rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jakieś dziwne to zdjęcie. Data jutrzejsza i to popołudniu.
0
Pierwsza weryfikacja mecz z Bayernem albo Monaco w lidze.
1
A pisałem na początku sezonu ze zaczną się zgrzyty po przyjściu Neymara. Niech jeszcze przyjdą porażki to nie będzie za ciekawie w szatni.
I bardzo dobrze
2
Bo jeszcze nie jest gotowy. Musi grać regularnie żeby sie ogrywał. Napewno dostanie szanse w pierwszych meczach PK i może w ostatnich kolejkach LM. W pierwszej druzynie na ten moment grał by bardzo mało.
1
Patrząc na naszą kadrę po kontuzji Dembele to nawet nie jest aż tak źle. Jest kilka opcji z różnymi zawodnikami w różnych ustawieniach. Jego kontuzja powinna być bodźcem dla zawodników którzy nie mieli by szans na grę.
Większym problemem i zarazem wyzwaniem dla Valverde jest odzyskanie najlepszej wersji Luisa bo bez jego spektakularnych goli możemy sobie nie poradzić.
0
No właśnie nie byłem pewny co do długości.
0
Czy my wobec kontuzji Dembele możemy kogos dokupić z LaLiga albo z kartą na ręku?
0
Mi się podobało ze przy niekorzystnym wyniku więcej piłkarzy próbowało brać grę na siebie.
2
Ale przecież za Taty Martino nie było tak źle. LM przegrana jedną bramką, liga mogła być wygrana zeby nie pomyłka sędziego, PK brakowało bardzo niewiele do dogrywki.
W sezonie Taty kluczowym momentem była kontuzja Valdesa. Nikt z poważnych kibiców nie myślał ze z Pinto w bramce coś wygramy.
1
Ale jak będzie grał tak jak wczoraj przez te pare minut to w lecie będzie kosztował góra 80 milionów.
0
Magiera podobno był najlepszy. Z tymi piłkarzami w Legii to nawet Guardiola by sobie nie poradził. Tam nie ma już motywacji u niektórych graczy a u reszty brak formy. Ile możesz sie spinać żeby wygrać Ekstraklasę?
4
No to po zwolnieniu Magiery jak Lech nie zdobędzie Mistrzostwa to bedzie frajerstwo.
0
Mi tez sie podobało. Ale to czasami było 3-5-1-1 raz było 4-2-3-1. Messi na lewym, Iniesta biegający od lewej do prawej, Dembele raz na prawym, raz w srodku. Nie dziwie sie ze Juventus sie pogubił.
0
Ale jaką taktyką Barca grała to nie moge za bardzo ogarnąć.
0
W zeszłym sezonie to pogrążył nas Rudy do spółki z Lucho.
0
Jak obliczyłem to ten mały pluszak kosztuje ok 2 tys zł. Za 40 zł masz punkt a za 60 punktów masz pluszaka.
4
Chyba doszliśmy do momentu kiedy można stwierdzić ze teraźniejsza Barca należy do Messiego. Jednym słowem rozegrał to koncertowo. Jak nie podpisze do grudnia zarząd sam ogłosi wybory, chyba ze do tego czasu socios ich wywalą.
0
Przeczytaj sobie artykuł na naszej stronie o problemach Bartka z zarządem. Jasno powiedziane jest ze za Solerem nikt nie przepada a Messi nie może na niego patrzeć. A teraz ma okazje sie go pozbyć albo pol zarządu.
Edit pomyliłem sie nie chodziło o Solera tyko o Mestre.
2
Leo teraz bedzie sie starał wymusić odejście ludzi z zarządu którzy sa nie potrzebni. Soler to poleci jako pierwszy bo jego nikt z piłkarzy nie lubi.
1
Ale Bartek chyba specjalnie wypuścił Solera i Roberta żeby sie skompromitowali. Bedzie ich łatwiej przekonać do dymisji.
0
Chodzi bardziej o Inieste, Sergiego, Rakitica czy nawet Pique, o trzon drużyny. Gomesy i inne Rafinie to niech jak bedą na murawie pokazują ze są warci nosić tą koszulke i to wystarczy.
1
A ja aż tak bardzo nie ubolewam ze nie kupiliśmy jakiś zawodników. Gorzej by było jak byśmy wydali kasę za Neymara na zawodników którzy są słabi, tak jak to zrobili z kasa za Figo.
Kadra może nie jest mocna ale jak wszyscy bedą grali na swoim poziomie i pełnym zaangażowaniu w każdym meczu to jestem dobrej myśli. Może sie rowniez uda wprowadzić młodych na wyższy poziom. Wole z gorszymi przeciwnikami oglądać naszego Alenie, Denisa czy nawet Vitinhio niż Di Maryie, Draxlera czy innym tego typu zawodników.
Damy rade
0
Dawać więcej szans Denisowi, z ogórkami Alenia w pierwszym składzie i jedziemy z koksem.
0
Jaki pstryczek. Real go sprzedał za gruba kasę w najlepszych jego latach. A my go kupujemy za podobny hajs cztery lata później. To oni się z nas będą śmiali.
0
Nie naśmiewaj się z pani Pauliny.
0
A może Liverpool czeka na ostatnia minutę i sprawdza czy ktoś bedzie jeszcze w biurze. Tak jak Man Utd z Realem.
1
Już 2:0 młodzieżówka. Kownas głowa po rzucie rożnym.
0
Segura miał prywatne porachunki z szefem Liverpoolu. Był artykuł. Teraz to nabiera sensu.
0
Polska młodzieżówka prowadzi 1:0 z Gruzją. Kownacki z karnego.
0
Albo szalona kasa od nas.