rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
U siebie siedzą cicho to na wyjazdach bydło musi sie wyszumieć.
1
Oni to już chyba z każdym mają porozumienie i każdego kupują.
0
Ławka w tych meczach będzie kluczowa.
2
Weź pod uwagę że pół sezonu nie grał Neymar. Oni musza sie tymi golami dzielić.
1
Wiesz nasi mogą pruć ile fabryka dała wiedząc, że następny mecz maja we wtorek. A Liverpool nie może za bardzo sie wypompować jeżeli wciąż chcą liczyć na potknięcie City musza wygrywać.
3
Nie oszukujmy sie. Real zrobił najgorszą rzecz sprzedając Ronaldo. I nie ma takich piłkarzy co by mogli pociągnąć całą drużynę.
6
Jak oglądałem pierwszy mecz to myślałem że hiszpański komentator nawiązuje ciagle do Roberta xD
0
Nie, zagra 1-4-4-2 z Dembele i Messim. Przy szybkości Luisa i obrońców Liverpoolu to on może nawet piłki nie dotknąć podobnie jak z Romą.
0
Coś czuje w kościach, że Suarez nie wyjdzie w podstawowym składzie na Liverpool. Ale to tylko moje spostrzeżenia.
0
Lech to Ci gwarantuje przegra z Lechią żeby tylko Legia mistrza nie miała.
0
Ale miejsca w pucharach to już raczej ustalone. Chyba, że bierzesz w ciemno porażkę Jagielloni w finale to faktycznie jest jedno miejsce wolne.
0
Jak myślicie czy jak Lechia zachowa pierwsze miejsce po meczu z Legia, to reszta drużyn grająca z Lechia odpuści mecze? Chodzi mi które z drużyn z ósemki trzymają z Legia? Lech to napewno odpuści mecz z Lechia. A jak ma sie do reszty drużyn?
0
Nie przegrają dzisiaj. Cięższy mecz dla nich bedzie ten pomiędzy LM i ten ostatni. A my z takim składem i chęcią wygrania LM musimy wygrać z każdym. Kiedy ostatnio wygraliśmy LM tez każdy sie obawiał Bayernu Pepa a jak sie skończyło każdy wie. Powiem tak, my możemy przegrać jedynie z samym sobą.
1
Żadna. Pamiętaj, że nauczyciele strajkowali już kilka razy i nic sie nie zmieniło. Trzeba by było zmienić cały program nauczania a przy tym zwolnić albo przeszkolić kilka tyś nauczycieli a na to ZNP nie pójdzie bo to najbardziej nie rozwijający sie zawód. Takie jest moje zdanie. Ile rzeczy które Ci kładli do głowy wykorzystujesz w życiu codziennym? A ile musiałeś wydać prywatnych pieniędzy żeby swoją wiedzę której potrzebujesz posiąść?
0
Ja tez tak myśle że nic z tego wyjścia nie będzie. Język podstawowy jest bardzo ważny żeby lepsza prace mieć i nie być wykorzystywany.
0
Pozdrowienia z miasta świętych i Titanica ;)
0
Jeżeli do Anglii to jak najszybciej. Polecam południe Anglii albo ewentualnie Londyn jeżeli lubisz życie w biegu.
0
Kibice United bardziej nienawidzą Liverpoolu niż City to raczej nie bedą zabijać sie za zwycięstwo.
0
Paul Smith Extreme
0
A zauważyłeś że z Manchesterem Sergio grał niżej niż nasi obrońcy. Zaraz mi sie przypomniało jak kiedyś był jeszcze libero w ustawieniu.
0
Moim zdaniem to ustawienie jest szykowane na odrabianie strat w meczu. Zagraliśmy tak z Sevillą na wyjeździe i padła bramka na 2:2. Zauważ że teraz nie mamy w jednym meczu ciagle tego samego ustawienia dlatego tak nas ciężko pokonać.
0
Zajechani może nie ale mając wszystko w swoich rękach w lidze myślami bedą gdzie indziej. Rozmawiam z prawdziwymi kibicami Liverpoolu dla nich nie ma nic ważniejszego niż liga zważywszy że są tak blisko. Wyobraź sobie że Barcelona prawie przez trzy dekady nie wygrywa ligi co by było dla Ciebie ważne?
0
To teraz remisik City i Liverpool musi pruć do końca na 120 procent w lidze.
10
Bo dwóch odchodzi do nas to im braknie.
0
W sumie to bedą tylko w innej formie i trudniej bedzie je zdobyć ale cały czas mając tryplet masz szanse na sekstet
2
A słyszałeś coś może o złapaniu rytmu meczowego po kontuzji?
3
Z tego strajku robią nie wiadomo jaką aferę. Nauczyciele strajkowali, strajkują i będą strajkować. Za moich czasów to się czekało za Wiadomościami czy przypadkiem nie odwołali strajku bo trzeba było iść do szkoły. A jak się dogadali to trzeba było w soboty nadrabiać czasami.
Nauczyciele tez niech nie narzekają bo to jedyny zawód co pracuje 9 miesięcy w roku.
33
Bo dla niektórych takie spektakularne występy zdarzają sie raz na jakiś czas. Dla Messiego to kolejny dzień w biurze.
0
Taki mecz jak wczorajszy musiał sie zdarzyć. Przy 4:2 liczyłem sie z porażką. Tem mecz był bardzo podobny do tego z Betisem w zeszłym roku. Zero kontroli nad meczem.
0
Mi to bardziej wyglądało na zachowanie równowagi w obronie po wejściu Malcoma i żeby zrobił trochę szumu w lini pomocy.