rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli wpłacimy 700 milionów to Perez nie bedzie miał nic dogadania. Ale to nie możliwe i to Perez decyduje za ile i gdzie sprzeda swoich zawodników.
1
Nie możesz robić zdjęć dziecią bez pozwolenia. Jak cykniesz fotke np Messiemu z dzieckiem to wrzucając na swoje konto musisz zamazać twarz dziecka. Tak jest wszędzie.
0
LM może martwić po odpadnięciu dopiero.
0
Powiem Ci więcej kolego. Mecze w lidze, oprócz tego z Realem mogą tak wyglądać już do końca. Minimalizm i praktycznie drugi bieg cały czas.
0
A ja myśle że to bardziej mentalność. Mają 11 punktów przewagi a za trzy dni mecz którym chcą rozstrzygnąć dwumecz to i koncentracja nie ta. Jakby byli zajechani to by nie cisnęli do 90 minuty.
0
Tez tak uważam. Zważywszy że np grając w LE do grudnia możesz grać w nowym klubie w LM. Jak sie nie mylę tak było w przypadku Alexisa. Moge być w błędzie.
0
Dzięki tak myślałem
1
Nie wiem właśnie jak jest w LM ale np w naszej ekstraklasie jak piłkarz odejdzie w połowie roku z drużyny a ta drużyna zdobędzie mistrzostwo to należy mu sie medal.
0
Pytałem sie już o to kiedyś. Czy jak Liverpool wygra LM to Coutinio bedzie zdobywcą czy dopiero jak my wygramy, chociaż nie jest nawet zgłoszony i nie może grać.
1
Tak samo jak my. Chociaż my to formy nie mamy już dawno.
0
A wiesz że w takich meczach przede wszystkim liczy sie kasa. Pewnie w umowach miedzy federacjami jest że musi być jak najwiecej gwiazd chociaż w jakimś tam okresie czasu. Kupujesz np bilet na taki mecz to nie dla wyniku tylko dla tych gwiazd właśnie.
0
Musi powiadomić klub do końca kwietnia kazdego roku czy zostaje na kolejny sezon czy odchodzi.
0
Obejrzałem ten filmik z treningu Argentyny i mam pytanie dla bardziej wtajemniczonych. Aguero ma jakąś kontuzje że nie trenuje z grupą czy został włączony do sztabu trenera?
1
Nie zaskoczy mnie to, jak się założył z Suarezem że tak zrobi.
0
Moim zdaniem to Valverde dobrze zrobił zdejmując Dembele. Athletic by pod ostrzyło grę i by mogła być głupia jakaś kontuzja. Jest potrzebniejszy w ważniejszych meczach. Co do Aleni to będzie grał jak powiększymy przewagę po derbach Madrytu. Także spokojnie i dajmy pracować trenerowi.
16
Jedno jest pewne w meczu z Romą. Na wyjeździe nie zagramy w trzecim komplecie strojów.
1
Gadali jak potłuczeni. O tym karnym rozmyślali chyba do końca meczu, cały czas było odczucie że by woleli jakby Barca odpadła.
1
Meczu na TVP to nie oglądałem nie wiadomo od kiedy. Boje się co to będzie jak będę zmuszony oglądać reprezentacje.
9
Chyba po raz pierwszy muszę przyznać że nc+ schodzi na psy. Komentarz podczas meczu to parodia ( chyba za często komentują ekstraklasę) a i w studio koszmar. Widać że pewna era dobiega końca.
0
Neymar jeżeli pójdzie do Realu to tylko wtedy kiedy Ronaldo odejdzie. Może nawet być wymiana miedzy klubami z dopłatą ze strony Realu. Szejk ma słabość do Ronaldo.
0
Dopóki będziemy grać w LM to w lidze mecze bedą właśnie tak wyglądać. Strzelić o jedna bramkę więcej od przeciwnika, dopisać trzy punkty i zapomnieć.
6
Jak przychodził do nas to nikt nie myślał ze stanie sie podstawowym zawodnikiem z miejsca. A i dwa lata temu nikt nie płacił aż tyle za obrońcę.
0
Powiem Ci jedno. Gdyby Anglia i Włochy awansowały dalej to Suarez nawet jednego meczu zawieszenia by nie dostał.
0
Nie porównuj Suareza z Verattim. Suarez w najważniejszych meczach nie dostawał czerwonych kartek.
0
Po co nam Veratti. Ten koleś może ma umiejętności ale głowa nie jest na poziom Barcelony
0
Moge dobrze nie kojarzyć ale Jasper nie obronił żadnego karnego do tej pory. Moge sie mylić.
0
A nasz bramkarz to chyba obronił pierwszego karnego w karierze.
0
W takim meczu to lepiej nie oceniać.
0
Ja nawet na maturze ściągałem. Oczywiście tej starej.
0
No to Realowi zostało siedem meczy do końca sezonu. Dwa w lidze i pięć w LM