2

Bo przytulił już kasiorkę.

1

Tylko w Polsce sie robi jakieś problemy z fajerwerkami. W Anglii w dzień ognia ludzie strzelają, są robione pokazy w parkach i to trwa nieraz dwa weekendy a zwierząt domowych jest może wiecej jak w Polsce. Także nie dajmy sie zwariować.

0

Dla mnie wchodząc z ławki w takich meczach jak ten z Betisem może dać dużo więcej jakby grał od początku. Z ławki daje tego kopa całej druzynie a jakby grał od początku pewnie by popadł w nicość jak reszta drużyny.

0

Za pare lat to może być drugi Adriano.

0

A może oni w kontraktach mają zapisane, że jak nie wyjdą z grupy to odejdą po sezonie. Jakoś dziwnie obu graczy praktycznie w tym samym momencie złapało kontuzje przed najważniejszym meczem. Wiem że to trochę szukanie dziury ale zaczyna robić sie ciekawie.

0

A widzisz o nim zapomniałem.

0

Odnoszę wrażenie że w Barcelonie sukcesy odnoszą piłkarze którzy nie są wyznania muzułmańskiego. Jedynym piłkarzem który odniósł sukces w Barcie tego wyznania był Abidal. A reszta takich piłkarzy jakoś sie gubiła w tym klubie. Wiem że to może mieć najmniejsze znaczenie ale jakiś wpływ napewno ma. Teraz w naszej kadrze zostal chyba tylko Dembele i tez pewnie nie odnajdzie sie. Chyba że są jeszcze jacyś piłkarze tego wyznania o których nie wiem.

0

Lato bedzie ciekawe na rynku transferowym

0

Do Realu to prędzej Mbape wyląduje. Za dwa lata Neymar bedzie miał prawie 30 lat i watpie czy Perez bedzie go już chciał.

0

Barcelona może zrobić z tego powrotu jakieś medialne show na którym zarobi pare milionów.

0

Tak analizując ostatnie wypowiedzi naszych najważniejszych ludzi w klubie to powrót Neymara wydaje sie bliższy niż nam sie wydaje. Żaden stanowczo nie wykluczył powrotu. Nie ździwilbym sie jak jakieś rozmowy są już prowadzone. Jeżeli Dembele nie odpali do przełomu kwietnia lub maja to wymiana na Neymara stanie sie coraz bardziej prawdopodobna.

0

Bzdury. My poprostu takie mecze przegrywamy w głowie. Z Rayo jakoś sie udało wielkim fartem, ale z Betisem już nie. Ta liga nam poprostu zbrzydła i tyle w temacie. Oni maja świadomość że w razie potrzeby sie zepną i wygrają każdy mecz.

1

Ja sie dziwie jednemu. Jeżeli Mats ma delikatny uraz to czemu w dwóch czy trzech ligowych meczach nie może zagrać Jasper. Przecież nawet najmniejszy dyskomfort może powodować takie błędy jak dzisiaj.

0

Ja widzę że nas najbardziej gubi w takich meczach nastawienie. My wychodzimy na boisko z myślą że samo sie wygra albo stracimy dwie strzelimy trzy. Dostajemy dwie bramki w pierwszej połowie i ździwienie że przeciwnik chce grać w piłkę. Cieżko w trakcie meczu zmienić nastawienie, raz sie uda odwrócić losy raz nie. Ja tutaj nie widzę żadnej winy trenera, wystawił optymalny skład. To ze wszyscy tutaj mówią o zajechaniu piłkarzy to bzdura, cały sztab wie ile każdy zawodnik jest w stanie wytrzymać. Także głowa i jeszcze raz głowa nam takie mecze przegrywa.
Jedyny aspekt jaki mnie martwi tej porażki to możliwe podejście Dembele, jeżeli trener go wystawi na Atletico to jakby sie poddał w stosunku do Dembele.

1

Zagra Vidal za Coutinio. A Malcom wejdzie za Messiego.

1

Dokładnie jest wszędzie prawie jak Koltoń i Pol.

28

Ale Wichniarek jest żenujący w tym komentowaniu. „Założył tak zwaną piłkarską siatkę” , a takich zwrotów było pełno, co on myśli że komentuje dla debili? Masakra normalnie.

0

Wiecie co mnie wkurza najbardziej w polskiej polityce, że Ci co teraz sie żrą i robią drugim na przekór jeszcze kilkanaście lat temu szli razem pod rękę. I to jest najsmutniejsze. Zaraz ktoś powie że tylko świnie nie zmieniają poglądów ale żeby aż tak.

31

Trzeba sie modlić żeby nie powołał Alby. Niech Lucho bedzie dalej upierał sie przy swoim.

1

Takiego ustawienia brakowało nam w meczu z Romą w zeszłym sezonie. Wiedząc że jest szybki Dembele Roma nie cisnęła by tak bardzo.

0

Ale jakby mniejsze kluby ze słabszych lig mogły się dostawać do LM ich poziom by wzrastał. A i ligi by były ciekawsze nikt by nie odpuszczał mistrzostwa w grudniu np.

6

Ale powinni to zmienić jakoś. W LM powinni grać tylko mistrzowie i nikt więcej. A stworzyć rozgrywki dla całej reszty. Taki format jak jest teraz zabija rywalizację w najważniejszych ligach w Europie. Zdobyłeś mistrzostwo masz przywilej grać o najwyższe laury w Europie. A nie jak teraz jest dobre 4 miejsce bo i tak zagram w LM.

1

Sędzia w protokole zaliczył jemu bramkę a nie samobója

0

Widzę poruszenie odnośnie Marciniaka. Tez go nie lubię ale pamietajmy w tamtych meczach zagraliśmy poniżej naszego poziomu i obarczanie za to sędziego nie ma sensu.

0

Szkoda że taki Samper nie może wrócić do Barcy B żeby się spokojnie odbudowywać. Naprawdę żal chłopaka.

1

Taka tylko informacja w UK też nie bedzie meczu Barcelony w telewizji. Polska to nie jedyny kraj gdzie nie mają narazie praw.

0

Pucharu Króla na tym etapie nie warto kupować. Drużyny z trzeciej ligi nawet nie są przygotowane na transmisje tv. Ostatnie lata pokazywali bo mieli w pakiecie a i tak pamietam że jeden mecz oglądałem na necie. Przypomnij sobie podboje naszych klubów na europejskich boiskach. Polsat sam musiał wyprodukować sygnał żeby moc pokazać mecze Lecha czy Jagiellonii. Dlatego tej rundy nikt Ci nie kupi ale w styczniu i lutym jak sie zaczną poważne mecze w PK to napewno obejrzysz w polskiej TV.

2

https://satkurier.pl/news/172458/pilkarski-sezon-201819-w-sportowych-kanalach.html
Tutaj dla przypomnienia artykuł odnośnie transmisji. Widać że z PK dokładnie nie wiadomo ale może sie wyjaśnić np od następnego meczu bądź rundy. Dlatego bądźmy dobrej myśli a napewno jakaś Polska tv pokaże te rozgrywki.

1

Cały czas to powtarzam. Ze w tym roku w PK Messi, Suarez i cała reszta podstawowej jedenastki powinna zagrać ewentualnie w drugim półfinale jeżeli zajdzie taka konieczność. Jak trafimy znowu na takie drużyny co przez PK bedą chciały grać w EP to zajedziemy naszych zawodników.

0

Ale z tego co pamietam to rzadko ktoś pierwsze mecze pokazywał i w dodatku te na wyjeździe e słabymi drużynami. W zeszłym sezonie tez chyba na fb oglądałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?