0

To i tak jest mega wzmocnienie. Może nawet Messiego albo Inieste zastąpić w lidze czyli dwóch kluczowych zawodników w zdobyciu trofeów.

0

Coutinio przyjdzie na następny dzień zaraz po odejściu Ardy.

19

Żebyś sie nie ździwil jak PSG sie zesra w tym dwumeczu i sie skończy dla nich LM.

0

Co byście woleli Coutinio teraz za 150 milionów czy latem za np 80 ale cena ustalona już teraz?

0

Nie martw sie mnie tez wkurza

1

Nie oszukujmy sie Coutinio przyjdzie wtedy kiedy Arda oficjalnie opuści klub. I coś czuje ze nasi spłaca kontrakt Ardy do końca i rozwiążą kontrakt.

0

Polecam Ilustrowaną historie FC Barcelony jest wszystko dokładnie opisane.

1

Wartość marketingowa i medialność klubów.

0

Transfer bedzie prędzej czy pózniej. Za daleko to już zaszło.

0

Jak myślicie czy Coutinio jak sie wpasuje w naszą drużynę to ma szanse na pierwszą piątkę np złotej piłki. Obejrzałem kilka filmików z nim i śmiem twierdzić że w pewnych aspektach gra lepiej od Neymara.

1

A ja myśle że tak poważna firma jak Nike by nie mogła sobie pozwolić na coś czego nie są pewni. To jest amerykańska firma a wiadomo kto jest właścicielem Liverpoolu,a różnice w kwocie jaka może zostać dołożona to Nike może pokryć co to dla nich, zwróci im sie z nawiązką.

1

Na istagramie jest z żoną i córeczką i tez życzy nowego roku

0

Zakupiona właśnie „ Ilustrowana historia FC Barcelony”

0

Czemu wariaci? Stać ich, mają taką pasje. Jak zaczniesz używać appla to cieżko przejść z powrotem na inny telefon. To tak samo jak kupujesz buty za 700 zł na jeden sezon tez ktoś może powiedzieć ze jesteś wariatem.

0

Bednarek pogra w następnym sezonie i pójdzie za 30milionów. Warunek to Southampton musi sie utrzymać.

0

Za Coutinio cena jest ustalona pewnie od lata. 150 i jest nasz. Pewnie teraz sie rozchodzi o raty czy całość od razu.

1

Ciekawe czy to już z kasy za Coutinio czy wyłożyli swojej?

0

Jak każdego kibica. Jak my byśmy się mieli wypowiadać na temat Barcelony i Realu było by dokładnie tak samo. Jest kibicem białych i nigdy tego nie krył.

0

Sam obejrzałem końcówkę

0

A nie jest tak ze jak drużyna już nie gra w LM to może grać w innej? Tylko nie wiem czy to dotyczy tez LE.

0

To coś mi sie pokręciło. Myślałem ze te 200 to tylko do końca bana.

0

A nie zeszłego lata było 200 a teraz jak Atletico kończy sie ban to spada na 100?

0

Dla mnie cały tez pozew jest spowodowany tym żebyśmy im nie wyciągnęli Antka w zimie bo oni chcą walczyć do końca o mistrza. A tak wystraszymy sie trochę i odpuścimy go. Każdy wie że mamy pieniądze i takie 100 milionów możemy wyłożyć. A jeszcze chyba by mógł nawet grać u nas w LM jak sie nie mylę. Porostu bedzie sie to wałkowało aż nie odpuścimy.

0

Chodzi o ten niby pozew do fifa od Atletico

0

Czyli wojenke przed meczem uwazam za rozpoczetą.

0

Bo uwierz mi że u nas jest o wiele większa presja niż w City. My musimy coś wygrać a oni są w budowie i jak nie uda sie nic wygrać to nie bedzie dramatu. My ze względu na początek końca karier niektórych piłkarzy mamy dwa może trzy lata żeby wygrać najwiecej jak sie da.

0

Jedni wpłacają na Rydzyka, jedni na Kijowskiego a jeszcze inni kupują telefony za 5 tysięcy. Każdy ma jakieś zboczenia. Najważniejsze że my mamy czyste sumienie i nie dajemy na darmozjadow.

1

Jedno pytanie dajesz? Jak nie to co Cie interesuje co ludzie robią ze swoimi pieniędzmi. Ja nigdy nie dałem na takie zrzutki i nie dam. Jeżeli inni dawją to gowno mnie to obchodzi.

0

Czy w jakiś innych ligach jest tak że reporter goni za zawodnikiem w przerwie żeby zrobić z nim wywiad czy to tyko u nas tak jest? Strasznie to żenujące jest i dla zawodnika i dla tego reportera.

0

Za wcześnie żeby o tym mowić. Jeszcze nic poważnego nie wygrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?