rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu mówisz że rynek jest daleki od zasad Barcelony? My potrzebujemy zawodników którzy chcą grać dla nas ponad wszystko a tacy są ciagle na rynku. Myślisz że np dawanie za 17 latka z Brazylii 45 milionów jest słuszne dla klubu? Albo dawanie kilku milionów dla agenta żeby wychowanek został? Na tą chwile robimy wszystko w miare jak należy. Kto chce zostać zostaje a kto chce grać u nas tez go kupujemy. Ja czekam aż Abidal zacznie wyciągać francuskie prerelki z ligi francuskiej bo jest tam ich trochę.
0
A wiesz że to jest początek turnieju? Przypomnij sobie jak grała Portugalia z żelowym na Euro i jak to sie skończyło.
0
Ty tak na serio pytasz?
0
A może ta cała telenowela z Antkiem była po to żeby wywalić tego Segure? Gość sie skompromitował bo powiedział ze Antek napewno bedzie naszym zawodnikiem.
0
jeżeli naprawdę Atletico dało mu 25 milionów a następny w hierarii ma 8 to strzelili sobie w stopę.
0
Ciekawe co bedzie jak w Realu bedzie mu tak samo szło jak Benitezowi. Wybitnym trenerem to on np w Porto to nie był.
1
Nie może powiedzieć teraz że odchodzi bo Atletico zażąda 200 milionów klauzuli a ta sie zmiejsza po 1 lipca.
1
Mi sie wydaje że do 1 lipca to on nic konkretnego nie powie. Jeżeli teraz określi sie ze odchodzi Atletico może żądać 200 milionów klauzuli bo ta spada dopiero 1 lipca. A i my nie możemy nikogo kupić przed tą datą. Może powiedzieć że na tą chwile nie przedłuży kontraktu a wszystko wyjaśni sie po mistrzostwach.
5
Ja myśle że on tylko powie że na tą chwile nie przedłuży kontraktu z Atletico a resztę powie po mundialu.
0
Pokazuje jakaś Polska telewizja mecz Hiszpanii?
6
Wyobrażacie sobie te francuskie perełki wyciągane przez Erica. Francja ma fajną generacje młodych piłkarzy.
2
Czyżby dostał jakieś sygnały ze ma szanse być dyrektorem sportowym.
0
Czy ma już ktoś książkę o Messim Guillem Balagué ale tą zaktualizowaną? Podobno jest taka ale nie wiem czy po Polsku. Chodzi o wydanie 2017 może 2018 rok.
1
Ale piłkarze patrzą rowniez jak kapitan zachowuje sie poza klubem. Zauważ że żaden z ostatnich kapitanów nie wdaje sie w polemikę z innymi piłkarzami, nie mówił otwarcie o pracy sędziów. To ze motywuje piłkarzy podczas meczu to nie oznacza że bedzie mieć opaskę. Dlatego tacy piłkarze jak Suarez, Alba czy nawet Pique mają nie wielkie szanse na opaskę. Jak by mieli wybrać Pique to teraz byłby już drugim kapitanem zaraz po Messim a jednak woleli Sergio albo Javiera.
0
Ja jestem za i pewnie 80% procent naszej szatni tez by była. Był dla nich jak młodszy brat. Popełnił błąd i tyle.
0
Jesteś z Bydgoszczy? Mój brat kiedyś chodził na Zawiszę. Do Potulic tez jeździł.
0
Rafinia w Interze trochę mieszał. Można nawet stwierdzić że w dużej mierze dzięki niemu grają w LM. Druga sprawa że byłby u nas za darmo bo cieżko mi uwierzyć że Inter wyłoży 35 milionów za niego a za mniejsze to nie warto sprzedawać.
0
Większość tutaj chce Thiago z powrotem a ja szczerze mówiąc jestem sceptyczny co do jego powrotu tym bardziej za takie pieniądze. Jest podatny na kontuzje, ma przebłyski ale w Bayernie nikt nigdy nie zaczynał od niego pierwszego składu. Działacze nie zbyt mocnego Bayernu stawiają Jamesa wyżej od niego. Z Bayernem nawet za Guardioli na arenie miedzy narodowej nie przeskoczył pewnego poziomu. Osobiście wolał bym powrotu jego brata.
0
Może rozdzielacz jest uszkodzony. Co to jest za antena? Zwykła czy talerz satelitarny?
0
Mi po głowie chodzi że jeżeli ktoś wpadnie na pomysł sprzedaży Dembele to wroci Neymar. Jak to nasi piłkarze mówią to jest ich młodszy brat a młodszemu zawsze sie wybacza. Uroni łezki na konferencji, przeprosi i cules mu wybaczą.
0
Z tego co pamietam to 400 milionów.
1
Jest błąd w artykule. Alba zdobył jeszcze jedną bramkę w PK z Celtą z podania Messiego.
0
Ja tez go lubię. Tylko w jego przypadku takiemu klubowi jak Liverpool cieżko by było odmówić zważywszy jak by Barca tez na tym sporo zarobiła.
0
Po wczorajszym występie Karius nasz Jasper bedzie łakomym kąskiem i nie będę zaskoczony jak ktoś wpłaci klauzule.
0
Czemu rezygnować? To nasza ławka jest aż tak słaba. U nas od jakiegoś czasu jest tak że jak gra drugi skład to grają żeby grać, najwyżej wejdzie Messi i rozstrzygnie losy meczu. Popatrz na Jaspera wie że to jego puchar i robi wszystko żeby go wygrać.
5
Bardzo mądre słowa powiedział Puyol. Ten PK to my powinnismy rozgrywać ławką rezerwowych a nie tłuc sie pierwszym składem z drużynami dla których ten puchar może być jedynym trofeum.
3
Z nimi to chyba tylko Barca potrafi grać bo reszta sra w gacie przed meczem.
1
Wszyscy narzekają na Suareza a nikt nie weźmie pod uwagę że cały prawie sezon grał nie na swojej pozycji.
0
W Anglii za takie coś by było nawet z pol miliona funtów plus dożywotni zakaz na każdy stadion w Anglii a to jest najgorsza kara.
0
Odnośnie Icardiego to nie zależy od Messiego. Gdzieś czytałem że starszyzna w reprezentacji go nie chce.