0

To czasu powrotu Dembele jeszcze dwa miesiące i kilka spotkań. Nawet jak wróci Dembele to nie będzie odrazu grał po 90 min w każdym spotkaniu.

3

Wczoraj Paco mi sie podobał. Był wszędzie, walczył, odbierał, no i strzelał. On musi grać razem z Suarezem w ataku.

1

Markowe perfumy

0

W tej edycji PK przynajmniej do półfinału to powinni grać rezerwowi i gracze rezerw. Niech zacznie spoczywać na nich jakaś odpowiedzialność za wynik. A nie jak zawsze zagra Messi, Iniesta to coś zawsze zrobią.

0

Ja tez w nich wierze. Nawet cieszyłem sie z takiego losowania. Przez weekend i wczoraj obejrzałem Cafe futbol czy Misje futbol, posłuchałem opinii i po dłuższym zastanowieniu eksperci mają racje że ta grupa nie jest wcale taka łatwa. Popatrz ilu Senegalczyków gra w PL w podstawowych składach, reszta pewnie liga francuska. Japonia jak pozbiera wszystkie gwiazdy to tez ma kim grać, o Kolumbii nie będę wspominał bo na tą chwile jest poza naszym zasięgiem.

Co do mistrzostw Europy to przeanalizuj jak my graliśmy. Zostawiam mecze grupowe. Mecz z Szwajcarią wygrywamy prawie cały mecz i nie potrafimy zamknąć spotkania, dostajemy na 1:1 i sie męczymy. Mecz z Portugalią to samo wygrywamy tamci doprowadzają do remisu i zaczynamy bronić wyniku i czekamy na karne.

Na MS będziemy pewnie grać 14 zawodnikami i taki Senegal nas zabiega, pózniej przyjdzie Kolumbia i na Japonię będziemy oddychać rękawami.

Patrząc realnie na tych MS pewnie ten balon nadmuchany pęknie i wszystko wroci do normy tak jak było przed Nawalką.

0

Z tą grupą H to jednak przesadziłeś. My będziemy sie bić o drugie miejsce z Senegalem i Japonią i to wyłącznie jeżeli wygramy pierwszy mecz. Kolumbia piłkarsko poprostu jest lepsza od nas. Mamy pol roku do mistrzostw i same kłopoty. Prócz Lewego i Glika z trzonu reprezentacji nikt nie gra w podstawowym składzie co tydzień po pełne 90 min. Dlatego z drugiego miejsca będę przeszczęśliwy. Reszta ok.

0

Z nim i Pauliną są super. Ale ta Latoszek też dawała rade.

1

I to jeszcze jak. Taki głupkowaty że aż śmieszny.

0

Wiem i to chwalić. Nie lubię gdybać ale szkoda.

0

W takich kolejkach jak ta to jeszcze bardziej boli strata punktów z przeciętna drużyną.

1

Z chęcią bym go widział jako trenera Barcy B.

5

Czym ty sie przejmujesz. Pewnie jakiś troll to napisał albo same hala dzieci.

0

Ale trzeba sobie powiedzieć. Grał wszystko i przy jego agresywnej grze trzeba było sie z tym liczyć. Szkoda.

0

Tam musi być więcej ludzi z przodu. Kiedy Messi wraca się to Luis zostaje sam z dwoma lub trzema obrońcami

1

To 4-4-2 z Suarezem i Messim nie daje nic. Tam powinien być Paco a Messi za nimi. Albo wrócić do normalnego ustawienia 4-3-3.

0

Messi, Suarez i Pique te same auta sobie wzięli. Trzej kumple z boiska.

0

Canal + sport zapewne

0

Dokładnie tak.

0

Suarez potrzebuje kogos ciagle obok siebie. Jak Messi sie cofa to on ma dwóch lub trzech obrońców koło siebie i nic nie może zrobić. Pamiętasz Lewandowskiego za Fornalika? To jest ten sam przypadek.

0

Dokładnie tak. Przy tej wczorajszej akcji z tego co dobrze kojarzę VAR nie mógłby być użyty bo akcja toczyła sie dalej. Sędzia by musiał uznać gola a dopiero pózniej sie upewnić. Moge być w błędzie.

0

Pomijając nie uznaną bramkę nachodzi mnie pytanie czy jak wprowadzą ten VAR do La Liga ci sędziowie bedą w stanie z niego korzystać.

1

Dla mnie Paco powinien grać. Bo Messi nie może grac z Suarezem jako napastnicy, bo kiedy Leo cofa się Surazez zostaje sam jak Lewandowski za Smudy albo Fornalika.

1

Po dzisiejszym meczu to Deulofelu do zamrażarki pójdzie na długi okres.

0

Ale czy oni zadebiutowali w pierwszym zespole i mieli realną szanse na wzmocnienie. Icardi z tego co pamietam to był rok czy dwa w La Masi i odszedł.

0

Teraz naszy nie przemyślenia odnośnie naszych wychowanków którzy odeszli. Sandro musi być taki słaby że nawet nie wchodzi w przegranym meczu, Samper ( wiem jest po kontuzji) nie gra w ostatniej druzynie ligi, Munir tez nie jest wiodącą postacią w Alaves. A ci zawodnicy mieli pomagać nam w zdobywaniu trofeów. Może jestem w błędzie ale (prócz Pedro i może Tiago) nie widzę naszego wychowanka który by był wiodącą postacią w swojej druzynie po odejściu od nas. Gdzieś te kilka lat zostało zmarnowane oby obecny trener dawał więcej szans młodym bo kolejne „perełki” zostaną zmarnowane.

0

Moim zdaniem to Dinge może tez być na stoperze. Grał tam chyba kilka razy. Ale wyjdzie Vermalen.

1

Mi sie wydaje że cała ta sytuacja była dokładnie omówiona, każdy najmniejszy szczegół. To zagrywka tatyczna jest. Każdy nam powtarzał że w zeszłym sezonie byliśmy przewidywalni.

13

Dla mnie to zagrywka tatyczna. Messi wejdzie w drugiej połowie to raczej plaster mu nie bedzie groził.

0

Na Juventus Pique i Vermalen

3

Wiesz Warszawa to zaczyna być stan umysłu w wielu sprawach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?