0

Jeżeli wpłacimy 700 milionów to Perez nie bedzie miał nic dogadania. Ale to nie możliwe i to Perez decyduje za ile i gdzie sprzeda swoich zawodników.

1

Nie możesz robić zdjęć dziecią bez pozwolenia. Jak cykniesz fotke np Messiemu z dzieckiem to wrzucając na swoje konto musisz zamazać twarz dziecka. Tak jest wszędzie.

0

LM może martwić po odpadnięciu dopiero.

0

Powiem Ci więcej kolego. Mecze w lidze, oprócz tego z Realem mogą tak wyglądać już do końca. Minimalizm i praktycznie drugi bieg cały czas.

0

A ja myśle że to bardziej mentalność. Mają 11 punktów przewagi a za trzy dni mecz którym chcą rozstrzygnąć dwumecz to i koncentracja nie ta. Jakby byli zajechani to by nie cisnęli do 90 minuty.

0

Tez tak uważam. Zważywszy że np grając w LE do grudnia możesz grać w nowym klubie w LM. Jak sie nie mylę tak było w przypadku Alexisa. Moge być w błędzie.

0

Dzięki tak myślałem

1

Nie wiem właśnie jak jest w LM ale np w naszej ekstraklasie jak piłkarz odejdzie w połowie roku z drużyny a ta drużyna zdobędzie mistrzostwo to należy mu sie medal.

0

Pytałem sie już o to kiedyś. Czy jak Liverpool wygra LM to Coutinio bedzie zdobywcą czy dopiero jak my wygramy, chociaż nie jest nawet zgłoszony i nie może grać.

1

Tak samo jak my. Chociaż my to formy nie mamy już dawno.

0

A wiesz że w takich meczach przede wszystkim liczy sie kasa. Pewnie w umowach miedzy federacjami jest że musi być jak najwiecej gwiazd chociaż w jakimś tam okresie czasu. Kupujesz np bilet na taki mecz to nie dla wyniku tylko dla tych gwiazd właśnie.

0

Musi powiadomić klub do końca kwietnia kazdego roku czy zostaje na kolejny sezon czy odchodzi.

0


Obejrzałem ten filmik z treningu Argentyny i mam pytanie dla bardziej wtajemniczonych. Aguero ma jakąś kontuzje że nie trenuje z grupą czy został włączony do sztabu trenera?

1

Nie zaskoczy mnie to, jak się założył z Suarezem że tak zrobi.

0

Moim zdaniem to Valverde dobrze zrobił zdejmując Dembele. Athletic by pod ostrzyło grę i by mogła być głupia jakaś kontuzja. Jest potrzebniejszy w ważniejszych meczach. Co do Aleni to będzie grał jak powiększymy przewagę po derbach Madrytu. Także spokojnie i dajmy pracować trenerowi.

16

Jedno jest pewne w meczu z Romą. Na wyjeździe nie zagramy w trzecim komplecie strojów.

1

Gadali jak potłuczeni. O tym karnym rozmyślali chyba do końca meczu, cały czas było odczucie że by woleli jakby Barca odpadła.

1

Meczu na TVP to nie oglądałem nie wiadomo od kiedy. Boje się co to będzie jak będę zmuszony oglądać reprezentacje.

9

Chyba po raz pierwszy muszę przyznać że nc+ schodzi na psy. Komentarz podczas meczu to parodia ( chyba za często komentują ekstraklasę) a i w studio koszmar. Widać że pewna era dobiega końca.

0

Neymar jeżeli pójdzie do Realu to tylko wtedy kiedy Ronaldo odejdzie. Może nawet być wymiana miedzy klubami z dopłatą ze strony Realu. Szejk ma słabość do Ronaldo.

0

Dopóki będziemy grać w LM to w lidze mecze bedą właśnie tak wyglądać. Strzelić o jedna bramkę więcej od przeciwnika, dopisać trzy punkty i zapomnieć.

6

Jak przychodził do nas to nikt nie myślał ze stanie sie podstawowym zawodnikiem z miejsca. A i dwa lata temu nikt nie płacił aż tyle za obrońcę.

0

Powiem Ci jedno. Gdyby Anglia i Włochy awansowały dalej to Suarez nawet jednego meczu zawieszenia by nie dostał.

0

Nie porównuj Suareza z Verattim. Suarez w najważniejszych meczach nie dostawał czerwonych kartek.

0

Po co nam Veratti. Ten koleś może ma umiejętności ale głowa nie jest na poziom Barcelony

0

Moge dobrze nie kojarzyć ale Jasper nie obronił żadnego karnego do tej pory. Moge sie mylić.

0

A nasz bramkarz to chyba obronił pierwszego karnego w karierze.

0

W takim meczu to lepiej nie oceniać.

0

Ja nawet na maturze ściągałem. Oczywiście tej starej.

0

No to Realowi zostało siedem meczy do końca sezonu. Dwa w lidze i pięć w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?