rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwierz mi w następnym meczu Malcom wyjdzie w pierwszym składzie.
158
Teraz taki Neymar był by na ustach całego świata pod nieobecność Ronaldo i Messiego. Ale przez zły wybór zostanie mu gra z Marsylią
10
Ale takie zachowanie właśnie szkodzi drużynie. Ignorowanie poleceń trenera jest czymś najgorszym z możliwych. To Messi czy Suareaz mogą się nie spóźnić na tak ważny mecz a on co?
Dla mnie Valverde wraz z kapitanami bardzo dobrze zarządza szatnią.
0
Zmień leki człowieku bo te nie dla Ciebie.
1
Ale wczoraj na Polsacie ten Kowalski to jakiś dziwny. Messi na trybunach siedzi z synami a obok ojciec. Masakra jakaś, nawet nie wiedza kto jest kto.
4
Ale trochę Valverde pokazał Dembele gdzie skończy jak nie bedzie sie angażował.
0
Już dawno nie było tak, że tyle godzin do meczu a gazety czy radia znają skład. Coś czuje że to wróżenie.
1
Ja myśle że nas przycisną i to od samego początku wiedząc jakie mamy problemy w defensywie. Dembele z jego szybkością to dla samego rozruszania obrońców musi być. Przypomnij sobie mecz z Romą jak obrońcy wiedzieli ze nie mamy nikogo szybkiego z przodu.
1
Wiem, wrzuciłem to tylko żeby było wiadomo kto komentuje na Polsacie.
1
FC Barcelona - Inter Mediolan, godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
Komentują: C. Kowalski, A. Strejlau
Wrzuciłem to tylko jakby ktoś chciał wiedzieć. Jak było już to sorki
0
To w Serie B byli za zasługi? Z tego co sie orientuje to tylko ujemne putnkty im anulowali.
1
Ja nie wiem jak można sie jarać klubem który kiedyś był zdegradowany za korupcję.
1
6s jest sopko. Sam posiadam i jestem bardzo zadowolony. To polecam jak chcesz wydać mniej kasy. Jak chcesz sie szarpnąć trochę więcej to już polecam 8. 8 jest prawie na tym samym poziomie co X. A różnicy w cenie nie ma tak dużej do 7
0
Właśnie o to mi chodzi. Ale to sie zaczęło od zeszłego tygodni dopiero. Muszę jeszcze sprawdzić na laptopie na sieci domowej czy otworzy.
0
Pytanie. Czy jak mieszkam za granicą to operator mojego domowego internetu może blokować naszą stronę? Bo na mobilnym sie otwiera a na domowym nie.
1
Trochę pokory. Real to zawsze Real i może wygrać z każdym. Dlatego skreślanie Realu już teraz laczy sie z nie znajomością piłki nożnej.
0
A ja myśle że zagra Vidal za Rakitica a Malcom może zagrać za Dembele po ostatnim meczu. Dembele musi znowu poczuć konkurencje.
2
Nie martw sie coś podejrzewam ze Leo usiądzie na ławce rezerwowych.
0
Nie poleci bo na tą chwile nie ma trenera dostępnego który by sie nadawał do Barcelony.
2
Trochę mnie śmieszą te wypowiedzi tutaj odnośnie Neymara. „Przeprosi to mu wybaczę”, „niech nie wraca” itp. Muszę was jednak zmartwić jeżeli ten transfer bedzie sie ekonomicznie i sportowo opłacał to Neymar przyjdzie czy sie to komuś podoba czy nie. Jak przyjdzie to przestaniecie kibicować klubowi czy może będziecie zwalniać zarząd jak Neymar pójdzie do Realu?
Kibicuje Barcelonie od 26 lat i kiedyś sie człowiek cieszył jak przeczytał krótką notkę o tym że ktoś odchodzi albo zostaje kupiony a czy to mi sie podobało czy nie, nie miało znaczenia jak i nie ma znaczenia teraz co myśle.
Także chłopaki i dziewczyny nie spinać sie, nie denerwować bo i tak na to wpływu nie mamy. Cieszyć sie kolejnymi meczami a co bedzie w przyszłym sezonie zostawmy do zakończenia letniego okienka transferowego.
0
Ja podejrzewam że Neymar ma wpisane w kontrakcie możliwe odejście i dlatego są co chwila plotki rozsiewane. Czego tatuskowi nie można zarzucić że nie umie sie zabezpieczyć.
0
Pamiętaj że bez Zielińskiego awansowaliśmy do ME, ograliśmy Niemców i traciliśmy mało bramek. Dlatego robienie z Piotrka jakiego wirtuoza mija sie z celem. Gość ma przebłyski i tylko to.
0
Powiem Ci że jak wygrywaliśmy PZP 1:0 to byliśmy w siódmym niebie. Jak sie nie mylę to było pierwsze europejskie trofeum od 1992 roku kiedy zdobyliśmy PM. Wtedy porażki były dniem powszednim, powiem więcej mieliśmy w trakcie sezonu trenerów co sie zmieniali po jednym meczu. Ale dzięki temu spora ilość wychowanków wchodziła bez presji do drużyny i przez to mieliśmy sukcesy w późniejszym okresie. A wspomniane przez Ciebie 10 lat to już czasy Guardioli.
1
Tu nie jest wina trenera. My poprostu jesteśmy słabi. Przez ostatnie lata zaklamywaliśmy rzeczywistość a nasze miejsce jest w dywizji C może B. Nie mamy zawodników żeby sklecić pierwsza jedenastkę. Wczoraj wyglądało to tak samo jak w Argentynie. Podac do Lewego może coś zrobi. Każdy zawodnik który był ważnym ogniwem za trenera Nawalki zanotował regres.
Nie ma co sie oszukiwać i każdy awans na duza imprezę traktować jako cud i święto.
0
A moim zdaniem to forma całego zespołu została jakby przesunięta. Widać że grają inaczej w LM niż w lidze. Ta sama jedenastka gra inaczej w środę a inaczej dzisiaj. Fakt tymi zmianami tez mnie denerwuje. W lidze mimo tych potknięć cały czas zależymy tylko od siebie dlatego ja jestem dobrej myśli.
0
A Mine kupili. Pewnie trochę pogra choćby w PK albo jakieś ogony w lidze.
0
Dla mnie Malcom to ewidentnie zawodnik na handel. Trafiła sie okazja to ja wykorzystali. W przyszłym roku sprzedadzą do za 60. Widać to nawet po jego klauzuli.
0
Paco jak jeszcze grał w Valencii zawsze sie obawiałem. Przeważnie coś wpychał do siatki. U nas tez jak wchodził i grał na szpicy to tez dawał to coś. Borussia jest idealna dla niego.
0
Mi tez sie to nie podoba ale jeżeli by takie coś wprowadzili to po jakimś czasie skrócili by czas rzeczywisty trwania połowy meczu np do 35 min. Piłką nozną w dużej mierze rządzą telewizje i one mają określone ramy czasowe. Przy wprowadzeniu zatrzymywanego czasu jedna połowa w rzeczywistości by trwała godzine albo w ekstremalnych przypadkach ponad. Teraz przy dwóch meczach np w LM jeden po drugim przy takim czymś groziłoby nałożeniem sie meczy na siebie. Dlatego pomysł o zatrzymywaniu czasu nie przejdzie ale to jest moje osobiste zdanie.
9
To była cieszynka dla syna.