rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy mówią o stawianiu na La Masie. A ilu z was wytrzyma lat bez żadnego tytułu?
Wytrzymacie jak Barca bedzie sie bić o LE? Jeżeli jakaś cześć wychowanków nie jest w stanie utrzymać rezerw w drugiej lidze to czy coś wniosą ekstra bo pierwszego zespołu? Puyol, Xavi, Iniesta mieli szanse bo nie było takiego parcia na tytuły, był czas na adaptacje. Np Valdes nie był jakiś wybitny ale wchodził do bramki bo reszta była jeszcze gorsza i tak to wyglądało. A teraz za kogo ma wejść taki wychowanek? Jak nawet dublet to w pewnych kręgach jest porażką.
0
Jeżeli prawdą było to że Messi wraz z asystentem trenera próbuje grać tak żeby wykorzystać Dembele to raczej nie bedzie za tym żeby nigdzie odchodził.
1
Gramy tyle meczy że każdy zagra swoje.
2
Chyba i tak pauzują
0
Ale jak naprawdę by chciał to by nawet policję poprosił o pomoc. Jego tez boli ze na ostatniej prostej sie zesrali. Legia tez by nie pozwoliła jakby na jej boisku Lech miał świętować mistrzostwo.
0
A ja myśle że „kibice” to tylko wymówka. Pewnie sam właściciel Lecha tego nie chce i tyle w temacie.
0
Wszyscy teraz mówią o strachu przed wręczeniem medali Legii w Poznaniu. A zobaczcie co sie dzieje przed finałem PK. Zawsze remont toalet czy wymiana murawy. Moge sie założyć ze jakby była taka sama sytuacja w La Lidze tez Real czy Barcelona by kombinowali.
0
Dlatego nie mają jeszcze trypletu w swojej kolekcji ;)
0
A moim zdaniem znowu zawaliła głowa. Wyszli na mecz jakby było za 3:0 dla nas a pózniej ździwienie że Levante chce grać w piłkę. Paniska myśleli że im sie rozłożą jak przy szpalerze.
2
I jako jedyny klub ma sekstet
0
Ciekawe czy bedą mieli video konferencje z Messim w przerwie.
1
Z jednej strony to może go coś nauczy taka kara. Piłkarz na takim poziomie i w takiej sytuacji nie wypada tak sie zachowywać.
0
Mi to wszystko jedno. Zwykły najemnik z wybujanym ego.
0
Moim zdaniem oni muszą tak grać. Inaczej smakuje taki remis. Remis w takim piknikowym stylu byłby do zapomnienia 5 min po zakończeniu. A po takim meczu wszyscy gadają przez następny tydzień.
21
Moim zdaniem Messi potrzebował takiej akcji jak ta z Ramosem żeby adrenalina poszła w górę.
1
To tego wyścigu o mistrzostwo Polski w piłce nożnej idealnie pasuje, trochę przerobiony cytat z filmu który niedawno był emitowany. „Mistrza nie ma ten sezon należy powtórzyć”.
1
„Powiśle wygrywa 3:0 w pierwszym meczu”
1
TVP seriale
1
Ja tez uwielbiam ten film. Szkoda że nie ma już takich filmów.
1
Kto ogląda najlepszy film o polskiej piłce kopanej. Ten film to można porównać z tym co sie dzieje obecnie.
0
Wiesz jaki jest problem u nas. Kluby bez tych kiboli to przestaną istnieć i to one ich bronią i przymykają oczy na wyskoki. Popatrz na Zawiszę jak właściciel popadł w konflikt gdzie teraz gra, Cracovia swieci pustkami po konflikcie na lini klub kibice.
W Anglii jak przychodzi po 30 tys na mecz to nawet jakby ukarali 5 tys kibiców to klub tego za bardzo noe odczuje. W Anglii walka trwała kilkanaście lat i kary były takie że wnuki tamtych kiboli jeszcze będą spłacać. My mamy inną mentalności i inny system.
1
Jakby był dużo lepszy to by grał w finale. Jakoś nie przemawia do mnie gadanie byłem dużo lepszy ale odpadłem. Jakby Bayern wykorzystał chociaż polowe z szans to by nawet sędziowie Realowi nie pomogli. Dużo lepsza do była Roma w meczu z nami w Rzymie.
0
Z Realem jest tak że oni szykują formę na 7 meczy w sezonie. Ligę mieli przegraną w grudniu, puchar pod koniec stycznia to co im innego pozostało jak nie te siedem spotkań.
2
Ale Juve ma jeszcze Romę z którą mógłby stracić punkty. A teraz to już nie ma znaczenia
2
Jedyny mecz jaki pamietam że strzelec bramki wypracowywał asystę przy następnej bramce.
2
Pamietam jak dzisiaj. Był w czarnej d..... to zaczął stawiać na wychowanków.
1
No tak tylko jak Real odda im piłkę to te kontry na nic się zdadzą
2
Najbardziej nie moge zrozumieć dlaczego drużyny grające w LM z Realem zabierają im piłkę i chcą grać jak Barcelona. Real nigdy nie był dobry w ataku pozycyjnym. Czemu nie biorą przykładu z drużyn La Ligi które zamykają sie na własnej połowie i czekają na kontry. Wczoraj jakby Bayern zremisował 0:0 byłby w lepszej sytuacji jak jest teraz.
Liverpool z Realem tez nie ma szans bo przy swojej grze czesto bedą narażeni na kontry, które Real ma zabójcze.
1
Zastanawialem się wczoraj nad tym. Jeden kolega na tej stronie powiedział że z bidy. ;)
0
Podejrzewam że zrobią to tak szybko bo możliwe że po el Clasico spora liczba zawodników dostanie już wolne.