mecze by były. A nie tylko z autobusami.
0
No to jutro dzień prawdy dla Realu i PSG.
1
Takie mecze zawsze sie zdarzają nawet kiedy zdobywaliśmy tryplety. Tak wiec trochę lodu na głowę i czekać na następny mecz.
1
Dla mnie to jest efekt pucharu króla. I teraz jakbyśmy grali w LM w tym tygodniu to by była powtórka z meczu z PSG. Ktoś kiedyś powiedział ze w LM ważne jest w którym tygodniu zaczynasz fazę pucharową. Teraz widzę że miał racje przynajmniej jeżeli chodzi o La Ligę.
0
Oby. Ja liczę że z nami zgubią. I trochę mi też szkoda naszego Marca.
26
Wszyscy liczą na wpadkę Realu a mnie najbardziej wkurza na ten moment Atletico. Kolejny mecz 1:0 ale trzy punkty są. Chyba w derbach Madrytu wole żeby Real wygrał.