rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja myśle że nasza forma zacznie pikować w górę. Kiedyś ktoś nawet pisał że forma jest szykowana na październik gdzie są najtrudniejsze mecze. Praktycznie w październiku możemy przegrać cały sezon albo bardzo sobie skomplikować. Dlatego ja jestem dobrej myśli chociaż remis po ładnej grze tez biorę w ciemno.
0
Wiem ze tamci byli nie do ruszenia. Ale nawet Kubiak kiedyś mówił ze on sie nie czuje mistrzem świata. Kurka napewno tez bolało ze nie zgodził sie być rezerwowym Wlazłego.
0
Ale było widać że w niektórych siatkarzach jest ta zadra od ostatnich mistrzostw. Kubiak nie gral pierwszych skrzypiec, Kurek nawet niepojechał, Drzyzga zmieniony w finale. A teraz oni są pierwszoplanowymi postaciami tego teamu.
1
Ale Amerykanie tez specjalnie przegrali z Brazylią żeby z nami ewentualnie grać bo myśleli ze nas pykną.
0
Dobrze ze wrzesień się kończy bo mówili ze forma ma przyjść na październik.
0
Dla mnie to Pique za bardzo pcha się do ataku, w sumie w rozegraniu nic nie robi a tylko powoduje zamieszanie i w przodzie i w tyle. Nie mówię podczas sfg lub tuż po ale on myśli cały czas o atakowaniu zamiast pomagać w ustawieniu reszty obrońców.
3
Ale Semedo w tamtej akcji musiał zostać bo Pique był pod polem karnym rywala.
1
Mnie najbardziej wkurza jak Pique lata pod polem karnym przeciwnika, bierze się za rozgrywanie a później jak ma bronić to chaos. Niech się skupi na tym co ma robić.
0
Kiedy my wygrywaliśmy 4 lata temu tez tak było. Graliśmy prawie z każdym. Jak ktoś jest dobry to wygrywa wszystko i ma wywalone.
0
Czemu tak piszesz że większe zagrożenie? W zeszłym sezonie Vermalen nie zawalił żadnej bramki, grał bardzo dobrze. Może to wina Pique, ze obrona gra tak słabo? Zapędza sie do ataku a nie robi porządnie tego co ma robić i pózniej wychodzą babole. Moze Vermalen poprowadzi młodszego kolegę lepiej od Pique.
1
A ja myśle że z tym Malcolmem to była taka okazja. Kupimy tanio, konkurencja dla Dembele a za rok sprzedamy. Nawet świadczy o tym bardzo niska klauzula. Ten sam ruch co z Miną.
1
Dembele na 10? Przecież on by tam się zgubił. On potrzebuje miejsca a nie pięciu piłkarzy przed nim i trzech obok. Dembele najwiecej daje z prawej strony z Roderto albo Semedo
3
Grając 1433 zawsze traciliśmy dużo bramek i czasami nas słabe drużyny kontrowały tym bardziej jak graliśmy na wyjazdach. Leganes wczoraj grało 1541 i bardzo dużo drużynom byłoby złamać takie zasieki, do tego doszły błędy w obronie. . Tak było za kazdego trenera w ostatnich latach. Na wyjazdach powinnismy grać 1442 daje to na równowagę obrony z atakiem. Z Valladoid było widać ze przed zdobyciem gola przeszliśmy na czwórkę pomocników dlatego Dembele znalazł sie na prawym skrzydle i zdobył zwycięską bramkę. 1433 powinnismy uzywac tylko u siebie a na wyjazdach zabezpieczać tyły przynajmnie dopóki obrońcy nie wskoczą na wyższy poziom.
1
A ja podejrzewam że my mamy w dupie tą ligę i dlatego tak podchodzą. Wiedza ze narazie mają spokój punktowy i tak grają. Każdy z trenerów wtapiał z gorszymi drużynami i wtapiać bedą. Słabsze drużyny spinają sie żeby zbić mistrza. Ja tam jestem spokojny o końcowy etap rozgrywek. A trenera na tą chwile nie widzę żeby mógł wziasc Barcelonę.
3
Najgorsze że on pewnie wziął już kasę i ją wydał za ten mecz. Coś czuje że jego miesiące na tym stanowisku są policzone.
0
Coś czuje ze Liga w tym roku bedzie tak wyglądała. Mecze ze słabszymi drużynami grane na pół gwizdka i czasami wtopy. Podejrzewam że jakbyśmy wczoraj nie stracili punktów to byśmy je stracili w środę. Także nie ma co sie wkurzać sezon jest długi. A z varem jest tak że raz coś da a raz zabierze. Pozdrowinka z zimnej ale słonecznej Anglii.
0
Pewnie zmienili ale po drugie Nike mogła sobie zastrzec że płacą tyle ale wzory ustalają oni.
0
Nie, zobaczyłem że Denis dostał zielone światło
0
Sergi Roberto tez nikt nie widział na PO a jednak się udało
0
Ciekawe jakby Denisa przerobić na lewego obrońcę czy dałby rade po pomocnik to raczej z niego średni
2
Coutinio dopiero w piątek wrócił do treningów. Dlatego tez Arthur nie był powołany.
0
Na N sport powtórka naszego meczu zaraz bedzie druga połowa
0
Ja go nawet na ławce nie widzę
0
Coutinio bedzie na ławce bo dzisiaj wraca do treningów. Dlatego Vidal może zagrać od pierwszych minut.
1
Trochę nie rozumiem co niektórych. Chcemy mieć najlepszych piłkarzy, żeby zarabiali więcej a narzekamy że zarząd chce zarobić. To może być nawet ok 5 milionów euro z wszystkiego a takie pieniądze nie leżą na ulicy. Piłka nożna już dawno stała się tylko biznesem i niczym więcej. Każdy chce zarabiać nawet my kibice bo odstawiamy u bukmachera. Dlatego trochę zrozumienia. Piłkarza nic się nie stanie.
0
Ebay jest chyba najlepszy. A jakie chcesz kupić?
3
Oglądałeś może jakiś mecz Barcy B? Puiq musi nabrać mięśni i cwaniactwa bo w dwóch meczach rezerw odbijał sie od ściany, wczoraj nawet nie wszedł. Alenia zagrał wczoraj chyba 30 min od maja. Dajmy tym chłopakom czas a bedzie z nich pożytek. W innych klubach tez nie ma tak ogromnej presji na tytuły jak w Barcelonie.
0
Chcą zarabiać najwiecej to klub musi zarabiać. A gadanie że odpadliśmy z Roma przez ten mecz w RPA to kompletne bzdury. Z LM odpadliśmy przez samych siebie.
0
Zobacz jest gość który nic nie wygrał, połamał się w najważniejszym meczu a nie ma gościa co wygral dwa tytuły. Bo jest z gorszej drużyny z Madrytu? Dla mnie te całe plebiscyty to porażka i tyle.
0
To w takim razie kim był Antek dla Francji ze nikt tego nie zauważył?