rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Legioniści walczą o wolne czwartki. Wspierajmy ich.
0
Mam nadzieje że opuszzą więcej zeby odpocząć. W PK natomiast to podstawowych zawodników widział bym ewentualnie w finale i to na ławce. Rezerwowi tez w końcu musza wziąść odpowiedzialność za wygrywanie meczy.
0
Tak myśle że jeżeli chcą naprawdę wygrać LM to w fazie pucharowej musi Messi być w top formie. Nie ma już 20 paru lat żeby grać wszystko. Mamy tez w tym roku w miarę wyrównany skład który na słabsze drużyny musi wystarczyć. W LM kilka drużyn jest naprawdę mocne i to nie będą łatwe rozgrywki.
0
Coś tak czuje że w lidze to za często Messiego nie będziemy oglądać. To będzie inny sezon.
6
Teraz tak skojarzyłem że jak Borek ostatnio komentował LM to eliminowaliśmy Real w półfinale i zagralismy bodajże najlepszy finał. Może historia zatoczy koło.
0
Żaden Stano.
1
Ja podejrzewam kto to jest na Twitterze ale pewności nie mam
2
Ale zauważ że nasz bramkarz przesunął sie w stronę Vidala powodując upadek. To podobnie jak w koszykówce jak obrońca sie nie ruszy a atakujący wpadnie to jest faul w ataku. Jeżeli jednak sie poruszy to jest faul obrońcy. I taką interpretacje przyjął sędzia. Ale to jest tylko moja opinia i może być błędna.
0
Żeby Sevilla nie miała pretekstu do jakiś gównianych pozwów.
0
No tak
0
Jego żona ma paszport Hiszpański i Luis dostał tez na tej samej zasadzie co Coutinio.
2
Tak będą się liczyli bo są gotowi do gry.
1
Co by było gdyby przyszedł Neymar za Dembele plus 200 milionów? Ale to by był pstryczek w stronę Pereza. A i szatnia pewnie Neymara by przyjęła z otwartymi ramionami.
0
Ciekawe co robi ten Planas? Może te sprzedaże to jego zasługa.
0
Pamiętaj że okienko tylko w Anglii się dzisiaj zamyka.
0
W pierwszym meczu jakby Legia wygrała czterema bramkami to walkower by jej nie zaszkodził.
0
I jeszcze dwa zmarnowane karne w pierwszym meczu. Żeby nie to to o tym błędzie nikt by nie mówił.
1
Ale te pieniądze z 500+ i tak wracają do państwa. Bo ile rodzin odkłada te pieniądze na przyszłość dzieci?
0
To tez mają przebudowywać? Nie słyszałem
4
Jestem ciekaw jaką strategie obrał w tym roku Perez. Kasy pełno, transferów prawie żadnych. Już dawno tak nie było.
2
Przy takiej ławce to Messi, Sergio, Luis, Ivan to na poważnie powinni zagrać dopiero z Realem. Jak zobaczę zawodnika z pola który bedzie miał 3000 min na koniec sezonu to nasz trener powinien poważnie przemyśleć swoje działanie.
5
Luisito sie nie kończy. On musi wrócić na środek ataku a nie biegać na skrzydłach.
0
To nie trener. To jest tymczasowy opiekun. Nazywać tego gościa trenerem to potwarz dla prawdziwych trenerów.
3
Ja pamietam jak wyniki albo wiadomości czytało sie raz na tydzień z tygodnika Piłka Nożna. Sąsiad zawsze przynosił jak przeczytał bo kupował w tajemnicy przed żoną. Ze sportowej niedzieli tez sie uzyskiwało jakieś informacje, pózniej był taki 10 min program sportowy na dwójce ale zapomniałem nazwy.
7
Po tym wszystkim co sie teraz dzieje z prawami do pokazywania piłki nożnej w naszym kraju, można dojść do wniosku że za trzy może cztery lata wejdzie Bein i wszystko bedzie w jednej telewizji.
0
Ale co ma PZPN to porażek klubów w europejskich pucharach? Przecież PZPN nie zatrudnił Klafuricia, nie ściągnął jakiegoś szrotu co porządnie w piłkę kopnąć nie potrafi to jaka jest ich wina?
0
Ok LM nam odjechała ale w LE to taka Legia powinna co roku grać i to w ćwierćfinale nawet.
0
Faktycznie mój błąd to był Rapid i Hapoel w grupie po wygraniu ze Spartakiem Moskwa dwu meczu.
0
Pewnie po ewentualnej porażce z Cracovią. Na rewanż Vuko i od następnej kolejki Nawalka. Tak to widzę.
0
Jakim trzeba być geniuszem żeby z drużyny grającej dwa lata temu w LM zrobić pośmiewisko na całą Europę. Przecież nasze drużyny niedługo w czerwcu bedą zaczynać eliminacje. Gdzie jest ta Legia która grała taką fajną piłkę w meczach z Austrią Wiedeń czy Salzburgiem w LE.