2

Bo niektórzy trenerzy nie podają ręki schodzącemu zawodnikowi żeby nie wywoływać sensacji jak schodzący zawodnik jest wściekły. Ile razy tak było ze trener chciał podac rękę a zawodnik go olał. Moim zdaniem zachowanie Valverde jest bardzo dobre w tej sytuacji.

2

A dla mnie bedzie porażką jak Barca sie zgodzi na ich fanaberie. Nie chcą ich sprawa. Barcelona istniała bez nich i bedzie istnieć.

0

Jedyny ale najważniejszy. Czuje że z Ivanem zamiast Busiego wyglądało by to lepiej. Ale to tylko moje zdanie.

0

Jedyny błąd jaki zrobił Valverde to było wystawienie takiego bloku defensywnego. Chumi i Miranda razem na jednej stronie i do tego debiutant Murillo. To musiało sie skończyć utratą bramek. Moim zdaniem Sergio zagrał słaby mecz i to tez miało duży wpływ na wynik. A zazwyczaj jak w tyłach jest chaos to Ci z przodu szału nie zrobią.

0

To niech w końcu coś zacznie pokazywać. Dzisiaj bedzie miał swój dzień. Lubię Coutinio ale w tym sezonie rzadko coś wnosił. Strzelił jaką bramkę na początku meczu i znikał na pol godziny. Taki zawodnik zawsze powinien być pod grą.

0

Wiesz oni zazwyczaj nie sprzedają zawodników do gorszych i biednych klubów. Także Janek napewno awansuje do lepszej drużyny.

0

Tylko wiesz Southampton to nie interesuje co sie z nim bedzie działo. Pogra, strzeli może ze trzy, cztery bramki wpłynie oferta dobra dla nich i nara. Ten klub żyje z takich piłkarzy.

1

Jeżeli tak dalej bedzie grał to jest szykowany na sprzedaż za grube miliony. Tak to działa w Southampton.

1

Ta niespodzianka to była transmisja jakiegoś meczu (chyba Bundesligi) na fb.

3

Czy coś może wiadomo o PK w telewizji? Nie jestem na bieżąco,a przed świetami p Szkolnikowski coś mówił o jakiś dobrych wieściach na 2019 rok w TVP Sport.

0

Mój brat ma 1.8T w Borze i nie narzeka nawet nie duże spalanie

1

Prima aprillis w Hiszpanii dzisiaj

0

Coś czuje ze z tym Rabiotem to tylko czyst biznes. Wsiąść za darmo, jak się sprawdzi to ok a jak nie to pogra pare meczy i na handel. Zauważyłem ze od pewnego momentu nasz zarząd przestał być sklepem z ciągłą wysprzedażą.

0

Zgubiłem to 3:2 w Madrycie

0

A kiedy Navas trzeci raz stracił 3+ z nami? Bo coś mi umknęło

1

Ten jeden z komentatorów, komentuje na Eleven jak sie nie mylę.

0

Dzięki.

0

Czy teraz w tym finale Copa bedą sie liczyły bramki na wyjeździe?

1

Ciekawe co powiedzą pismaki jak Valverde powie na konferencji ze Dembele miał pozwolenie sztabu przyjechac pózniej.

0

Amazon prime.

0

Pamiętaj że jest jeszcze coś takiego jak obciążenia fizyczne. Wolałbyś żeby Dembele grał do 80 min i złapał uraz mięśniowy? Maja gps to wiedza co jak wygląda. Pewnie tez Dembele wyjdzie we wtorek a na totki wypoczęty bedzie zabójczy. Co do Aleni pewnie tez to samo. Zagrał 30 min w zeszłym tygodniu, cały mecz w środę może dostanie we wtorek.

0

A MS u20 nie są w Polsce w czerwcu czy lipcu?

1

Ten cały plebiscyt na ta złota piłkę pokazuje jedno, że krajowe podwórko nic teraz nie znaczy. Nie dziwie sie naszym że odpuszczają ligę czasami bo to nic nie daje.

0

Może tak być. Nie wiem nie miałem kobiety w ciąży w domu.

0

Ja myśle że Coutinio jest trochę rozkojarzony i zamyślony w związku z bliskimi narodzinami dziecka. Każdy kto jest ojcem pewnie tez w pracy rozmyślał. Urodzi sie maleństwo to i Filipek wroci do formy.

0

Napisałem dlatego ze w obronie by praktycznie nikogo nie było. Vidal bardziej ciągnie do przodu jak trzyma pozycje, Coutinio tez za bardzo nie wraca. Przy ofensywnych bocznych obrońcach to możesz sie tylko domyślić co by było z nasza obrona. Nie napisałem o Rakiticiu nic ale skald musi być bardziej wyważony bo skończy sie jak z Betisem.

1

Przy takiej lini pomocy i ataku to trzy stracone bramki minimum.

0

Koeman na ta chwile nie do wyciagnięcia.

0

Mówisz o tym samym co właśnie wyleciał z hukiem z Realu?

3

Spora ilość tutaj osób hejtuje Valverde i chcą jego zwolnienia albo odejścia po sezonie. Nasuwa mi sie pytanie kogo Ci ludzie chcą za trenera? Setiena? A czy ktoś sprawdził jakie ten pan ma doswiadczenie? Jakie kluby prowadził? Kilka klubów sie przekonuje i przekonało że nie jest w tej chwili zatrudnić trenera który poukłada drużynę i bedzie zdobywał trofea.
Nie ma na rynku trenera który daje gwarancje zdobywania trofeow, poukładania gwiazd.
Przeżyłem w Barcelonie kilkunastu trenerów i uwierzcie mi nie każdy sie tutaj nadaje. Może być dobry gdzie indziej ale Barcelona weryfikuje trenerów i zawodników jak mało która drużyna.
Pamiętajcie tez że przy tylu ofensywnych graczach i przy 1433 zawsze traciliśmy, tracimy i będziemy tracić bramki. Nasza siła polega na tym ze zawsze musimy strzelić o jedną bramkę więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?