rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie będę z hejtowany ale największym problemem w kadrze Argentyny jest Messi. Ci piłkarze nie dorośli do tego żeby z nim grać, nie są nauczeni jego myślenia do tego presja i mamy to co mamy. To tak jak w nasze kadrze za Fornalika był Robert i nic poza tym. Moim zdaniem Messi powinien zakończyć granie w kadrze i dać sie wykazać innym.
0
Nie cały utwór tylko same słowa Hala Madrid.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wczoraj po raz pierwszy usłyszałem Hala Madrid na żywo od Hiszpanki. Uszy do teraz bolą.
0
Odnośnie Legii trzeba sobie zadać pytanie. Czy ta grupa ludzi ma jeszcze chęci i ambicji żeby kolejny raz wygrać tą słabą ligę. Dla takiego Pazdana, Jodłowca, Broźa i jeszcze wielu innych obrzydło ciagle wygrywanie MP. Nowi natomiast przyszli z myślą ze Legia awansuje do LM wypromują się i styczniu albo w lepszym przypadku po sezonie odejdą do klubów w większa kasą.
Legia musi postawić na młodych, wychowanków jak za Skorże kiedy eliminowała Spartak albo z powodzeniem grała w LE.
Kupić naprawdę ze dwie, trzy nawet już podstarzałe gwiazdy a resztę dac młodych.
0
To może być nasza odpowiedz na Asensio. Widać ze dobrze odnajduje się w grze z Leo a to już połowa sukcesu.
0
W Barcelonie był krótko trzymany. A w Paryżu pewnie codziennie imprezy, wypady do innych miast Europy itp.
11
Ale czemu ma sie podać do dymisji?
Zawodnicy chcieli grać, La Liga nie pozwoliła przełożyć to co miał zrobić?
Pokazał światu pusty stadion chyba po raz pierwszy w historii, dał przekaz ze sport jest wciągany w polityczne gry.
0
Ale sie uśmiałem. Prawie oplułem ekran.
0
Ja ostatnio byłem dałem 200 funtów. Jak by to Ci pomogło.
1
Ale Denis najbardziej wykorzystał kontuzje Dembele. Może bliższy kontakt z Leo mu pomaga.
0
Ale Ci zawodnicy nie musza grać już w reprezentacji. Wygrali wszystko. Po drugie jakby wziasc wszystkich zawodników z Katalonii to ich reprezentacja nie była by taka słaba.
8
Pewnie zostanę wyzwany ale jedno w tym jest dziwne. Niby zawodnicy chcą się solidaryzować z Katalończykami a za tydzień czterech z nich będzie bronić barw państwa który kazał bić ich „rodaków”.
Moim zdaniem cała czwórka powinna zrezygnować z gry w kadrze.
1
To moge tez należeć po stulko 2315 dni ;)
0
Pewnie sezon zaczyna się w styczniu teraz to rozgrzewka jest.
4
Ja nie wiem czemu się ludzie tak spinają na ten mecz. To był meczy tylko za trzy punkty które mamy. Co z tego ze w zeszłym sezonie strzelaliśmy w grupie a później była lipa. Wole żeby w lutym grali cudownie i strzelali dużo bramek.
2
Ważne 3 punkty. Mecz do zapomnienia.
0
Podaj emaila to ci prześle całą zawartość
0
Tak raz kupiłem vaucher. Te linki przysłali mi z Vizji Tv. Mam nawet od emaila
0
http://www.kody24h.automater.pl/
Spróbuj tym
0
Teraz inaczej sie kupuje
0
Działa
0
Napewno dogada to z Leo. Nie bedzie sytuacji jak z Guardiolą czy LE ze prosili sie Leo o zejście.
0
Nie wyciągnie. Piłka była w tym czasie poza boiskiem.
Jak by zaczęli grać to wtedy byłby walkower dla Betisu.
Możemy jasno powiedzieć. Sędzia znowu im pomógł.
2
Pamiętaj ze w każdym z tych meczy grał po 90 min Leo. Trzeba sprawdzić kto byłby liderem jak (odpukać) złapałby kontuzje. Bo mogą wystarczyć dwa mecze jego słabszej dyspozycji i lipa.
0
My w zeszłym sezonie tez wygraliśmy SPH w wielkim stylu. A jak to sie skończyło każdy wie.
0
Patrząc na Real z początku sezonu, przypomina mi Barce z ostatniego roku LE. Nasuwa sie rowniez pytanie czy trenerzy w tak wielkich klubach jak Barca, Real, Man Utd czy innych są w stanie trenować na takim wysokim poziomie dłużej niż dwa sezony? Czy ich pomysły na drużyny sie nie wyczerpują po takim okresie?
0
Bardzo dobrze. Wczoraj MOTM.
2
Za Martino ciosem była kontuzja Valdesa. Nikt raczej sie nie spodziewał ze z 40 letnim Pinto coś ugramy.
4
I ma racje. Przekonał się sam jak grał w Southampton jak ta liga wyglada Pod względem fizycznym napewno Grosik musi być w formie na 120 procent a co za tym idzie powinien dobrze być przygotowany na zgrupowania. Tam się gra prawie 50 spotkań w samej lidze.