0

Rozpracowanie to jedno a możliwość wygrania to drugie. Na Euro prawie wszyscy nasi gracze byli w super formie. A teraz jest ciężko. Mecz z Danią i prawie wypuszczenie zwycięstwa z Czarnogórą pokazały nam że drużyny z Euro już nie ma.

0

Słabo to widzę. Glik jest zajechany i gra ciagle z kontuzją, Krychowiak coś tam gra ale nie wyróżnia sie w ostatniej druzynie PL, Zieliński chociaż gra ale to ciagle zmiennik i na tą chwile nie jest w stanie wziąść ciężaru gry na swoje barki, Grosicki dopiero co wrócił po kontuzji ale tez szału nie ma. Lewandowski to każdy wie. Piszczek tez ostatnio z najgorsza notą w meczu.
Powiem krótko na wiejcej jak trzy mecze nie ma co liczyć. Każdy mecz ponad to bedzie wielkim sukcesem.

0

Oby on naszego żadnego meczu nie sędziował w LM bo źle mi się kojarzy.

1

Jaja by były jakby Suarez do końca ligi szukał tej piątej kartki a sędziowie by mu nie dawali. Wiem że to nie możliwe ale jak to mówią nie możliwe nie istnieje.

0

Dembele to wariant ofensywny. Z Malagą napewno zagra.

0

Asystent Valverde? Gość nie wypowiada się przez cały sezon a przed najważniejszym meczem podaje na jakiej pozycji zagra zawodnik. Dla mnie bzdura.

1

Wszystko wydaje sie piękne dopóki np nie masz jakiegoś wypadku w pracy. Wtedy zostajesz sam nie wiedząc jak to wszystko zrobić. Gra nie warta świeczki.

0

Pewnie sie wysprzedadzą po sezonie i tyle bedzie z Liverpoolu.

0

Ciekawe ale czy nie za odważne na Atletico? Może na drugą polowe jak sie zrobi trochę więcej miejsca. Chyba ze ruszymy na nich odrazu jak na PSG w zeszłym sezonie.

0

Ale nie było az takich jak np z Las Palmas albo Valencią.

0

Z Messim tak to już jest od kilku lat

1

W takich meczach to ja się sędziów nie boje. W takich meczach patrzy na nich cały świat to nie ma jak drukować. Gorsi są ze słabeuszami bo tam nie ma aż takiego zainteresowania. Nie przypominam sobie jakiś poważnych błędów zaważających na wyniku np w el Clasico.

0

A ja myśle że bedzie jutro klasyczne 1-4-3-3 z Messim, Coutinio i Suarezem z przodu. Za Inieste w drugiej połowie Dembele i Messi do drugiej linii.

0

Bo Lukas to typowy obrońca bez zmysłu do gry jako wachadlowy. On pasuje do 1-4-3-3 gdzie ma przed sobą i pomocnika i napastnika.

0

Roberto tez tak potrafi. To sugerujesz kupno płkarza Realu?

4

Pokaz mi lepszego PO który potrafi z piłką przebiec czasami pol boiska i minąć kilku rywali? To ze zagrał wczoraj słabszy mecz, jak zreszta wszyscy to nie znaczy że jest słaby.

0

Słaby to był dzień. Dosyć że wracałem z pracy 4 godziny bo Anglię zasypało to jeszcze ten mecz mnie wykończył. Oby do niedzieli. Damy rade.

0

Kręcidło na Twitterze dał filmik z tego hiszpańskiego programu.


Tutaj link

1

Ktoś coś wie więcej co sie działo w szatni Realu po meczu? Podobno Ramos pobił sie z Isco?

0

Czas na nowe rozdanie. Żurkowski, Frankowski, Niezgoda plus szkielet starej reprezentacji i może być ciekawie

11

Nie musisz tam wchodzić. Wystarczy trochę poczekać

0

Oj chyba trzeba być za Realem w derbach Madrytu. Bo oprócz nas to jedyna drużyna która może zabrać im punkty.

0

Tam nie ma stabilności w składzie. Za duza karuzela. Nabiorą tego powiedzmy szrotu i myślą że jest dobrze. Lech ma chyba duży problem w skautingu. Kiedyś potrafili wyłapywać perełki a teraz to ostatnim takim to chyba Jevtic.

1

Mieli chyba 5 punktów przewagi nad następną drużyną i Legie w chaosie. Mieli autostradę do mistrzostwa a za chwile to do pucharów nie awansują.

0

Dla mnie Lech to najwięksi frajerzy całego sezonu i chyba już nic tego nie zmieni.

1

Za mało kolega wchodzi na La Ramble.

0

Ale eleveny są zawsze hd. Nie mają opisu w logo ale są hd.

2

Tylko że kiedyś co cały Liverpool był nieregularny. Tam czasami spoczywało dużo na jego barkach tutaj jest tylko trybikiem który musi sie wpasować.

0

Ciężko o taką pare bo obaj gracze najlepiej się czuja po lewej stronie. Raz grali tak ale na dłużą metę raczej nie możliwy taki scenariusz.

1

Dla mnie jest obrońcą którego nie ma żadna drużyna. Ta łatwość kiedy od linii bocznej schodzi do środka, mijając zarazem przeciwników tego nie ma dużo prawych obrońców. Może się mylę ale to jest taki Lahm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?