1

Coutinio jeżeli do nas dołączy to w ostatniej chwili żeby inne gwiazdy LFC nie zdążyły poprosić o transfery. Seri może tez przyjdzie ale pewnie za mniejsze pieniądze jakie oferowaliśmy jeżeli to naprawdę Nicea zawaliła. Jednym słowem ostatni dzień a nawet godzina okna będzie mega ciekawy.

0

Może taki szybki jest ze go nie widać.

0

Ale on nie odstawił cyrku o cenę transferu tylko o to ze nie chcieli usiąść do rozmów. A jak nawet pisali Borussia dała mu słowo ze jak zgłosi sie klub z topu to pozwolą mu odejść. Niemcy tez nie są bez winy.

0

Nie bedzie u nas miliarda. Bedzie max 350 milionów. U nas grają zawodnicy którzy chcą grać i żadne klauzule nie mają znaczenia.

0

Bedzie klauzula. A wtedy najwyżej my zarobimy kilkaset milionów. Wpłacacie to niech idzie. Krótka piłka.

0

Myśle ze mamy. W końcu jest drużyna juniorów co jest mistrzem świata. Nie umniemy wykorzystać naszego potencjału bo myślimy ze na każdej imprezie musi być min brąz. Nie ma czasu na zmianę warty i wszystko jest robione na sile. Głównym mankamentem jest tez brak rozgrywajacego. Po Zagumnym to reszta, jak to mówią, to wystawiacze.

0

Wyszedł z grupy z drugiego miejsca. Bo z koszyka to pierwszego był losowany

0

Kolejny mistrz z następnej ligi w kolejce.

0

Jaką szpilkę chcesz wbijać Realowi? Przecież to pol zawodnika który grał w Realu. To jest odrzut Realu i my mamy za niego jeszcze Ok 70 milionów płacić. Ogarnij sie.

1

Ja ciagle się zastanawiam co u nas ciagle robi Braida. On odkąd przyszedł dzieki niemu nie kupiliśmy nikogo z topu. Za co ten dziadek bierze kasę to ja nie wiem.

0

Ciekawe co zrobi Liverpool z Coutinio jak nie awansuje do LM?

0

To cieżko. Chyba max możesz przewieźć 7 tys a i to mogą Ci zarekwirować do wyjaśnienia. Musisz napewno mieć potwierdzenie z banku o wypłacie i dowód ze to z Twojego konta.

1

Możesz ale bedą sie Ciebie pytać na co Ci potrzebne. Najlepiej powiedz im ze kupujesz samochód od prywatnego sprzedawcy. Może tez być ze każą Ci przyjść na drugi dzień. A wracasz autem czy samolotem?

0

Chyba ze jest cena za którą by sprzedali tylko my jeszcze jej nie daliśmy.

0

Na stronie Liverpoolu piszą ze napewno odrzuca czwartą ofertę od nas. A czasu coraz mniej.

0

Ja myśle ze do meczu z Atletico bedzie komplet. I spokojne wprowadzanie nowych do zespołu.

0

Jedyne w czym mieliśmy szczęście to w kalendarzu ligowym. Tak łatwych pierwszych meczy to już dawno nie mieliśmy. Praktycznie siedem kolejek to ogórki.

0

Do prawdziwej potęgi Realu brakuje pozbyć sie tego chama.

1

Może Stoiczkov, Rivaldo tez by pasował. Puyol to raczej nie z tym prezydentem a poza tym jest agentem piłkarzy.

2

Mi się wydaje że nie ważne kogo kupimy to Fernandez i jeszcze może kilku poleci. Bartek będzie się może starał sprowadzić na dyrektora jakiegoś byłego naszego zawodnika żeby zachować twarz i ocieplić stosunki z zawodnikami. A jak to się nie uda to w lipcu wybory.

1

Może być tym zawodnikiem co będzie biegał do końca nawet przy przegranym meczu.

2

Może było tak ze biorąc premie za przedłużenie zobowiązał sie na wypełnienie albo na odejściem za zgodą klubu. Klub nie wyraził zgody, Neymar wykupił sie sam czyli zerwał warunki umowy. Musza mieć mocne podstawy żeby tak robić. Chyba ze są kompletnymi kretynami.

2

To tak samo jak nasze Douglasy i inne Turany.

0

Fernandez jak Fernandez ale co tam Braida robi to ja nie wiem.

0

Właśnie ze nie. Oni cały czas szukają następcy. Jak znajda to nawet ostatniego dnia go sprzedadzą. Jednym słowem czekają nas dwa bardzo nerwowe tygodnie.

23

Ludzie ogarnijcie się. Żadnego zawodnika z PSG. Byśmy stali się pośmiewiskiem jeszcze większym jak jesteśmy teraz. Już lepiej grać cały sezon z Deuofeu i Denisem.

3

Są jego zawodnikami. Nie ich wina ze ktoś ich kupił i nie może sprzedać.

10

Żadnego zawodnika z PSG nie chce widzieć w Barcelonie. Pózniej szejk bedzie sie śmiał ze zabrał nam gwiazdę a my od niego drugi sort kupujemy.

19

Bo to niekompetentni ludzie są.

9

Ja boje sie tego że nasz zarząd jest tak bezczelny ze ta tragedie wykorzysta żeby nikogo z dobrych piłkarzy nie kupić. Powiedzą ze byli wstrząśnięci i pogrążeni w żałobie a tamte kluby są tak złe ze nie daliśmy rady negocjować. Oni maja obsesje na punkcie nowego stadionu i kasy a drużyna na dalszym miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?