0

Cieszą te transfery, ale smuci mnie jedna rzecz. Mianowicie że nasz zespół coraz mniej jest Hiszpański (Kataloński). W pierwszej jedenastce to max trzech Hiszpanów co było kiedyś nie do pomyślenia.

0

Losują zawodników to media. Nie zauważyłeś ze jak ktoś chce podbić cenę albo podpisać lepszy kontrakt to piszą albo mówią o zainteresowaniu Barcelony? Przecież jakby tak zliczyć wszystkich których rzekomo mamy kupić to nasza kadra liczyłaby z 70 zawodników. Dlatego jeżeli nie ma oficjalnego ogłoszenia to nie ma co sie przejmować.

7

Oglądając naszą eksraklase zastanawiam sie nad jednym. Jaki jest sens rozmowy ze zmęczonym zawodnikiem w czasie przerwy? Co on może powiedzieć? Co to wnosi, jakie wnioski można po tym wyciągnąć? Czy wyobrażacie sobie dziennikarza goniącego np Messiego o wywiad w przerwie?

0

Dzięki

0

Pokazuje dzisiaj jakaś Polska telewizja mecz Liverpool-Borusia?

0

Miał przebłyski tylko nikt nie zauważał. Głowa bardzo słaba jak przyznał sie sam. Chyba granie z Leo go przerastało. W rezerwach sie zapowiadał na fajnego grajka. Z ciekawostek jest dalszym kuzynem naszego Leo.

4

Był już kiedyś taki mecz i z tego co pamietam komentował bardzo poprawie.

0

Mi sie wydaje że Real to bardziej na Mbabpe zagiął parol dlatego tak sie tego Neymara wypierają

0

Wiesz nie trudno pzygotowac sie na siedem meczy w sezonie.

0

Ja planuje zobaczyć ewentualny finał w strefie kibica.

0

A ja że przywiezie mistrzostwo do domu. Chce zobaczyć euforię po zdobyciu pucharu kraju w którym mieszkam.

2

A mi sie wydaje że my za niego w ogóle nie zapłaciliśmy nic i teraz wrócił do macierzyńskiego klubu. W papierach może było ze to my musimy go po roku wykupić a tak sie nie stało.

0

Mi się wydaje ze sam Paulinhio chce wrócić. Może potrzebował pokazać się w lepszej lidze przed mistrzostwami a teraz pojedzie odcinać kupony do emerytury. Chińczycy musza dać więcej niż my daliśmy bo on ciagle ma klauzule wykupu na trochę wyższym poziomie jak te 50 milionów.

1

Nasze zdanie to raczej nie ma zbyt wielkiego znaczenia.

9

Dla mnie Paco musi grać więcej i to na szpicy a nie gdzieś po skrzydłach. Jest idealnym zmiennikiem coraz starszego Suareza. Jak grał w ataku zawsze coś dawał na plus.

2

A czy William grywał jako PO? Bo może to być alternatywa na PO.

3

Idź. Urząd to zawsze urząd. Złapiesz kontakty, rozejrzysz sie co i jak,a jak bedzie lipa to zawsze możesz sie rozglądać za inną. Do lutego szmat czasu.

0

Wiesz tez że taki zakup tez nie daje gwarancji. A kupno dobrego bramkarza do nas żeby sie sprawdził potrzeba czasu. Wielu było dobrych bramkarz ale u nas sie nie sprawdzali.

0

Pamiętasz co sie stało jak Valdes zerwał więzadła? Zostaliśmy z prawie 40 letnim Pinto. Kiedy tylko wszedł na murawę było wiadome że nic nie wygramy w tamtym sezonie.

0

Ja bym brał Muslere

0

Jak myślicie z tym wpuszczaniem Mesy czy Pavona i innych wynalazków Sampaoli miał w tym interes? Może jakiś układ z managerami. Bo racjonalnie nie da sie tego wytłumaczyć.

0

Lewandowski to przede wszystkim ma problem sam ze sobą. Zauważ że w Bayernie tez już sie kłuci. Dla mnie Glik dla mnie jest profesjonalistą. Popatrz jaki szacunek np ma w Torino. Problem w kadrze może być taki Lewy, Krycha i Szczesny a po drugiej stronie Kuba, Piszczu i Fabian. To są takie największe i najbardziej wpływowe grupy.

0

Z tego co wiem to mają kasę tylko za postawiony cel. A myślisz że najlepsi nasi gracze są aż takimi patriotami żeby rezygnować np z wakacji, odpoczynku żeby grali za darmo. Pamietam jak w siatkówce zeniskiej nie było kasy to najlepsze zawodniczki nie grały. To jeszcze przed erą Niemczyka. Pózniej dopiero była normalność.

0

W jakim kraju jesteś?

0

Jakie dwa mecze? Przypomnij mi ile bramek Robert strzelił Realowi w pół finale? Po co Realowi za takie pieniądze gracz który nie pociągnie drużyny w najważniejszych meczach. Mają Ronaldo, Benzeme który bedzie tyrał dla Ronaldo i wielu dużo młodszych graczy. Nie ma ani jednego powodu dla którego Real kupi Roberta.

0

Teraz mnie śmieszą te słowa Mateusza Borka że Real szykuje za Roberta 170 milionów. Po tych mistrzostwach to nikt za niego nie da 50. Pozostaje Robertowi zostać gwiazdą Bundesligi i Bayernu.

0

Ale jak Mina zagra tak dalej jak z nami to fajne pieniążki można za niego wołać.

0

Przynajmniej kasę przy sprzedaży Miny większą wyciągniemy

1

Całe szczęść że ja nigdy nie chciałem Sampaoliego na trenera Barcy. A co gorsza to nie chciałem go ze względu na warsztat trenerski tylko na ubiór. Nie zniósłbym na naszej ławce cały sezon trenera w dresie.

0

Żeby Argentyna sie odbudowała to pokolenie ciagle drugich musi odejść. Zacząć budowę drużyny opartą na młodych i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?