rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dlaczego tak sądzisz? To po co okienko zimowe. Kupujesz żeby się wzmocnić a nie żeby zawodnik siedział na trybunach.
0
Trochę lipa jest że UEFA pozwala na transfery zimą a zawodnik który grał już w LM w byłym klubie nie może być zgłoszony do rozgrywek przez nowy klub. A np taki Alexis grając w LE może grać w LM.
0
W La lidze jest mniej miejsca, przeciwnik szybciej doskakuje to niego. Trochę czasu musi mieć, nie miał do tej pory takiego spokojnego meczu gdzie przeciwnik nie gra aż tak agresywnie.
0
A ja twierdzę że nie odejdzie z Bayernu. To w jakim klubie by kolega go widział?
0
Ale we wszystkich najlepszych klubach mają 9. Oba kluby z Manchesteru, Liverpool, Chelsea, Real, Barca, PSG, Monaco, Totki, Atletico,Juventus, Napoli, Roma, Inter wszyscy mają. W jakim klubie widzisz Lewego poza Bayernem?
0
Tylko pokaż w jakim topowym klubie potrzebują 30 letniego gracza i dadzą mu status gwiazdy. Pamiętaj że on praktycznie nic nie wygrał w Europie, grając w Bayernie nie miał takiego meczu jak ten z Realem żeby cała Europa nim żyła. Pamiętaj on jest naszym rodakiem i wszystko wyolbrzymiamy.
0
A myślisz że jak pójdzie gdzie indziej to bedzie gorzej. Bedzie mógł zapomniec o karnych, wolnych itp. Popatrz na Coutinio u nas. Jeszcze dużo wody upłynie zanim dostanie rzut wolny do wykonania
3
Nie bedzie żadnego zawieszenia. To jest gra Tebasa na zrobienie szumu. Jakby Pique zawiesili to za każde następne takie celebrowanie by musieli zawieszać.
1
Czy ja wiem czy Luis Enrique sie tak szybko zgodzi w połowie sezonu. Nie ma sztabu, zaufanych ludzi przy sobie, nowa liga, drużyna w kryzysie. Watpie. Raczej Romek weźmie kogos tymczasowo a Luis od nowego sezonu.
2
Ja jestem ciekaw dlaczego Pique nie pozwie Espanyolu na drodze prywatnej za groźby i wyzywanie rodziny. Przecież to Espanyol jest odpowiedzialny za to kogo wpuszcza na stadion.
0
A myślisz ze syndrom nowej miotły na dwa tygodnie przed LM może zadziałać?
Myśle że przy obecnej naszej formie i formie Chelsea , Romek nie ma nic do stracenia. Chyba że zmieni trenera i ewentualną porażkę z nami zwali na Conte.
0
Myśle że Romek poczeka do dwumeczu z Barceloną.
0
Czemu. Ze sklepu w Anglii jak wysyłam do w Polsce w ciągu 3 dni jest.
1
Trenował przez pol roku z najlepszymi
0
To jest chyba odpowiednia drużyna dla Deulofeu. Szarpanina, dużo biegania i nie za dużo gry kombinacyjnej.
0
Z nami zagrają mecze życia. Strzelić tam bramkę to bedzie już połowa sukcesu.
0
Ale mamy szczęście że gramy w drugiej turze LM. Widać po chłopakach że styczeń i początek lutego dał sie we znaki.
0
Też tak myśle. Valencia to już na oparach ciągnie. Jak tak dalej pójdzie to o LM bedą mogli zapomniec.
0
Jak myślicie jest szansa na wygraną Valencji czy max to remis jaki mogą wywalczyć?
0
Przecież oni to specjalnie zrobili. Nie ździwilbym się jakby wyłączyli drenaż. Tylko na takiej murawie mieli cień szansy na pokonanie nas a i tak im to się nie udało.
0
Po tym meczu można powiedzieć że sie odbył i tyle. Do zapomnienia. Pewnie strata była wliczona i chyba to ostatni trudny teren w tym sezonie.
0
Przecież on był na wakacjach już. Potrzebuje mini presezonu i na dodatek teraz był ciężki terminarz to cieżko go tak wprowadzić. Bedzie ładny wynik to wejdzie napewno.
0
Nie zapomnijmy że on był na wakacjach. Musi teraz przejść mini presezon żeby wejść na obroty. Nie dziwie sie że może odstawać od grupy.
0
Bo we Francji mają gdzieś czyjeś zachcianki. Chcesz sie bawić płac sam.
0
Nie leciałby. Z Figo to była zupełnie inna historia. Każdy kibic wiedział ze Neymar prędzej czy pózniej odejdzie z klubu bo to najemnik.
0
I po co Lechowi puchary jak oni maja więcej kasy z transferów. Za chwile bedą następni na sprzedaż.
2
A to ze ich zawodnik powinien wylecieć w pierwszej połowie to tez napisali?
4
Bo teraz każdy w szkółce myśli ze będzie Messim, Iniestą czy Xavim a rzeczywistość jest brutalna. Odejdzie taki jeden z drugim pogra trochę a później ławka albo trybuny. Rodzice i managerowie mieszają im w głowach i tak się kończy. Ilu było już następców tych największych i przepadli bez słychu gdzieś w podrzędnych klubach.
0
On poprostu jest w miare dobry w obronie. A w ataku za mało gra żeby mieć automatyzmy.
0
Tamte dwa do rzyda poszły. (Specjalnie taka pisownia).