rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieciaki wszystkich naszych piłkarzy w nowych koszulkach a mały Tiago w koszulce z zeszłego sezonu. Chyba sentyment. :)
0
Z Umtitim jest tak że jego brat który jest managerem jest pazerny na kasę.
0
Obejrzałem półfinał pucharu Anglii i trochę zazdroszczę im tego prestiżu. W Hiszpanii jakoś ten puchar jest tak jakby na ostatnim miejscu.
0
To były czasy. Człowiek się cieszył z takiego pucharu a teraz to dla niektórych dublet to za mało.
0
Dobrze że my go wtedy nie kupiliśmy. Nie jest aż tak dobry jak sie zanosiło.
0
Od sezonu kiedy odszedł Xavi widać po statystykach że rola Iniesty w zespole tez uległa zmianie.
0
Iniesta nigdy nie miał dużo bramek i asyst. Xavi już ma więcej. Może te sezony co grywał na lewym skrzydle to było więcej a tak to cienko. W tych statystykach jest jedna wada nie uwzględniają asyst drugiego stopnia albo kluczowych podać. Może gdzieś tan są ale nikt o nich nie mówi a w tych dwóch statystykach Iniesta może nie miałby sobie równych.
2
Nie wierze że możesz pisać takie coś. Iniesta nawet w wieku 40 lat może dawać więcej niż ci dwaj piłkarze. Przypomnij sobie bramkę Messiego w meczu z Chelsea. Tylko Iniesta i Xavi mogli tak podać do Messiego. Tego nie da sie nauczyć to trzeba mieć. Czemu Messi schodzi bliżej Iniesty bo tylko z nim może poklepać na małej przestrzeni. Zobaczysz brak Iniesty to zrozumiesz kim był.
0
Pewnie tak ale po co. On nie musi nic udowadniać.
6
Bo Coutinio wyjdzie w sobotę w pierwszym składzie.
2
Pierwsze kroki to wejścia Bein na rynek Polski.
0
O i Twój komentarz w samo sedno. La Masia istnieje tylko teoretycznie. Są rodzynki pokroju Roberto czy Aleni ale to za mało.
1
Ale ta La Masia to zaraz spadnie do 3 ligi z powrotem. To nie to co kiedyś że zajmowali miejsce premiowane awansem do La Ligi.
0
Messi jeżeli bedzie chciał być w formie na MS to musi odpuścić ZB. Tak samo jak i reszta z Iniestą na czele. Dla sporej części zawodników naszej drużyny te mistrzostwa mogą być ostatnimi.
0
Ja myśle że po meczu z Realem jak zdobędziemy mistrzostwo to podstawowych zawodników nie zobaczymy już na boisku.
0
Ja jestem zadowolony z Dembele jak gra. W prawie każdym meczu ma asystę albo jest zamieszany przy bramce.
0
A to mi akurat umknęło.
0
Mi sie kojarzy że oni jak odpadają z LM to pózniej grają nawet spoko i wygrywają.
0
Pamiętaj że Klopp wyrzucił już raz Real z LM i zagrał w finale. To tak dla przypomnienia.
90
Ten mecz był idealny dla Dembele. Postawić go z przodu i niech biega a było kilka takich sytuacji ale Sarez był za wolny.
2
Przecież Pique podchodził do ławki i mówił trenerowi żeby coś zmienił.
0
Może jak Real wygra LM po raz trzeci z rzędu w końcu zrozumiemy ze ciągłym wygrywaniem Pucharu Króla nie podbije sie Europy.
0
Cieżko mi było sobie wyobrazić zwycięstwo w tej edycji LM. Miałem to samo przeczucie jak w sezonie Taty Martino po kontuzji Valdesa. Brakło mu doświadczenia z takim zespołem. W przyszłym sezonie odpuścić PK w końcu i mieć trochę wolnego na początku roku.
7
Dobra koniec tego smutku i narzekania. Dawać już następny mecz bo sezon jeszcze trwa.
0
Powiem tak. Teraz płacimy za złą politykę transferową ostatnich lat. Zawsze będę bronił naszych w końcu jestem kibicem od 26 lat i gorsze rzeczy przeżywałem. Pozdrowionka. Visca el Barca.
1
Juz na spokojnie. Odpadniecie boli strasznie ale w sierpniu nikt nawet nie myślał że tak będzie wyglądał sezon na tym etapie. Nasz trener widać że się pogubił w pewnym momencie a nasi zawodnicy jakoś mu nie pomogli w tym. W LM nie mieliśmy wartościowych zmienników. Kiedyś był Xavi, Pedro, Adriano coś wnosili a teraz lipa. Moim zdaniem jak będziemy dalej zarzynać pierwsza jedenastkę w PK to o następnej LM będziemy czekać kolejne 5 lat.
Tryplet wygrywają nieliczni i musi się złożyć na to bardzo dużo czynników.
0
Jak chcesz dobrze sprzedać zawodnika wypusc plotkę ze Barcelona sie nim interesuje. Tak to teraz wyglada.
0
A czy ja napisałem o polskiej drużynie?
0
Zrobić tak jak chcą niektóre drużyny. Np 10 drużyn i każda gra z każdą mecz i rewanż. Żeby to był puchar całego sezonu a nie 5 czy 7 meczy bo nie oszukujmy się w grupach to najlepsi mogą grać rezerwami a i tak wyjdą dalej.
1
Teraz jeszcze tylko finał Barca- Real i LM praktycznie sie skończy. Te rozgrywki staną sie strasznie nudne. Musi coś sie zmienić.