0

@zibiku nie ma opcji innej gwarantującej podniesienie poziomu. Koeman jest w Holandii i dobrze mu idzie ma szanse coś ugrać 

0

@Koqsu21 piszesz o kompromitacji w dwóch sezonach w LM a zapominasz o poprzednich latach. Tam tez były kompromitacje, w jednej nam sie udało ale w drugiej już nie. Z Atletico też przegraliśmy chyba jedyny mecz pod wodza Lucho i to był ten najważniejszy. My musimy przewietrzyć szatnie, dodać konkurencji na każdej pozycji, trochę egoizmu wprowadzić i powinno być dobrze. Teraz żaden trener nie da gwarancji na trofea, nie mając praktycznie wpływu na to jakich posiada zawodników. 

3

Trochę zarząd zawalił z tymi przedłużeniami umów zawodników koło 30. Widać że Alba jak i Sergio B po podpisaniu umowy spuścili z tonu. Do tego brak konkurencji i zostaliśmy z gigantycznymi pensjami i starzejącą sie kadrą. 

0

Większość sie cieszy że Valverde odchodzi ale duet Martinez, Henry szału nie zrobi to wam gwarantuje. Może być powtórka jak w Realu że w połowie sezonu będziemy zmieniać trenera. Możecie robić skriny i mi wypomnieć na koniec sezonu. Obym sie mylił jednak i kajał na koniec sezonu. 

0

@Striker czekaj to które miejsce zajęli? Jak daleko zaszli w LE? 

0

@sebisek a poradził sobie? To gdzie bedzie grał Betis w przyszłym sezonie LM czy LE?

0

Ludzie jak widzę nazwisko Setiena na następcę Valverde to przypominają mi sie czasy kiedy Serra Ferrer był trenerem i inni podobni. Ten trener nie ma nic w swoim CV, nawet w Betisie sobie nie poradził a co dopiero u nas. Fascynacja jego osoba jest na poziomie fascynacji Sampaolim jak obejmował Seville. Z kandydatów to Koeman ale on jest zajęty i wątpię żeby był do wyjęcia. Może Unzue ale on to raczej nie ma sztabu żadnego, trener rezerw ale to tez nie ten kaliber jeszcze. Moim zdaniem zostawić Valverde ale pozbyć sie niektórych piłkarzy którzy nie maja już tego głodu zwycięstwa. My musimy mieć konkurencje na każdej pozycji. Widać że taki Sergio co by nie zrobił to i tak bedzie grał, Alba to samo, w najważniejszych meczach sezonu to jego stroną padały bramki. Wprowadzić trochę egoizmu do drużyny a nie podawać wszystko do Leo. 

3

@polcza W meczach z Bayernem byliśmy poprostu słabi. Z Romą i Live mieliśmy wszystko w swoich rękach. 

0

Mi sie wydaje że raczej to bedą wychowankowie. Pokazało ostatnie głosowania na kapitanów każdy chciał mieć opaskę a drużyna wybrała Roberto i Pique.

2

Ja chce mocnego Realu, żeby cały czas w lidze była walka. Mistrzowie lig w których zwycięzca jest znany na początku roku nie wygrywają LM taka jest prawda.

1

Ja nie rozumiem czemu nie damy szansy grać Todibo. Wiek ten podobny, w meczach których grał pokazywał zadatki na dobrego obrońcę

0

Ten gość jest trochę śmieszny. Lepiej by wyszło jakby powiedział „daliśmy dupy w tym sezonie i nie zasłużyliśmy na mistrzostwo, gratuluje Piastowi zwycięstwa” itp. Przynajmniej by sie przyznał trochę do błędów jakie popełnił w tym sezonie.

0

A co wnosił Malcom jak grał np w PK albo z Celtą? Alena pamiętaj wracał po kontuzji i grał w rezerwach, Puig grał w rezerwach i pamiętaj że są tez przepisy w La Lidze. Miranda jak grał to nie pokazywał nic, nawet przestał trenować z pierwsza drużyną. Co byś powiedział jakby któryś z nich w ważnym meczu zawalili? Pewnie byś krytykował trenera że za wcześnie, że nie w tym meczu powinien itd.

1

Ale przeanalizuj sobie mecz z Liverpoolem. Czy to trener kazał Albie podawać do Messiego jak miał czystą okazje? Czy to trener kazał Messiemu kiwać się w polu karnym zamiast uderzać na bramkę? Czy to trener kazał Dembele spartaczyć dwie setki? Czy to trener kazał im stać w polu karnym przy czwartej bramce? Zauważ tez że to przy drugim trenerze dostają łomoty na wyjazdach w LM w fazie pucharowej. Co do gry to jest tak że jakbyśmy wygrali tryplet to każdy na tej stronie by mówił ze styl się nie liczy a liczą się trofea. Czy ktoś pamięta jak grał Real gdy wygrywał trzy LM? Czy ktoś pamięta jak grała Grecja czy Portugalia na ME? Nie. Liczy się to co w gablocie. Czasy Pepa odeszły i już nie wrócą, teraz w piłce liczy się kasa i to co w gablocie.
Nie ma na rynku trenera który by dał gwarancje że nie skończymy jak Real w tym sezonie. Pamietam czasy że człowiek się cieszył z PK bo na nic więcej nie było nas stać. Także optymizm, zakończyć z PK i do następnego sezonu.

2

Piszesz, że musi stawiać na młodych. A na kogo miał stawiać w tym sezonie. Grał młody Artur, grał Alenia, grał Dembele jak był zdrowy, dostawał szanse Puig to czego chcesz więcej. Skąd wiesz czy de Jong będzie siedział na ławce? Dembele z Liverpoolem napewno by grał, Arthur żeby nie dyskomfort od listopada tez by grał. Malcom tez grał jak była potrzeba. Na ten moment nie widzę w naszej kadrze żadnego skrzywdzonego przez trenera piłkarza.

0

Bedzie podobnie jak w zeszłym roku. Też mieli przegrać PK żeby Valverde odszedł a jak sie skończyło każdy wie. W tym roku bedzie podobnie. Zawodnicy w przeciwieństwie to znawców z naszej strony wiedzą, że na ten moment nie ma na rynku takiego trenera co da gwarancje powtórzenia trofeow i dołożenia LM.

0

Important players have asked for the continuity of Valverde yesterday, but important board members want him out. Today there is an important meeting at the club's offices. [@gerardromero]

0

Moim zdaniem Segura może być zwolniony natomiast Valverde, dopóki nie pojawi sie poważny kandydat do zastąpienia, zostanie na stanowisku. Zważywszy, że piłkarze tez są za nim bo mają luz.

0

Xavi nie bedzie asystentem Koemana bo ten ma swojego brata a po drugie to są inne spojrzenia na futbol.

1

A ja bym wcale sie nie zdziwił jak to by była prawda. Podobnie było za Rijkarda i pewnie za Tatę Martino.

0

Zawodnicy to swoją drogą. Mi chodzi bardziej że nie mamy tego czegoś co ma Real. Pamiętasz jak przegrywali z Juventusem 3:0 to tak cisnęli, że zdobyli karnego w ostatniej minucie. A my co? Zero presji, kombinacji. Ja wiem że wina leży po stronie trenera ale tacy zawodnicy jak Suarez, Messi, Sergio powinni więcej energii wykazywać. A oni przy 3:0 czekali na dogrywkę. Myśle że taki Alenia wniósł by więcej wiary, ruchu niż Sergio.

0

Ale weź tez pod uwagę że my jako klub mamy tylko pięć LM. Trenerów było od 1992 było sporo, gwiazd rowniez a jednak mamy tylko pięć. Może to nie wina trenerów jest a podejścia zawodników, mentalności klubu? Zauważ że tylko za Luisa wygraliśmy łatwo LM bo za Pepa mogło sie potoczyć zupełnie inaczej i mowię tutaj o półfinałach.

0

Setiena? Ty widziałeś jego dotychczasową karierę trenerską? Ten gość jest słabszy od naszego trenera rezerw.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

W takim Napoli po takim sezonie był by bogiem a tutaj jest za dobrym trenerem na Barcelonę w lidze a za słabym w Europie.

0

No tak ale jedna napędza druga. Tak było w La Lidze jak Real był mega mocny i o losach decydowały bezpośrednie pojedynki albo dwie ostatnie kolejki.

0

Odnoszę wrażenie że z La Ligą stało się to samo co ligą niemiecką, włoską czy francuską. Brak konkurencji dla mistrza, coraz miejsca liczba punktów potrzebna do zdobycia mistrza. Moim zdaniem przez cały sezon nie byliśmy pod prądem jak drużyny w PL.

0

Ja 40 w tym roku.

0

Kiedyś czytałem artykuł, że najlepszym rozwiązaniem dla Barcy z biznesowego punktu jest dojść do finału LM i go przegrać. Taki półfinał tez jest sporym zastrzykiem gotówki przy nie wypłaceniu premii dla zawodników. Od jakiegoś czasu Barca stała sie korporacją i nie zbyt zarząd interesuje co kto myśli. Socios zatwierdzają prawie wszystko, koszulki w coraz dziwniejszych wzorach i kolorach, próby zmiany herbu. Może zarządowi nie zależy aż tak bardzo na Europejskich triumfach i jaki styl zespół pokazuje. Zdominować krajowe podwórko, być na świeczniku i jakoś to będzie.

0

A może dać szanse jeszcze jeden rok z pewnymi punktami jakie musi spełnić i poczekać na Xaviego?
Nie wyobrażam sobie scenariusza jaki był w tym roku w Realu, że w wyborze trenera rządził przypadek.
Może dać Unzue i Xaviego jako asystenta? Zobaczyć jak to działa. Aktualny trener rezerw raczej odpada moim zdaniem. Nie zatrudnią nikogo z zewnątrz kto nie był związany z klubem tak myśle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?