rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak zdobywcę bardzo ważnych bramek które później dawały tytuły albo dawały te tytuły bezpośrednio.
5
Ja nie wiem co ludzie widza w tym Modriciu?
Gość ani nie był decydujący ani jakiś bramek na wagę zwycięstwa nie strzelał a wszyscy się nim jarają. Takie same zasługi dla reprezentacji miał Rakitic, Perisic i cała reszta. A gdzie Antek jest? Salah za co? Co wygrał?
Coraz bardziej dochodzę do przekonania ze Real Madryt musi mieć zawodnika w pierwszej trójce we wszystkich plebiscytach.
0
Większość narzeka na brak rotacji a zapomnieli jak się skończyły rotacje LE z beniaminkiem. Rotacje sie przydadzą po przerwie reprezentacyjnej.
0
Naszym dzieciakom brakuje tego cwaniactwa jeszcze. Widać ze grają jakby grali jeszcze w juniorach. Alenia jak wróci na pare meczy to dużo im pomoże.
0
Jeżeli ktoś mieszka w UK to na fb Eleven transmituje La Ligę.
0
Jaki wpływ? Co podział,na koszyki? Przecież Hiszpania zagra na tych mistrzostwach i tak zagra a przedetestowac nowych piłkarzy kiedyś musi.
0
Czemu od razu konflikt? Nie powołał go tylko na jakieś mecze towarzyskie. Brzeczek jak nie powołał kilku pilarzy to tez ma z nimi konflikt? To że Alba w późniejszym okresie niegral u Lucho to bardziej wynikało z taktyki i z obecności Neymara.
49
Ale ten Lucho o nas dba. Dwóch zawodników tylko powołanych przed bardzo ciężkim miesiącem.
0
Moim zdaniem to jest taka gra żeby o nim nie zapomniano. Nie gra w słabym Hull, nie został powołany, na transfer tez szanse do dobrego klubu nikłe to takimi wpisami co jakiś czas daje znać żeby go ludzie nie zapomnieli.
0
To nie jest czas na rotacje. Zawodnicy pierwszej jedenastki łapią dopiero rytm meczowy. Rotacje zaczną sie wtedy jak zaczniemy grać co trzy dni. Ale to jest moje tylko zdanie. Na Hueske może być jedna lub max dwie zmiany w pierwszej jedenastce.
16
Niech Real wygrywa do końca okienka. Bo jak by szło źle to jeszcze Perez by otworzył skarbiec i kogoś kupił. A tak okienko sie zamknie i Real może zjeżdżać w dół.
8
Komiczne i żałosne? Ciekawe czy byś pisał takie brednie jak Messi czy inna nasza gwiazda zerwała więzadła albo uszkodziła staw skokowy. Było widać że piłkarze najpierw myśleli o tym żeby nic sie nie stało a pózniej o celności strzału lub podania. Dlatego takie przemyślenia zostaw dla siebie.
1
Zrobi administracja z tą reklamą coś czy tak bedzie wku....... ć po każdym meczu? To jest jakaś masakra.
58
Dla mnie za taką murawę powinien być walkower i bez możliwości odwołania. To jest świadome działanie na zdrowie zawodników. Chcą podnosić prestiż ligi a pozwalają grać na ugorze.
0
No raczej karny z kapelusza i to nawet nie skorzystał z varu. Czerwona powinna być.
8
W Bundeslidze lepiej drukują jak w Hiszpanii czy Polsce.
0
Ja myśle że jak tam wypali to my go weźmiemy z powrotem i sprzedamy gdzie indziej za lepsza kasę.
0
Jak otwieram stronę na iPadzie to dalej przekierowuje. Na telefonie jest spoko.
2
Czy ktoś zrobi coś z tym przekierowaniem strony na jakąś dziwna reklamę? Ja rozumiem że musicie zarabiać ale nie idzie nic przeczytać. Oczywiście chodzi o wersje mobilną. Dziękuje.
1
Co czuje że bedzie po chłopaku. Nie jest jeszcze gotowy na wyjazd a tym bardziej na tak ciężką ligę jak rosyjska. Przez nieudolność prezesa, chłopak zniszczy sobie karierę.
0
Pokazuje jakaś polska telewizja mecze dzisiaj ?
0
Biskup nie siedział, wikary, Wieclawska, i jeszcze paru by sie znalazło
0
Tego nie wiedziałem
0
Nie wiem moja mama ma Eleven tylko i sprawdziła i jest Polsat premium. Ale normalnie chyba 30 zł dodatkowo trzeba będzie dać.
0
W UPC Polsat Premium otwarty jak na tą chwile
4
Ja jestem z tego pokolenia że takie zwracanie śię do rodziców nie przeszłoby mi przez gardło.
0
Nie wiem. To mi sie tylko rzuciło w oczy.
0
https://x.com/upc_polska/status/1031862194139553793
Kanały Polsat premium w UPC
0
Najlepiej sprzedać a pózniej płacz że Sergio musi grać cały czas i jest zajechany. Rakitic na ten moment jest nam bardzo potrzebny.
0
Niedawno sie zastanawiałem czy by pasował do Legii i dlaczego nikt po niego nie sięgnął.