0

A dlaczego tak sądzisz? To po co okienko zimowe. Kupujesz żeby się wzmocnić a nie żeby zawodnik siedział na trybunach.

0

Trochę lipa jest że UEFA pozwala na transfery zimą a zawodnik który grał już w LM w byłym klubie nie może być zgłoszony do rozgrywek przez nowy klub. A np taki Alexis grając w LE może grać w LM.

0

W La lidze jest mniej miejsca, przeciwnik szybciej doskakuje to niego. Trochę czasu musi mieć, nie miał do tej pory takiego spokojnego meczu gdzie przeciwnik nie gra aż tak agresywnie.

0

A ja twierdzę że nie odejdzie z Bayernu. To w jakim klubie by kolega go widział?

0

Ale we wszystkich najlepszych klubach mają 9. Oba kluby z Manchesteru, Liverpool, Chelsea, Real, Barca, PSG, Monaco, Totki, Atletico,Juventus, Napoli, Roma, Inter wszyscy mają. W jakim klubie widzisz Lewego poza Bayernem?

0

Tylko pokaż w jakim topowym klubie potrzebują 30 letniego gracza i dadzą mu status gwiazdy. Pamiętaj że on praktycznie nic nie wygrał w Europie, grając w Bayernie nie miał takiego meczu jak ten z Realem żeby cała Europa nim żyła. Pamiętaj on jest naszym rodakiem i wszystko wyolbrzymiamy.

0

A myślisz że jak pójdzie gdzie indziej to bedzie gorzej. Bedzie mógł zapomniec o karnych, wolnych itp. Popatrz na Coutinio u nas. Jeszcze dużo wody upłynie zanim dostanie rzut wolny do wykonania

3

Nie bedzie żadnego zawieszenia. To jest gra Tebasa na zrobienie szumu. Jakby Pique zawiesili to za każde następne takie celebrowanie by musieli zawieszać.

1

Czy ja wiem czy Luis Enrique sie tak szybko zgodzi w połowie sezonu. Nie ma sztabu, zaufanych ludzi przy sobie, nowa liga, drużyna w kryzysie. Watpie. Raczej Romek weźmie kogos tymczasowo a Luis od nowego sezonu.

2

Ja jestem ciekaw dlaczego Pique nie pozwie Espanyolu na drodze prywatnej za groźby i wyzywanie rodziny. Przecież to Espanyol jest odpowiedzialny za to kogo wpuszcza na stadion.

0

A myślisz ze syndrom nowej miotły na dwa tygodnie przed LM może zadziałać?
Myśle że przy obecnej naszej formie i formie Chelsea , Romek nie ma nic do stracenia. Chyba że zmieni trenera i ewentualną porażkę z nami zwali na Conte.

0

Myśle że Romek poczeka do dwumeczu z Barceloną.

0

Czemu. Ze sklepu w Anglii jak wysyłam do w Polsce w ciągu 3 dni jest.

1

Trenował przez pol roku z najlepszymi

0

To jest chyba odpowiednia drużyna dla Deulofeu. Szarpanina, dużo biegania i nie za dużo gry kombinacyjnej.

0

Z nami zagrają mecze życia. Strzelić tam bramkę to bedzie już połowa sukcesu.

0

Ale mamy szczęście że gramy w drugiej turze LM. Widać po chłopakach że styczeń i początek lutego dał sie we znaki.

0

Też tak myśle. Valencia to już na oparach ciągnie. Jak tak dalej pójdzie to o LM bedą mogli zapomniec.

0

Jak myślicie jest szansa na wygraną Valencji czy max to remis jaki mogą wywalczyć?

0

Przecież oni to specjalnie zrobili. Nie ździwilbym się jakby wyłączyli drenaż. Tylko na takiej murawie mieli cień szansy na pokonanie nas a i tak im to się nie udało.

0

Po tym meczu można powiedzieć że sie odbył i tyle. Do zapomnienia. Pewnie strata była wliczona i chyba to ostatni trudny teren w tym sezonie.

0

Przecież on był na wakacjach już. Potrzebuje mini presezonu i na dodatek teraz był ciężki terminarz to cieżko go tak wprowadzić. Bedzie ładny wynik to wejdzie napewno.

0

Nie zapomnijmy że on był na wakacjach. Musi teraz przejść mini presezon żeby wejść na obroty. Nie dziwie sie że może odstawać od grupy.

0

Bo we Francji mają gdzieś czyjeś zachcianki. Chcesz sie bawić płac sam.

0

Nie leciałby. Z Figo to była zupełnie inna historia. Każdy kibic wiedział ze Neymar prędzej czy pózniej odejdzie z klubu bo to najemnik.

0

I po co Lechowi puchary jak oni maja więcej kasy z transferów. Za chwile bedą następni na sprzedaż.

2

A to ze ich zawodnik powinien wylecieć w pierwszej połowie to tez napisali?

4

Bo teraz każdy w szkółce myśli ze będzie Messim, Iniestą czy Xavim a rzeczywistość jest brutalna. Odejdzie taki jeden z drugim pogra trochę a później ławka albo trybuny. Rodzice i managerowie mieszają im w głowach i tak się kończy. Ilu było już następców tych największych i przepadli bez słychu gdzieś w podrzędnych klubach.

0

On poprostu jest w miare dobry w obronie. A w ataku za mało gra żeby mieć automatyzmy.

0

Tamte dwa do rzyda poszły. (Specjalnie taka pisownia).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?