rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To i tak jest mega wzmocnienie. Może nawet Messiego albo Inieste zastąpić w lidze czyli dwóch kluczowych zawodników w zdobyciu trofeów.
0
Coutinio przyjdzie na następny dzień zaraz po odejściu Ardy.
19
Żebyś sie nie ździwil jak PSG sie zesra w tym dwumeczu i sie skończy dla nich LM.
0
Co byście woleli Coutinio teraz za 150 milionów czy latem za np 80 ale cena ustalona już teraz?
0
Nie martw sie mnie tez wkurza
1
Nie oszukujmy sie Coutinio przyjdzie wtedy kiedy Arda oficjalnie opuści klub. I coś czuje ze nasi spłaca kontrakt Ardy do końca i rozwiążą kontrakt.
0
Polecam Ilustrowaną historie FC Barcelony jest wszystko dokładnie opisane.
1
Wartość marketingowa i medialność klubów.
0
Transfer bedzie prędzej czy pózniej. Za daleko to już zaszło.
0
Jak myślicie czy Coutinio jak sie wpasuje w naszą drużynę to ma szanse na pierwszą piątkę np złotej piłki. Obejrzałem kilka filmików z nim i śmiem twierdzić że w pewnych aspektach gra lepiej od Neymara.
1
A ja myśle że tak poważna firma jak Nike by nie mogła sobie pozwolić na coś czego nie są pewni. To jest amerykańska firma a wiadomo kto jest właścicielem Liverpoolu,a różnice w kwocie jaka może zostać dołożona to Nike może pokryć co to dla nich, zwróci im sie z nawiązką.
1
Na istagramie jest z żoną i córeczką i tez życzy nowego roku
0
Zakupiona właśnie „ Ilustrowana historia FC Barcelony”
0
Czemu wariaci? Stać ich, mają taką pasje. Jak zaczniesz używać appla to cieżko przejść z powrotem na inny telefon. To tak samo jak kupujesz buty za 700 zł na jeden sezon tez ktoś może powiedzieć ze jesteś wariatem.
0
Bednarek pogra w następnym sezonie i pójdzie za 30milionów. Warunek to Southampton musi sie utrzymać.
0
Za Coutinio cena jest ustalona pewnie od lata. 150 i jest nasz. Pewnie teraz sie rozchodzi o raty czy całość od razu.
1
Ciekawe czy to już z kasy za Coutinio czy wyłożyli swojej?
0
Jak każdego kibica. Jak my byśmy się mieli wypowiadać na temat Barcelony i Realu było by dokładnie tak samo. Jest kibicem białych i nigdy tego nie krył.
0
Sam obejrzałem końcówkę
0
A nie jest tak ze jak drużyna już nie gra w LM to może grać w innej? Tylko nie wiem czy to dotyczy tez LE.
0
To coś mi sie pokręciło. Myślałem ze te 200 to tylko do końca bana.
0
A nie zeszłego lata było 200 a teraz jak Atletico kończy sie ban to spada na 100?
0
Dla mnie cały tez pozew jest spowodowany tym żebyśmy im nie wyciągnęli Antka w zimie bo oni chcą walczyć do końca o mistrza. A tak wystraszymy sie trochę i odpuścimy go. Każdy wie że mamy pieniądze i takie 100 milionów możemy wyłożyć. A jeszcze chyba by mógł nawet grać u nas w LM jak sie nie mylę. Porostu bedzie sie to wałkowało aż nie odpuścimy.
0
Chodzi o ten niby pozew do fifa od Atletico
0
Czyli wojenke przed meczem uwazam za rozpoczetą.
0
Bo uwierz mi że u nas jest o wiele większa presja niż w City. My musimy coś wygrać a oni są w budowie i jak nie uda sie nic wygrać to nie bedzie dramatu. My ze względu na początek końca karier niektórych piłkarzy mamy dwa może trzy lata żeby wygrać najwiecej jak sie da.
0
Jedni wpłacają na Rydzyka, jedni na Kijowskiego a jeszcze inni kupują telefony za 5 tysięcy. Każdy ma jakieś zboczenia. Najważniejsze że my mamy czyste sumienie i nie dajemy na darmozjadow.
1
Jedno pytanie dajesz? Jak nie to co Cie interesuje co ludzie robią ze swoimi pieniędzmi. Ja nigdy nie dałem na takie zrzutki i nie dam. Jeżeli inni dawją to gowno mnie to obchodzi.
0
Czy w jakiś innych ligach jest tak że reporter goni za zawodnikiem w przerwie żeby zrobić z nim wywiad czy to tyko u nas tak jest? Strasznie to żenujące jest i dla zawodnika i dla tego reportera.
0
Za wcześnie żeby o tym mowić. Jeszcze nic poważnego nie wygrał.