1

Ale ten kierunek co Cie przydzielili tez bardzo ciekawy. Pamiętaj ze teraz maszyny rolnicze są bardziej rozbudowane do tego operator. Tylko pilnie sie ucz. A mechanika samochodowego traktuj jako hobby.

7

Przeanalizuj cały sezon od początku do samego końca to Ci wyjdzie że mógł wygrać min dwa trofea. I to nie jego wina że sie w pewnym momencie wszystko posypało.

0

W Anglii masz trzy telewizje pokazujące różne ligi. Co gorasz mając angielski Eleven nie obejrzysz żadnego meczu w sobotę o 15 czy 16. Także nie ma co narzekać wystarczy dobrze sie targować ze swoimi operatorami i można mieć wszystko.

0

Chciałbym tego trenera zobaczyć np w Legii albo Lechu.

6

Jak myślicie ile w tej kontuzji Suareza jest prawdy. On nieraz w meczu ma bardziej wyginane stawy i biega jak dziki.

4

A wziąłeś pod uwagę że Eleven nie chciało sprzedać inaczej

0

To oczywiste, ale przy zorganizowanej dobrze obronie wszystko jest możliwe. Pamiętaj jak Pepa drużyny grają.

1

Tak patrząc na wczorajszy skrót dochodzę do wniosku, że możemy mieć łatwiej z takimi drużynami pokroju City które ciagle atakują. Te wczorajsze kontry i znajdowanie wolnych przestrzeni to było coś pięknego.

9

Pamiętajcie koledzy i koleżanki. Jaki by wynik nie padł jutro jest normalny dzień. A tak na serio to bedzie dobrze ;)

3

Ale ma to o czym Ronaldo i Leo mogą pomarzyć.

4

Jeżeli my sie obawiamy Lyonu to jak my mamy wygrać LM. Musimy pokazać sile i w pierwszej połowie wyjaśnić mecz. Trzy gongi i relaks.

0

Zauważyliście, że jak Ronaldo gral przeciwko Messiemu w LM to zawsze przegrywał.

0

A co sie dziwisz jak tam od kilku sezonów gra 13 może 15 zawodników. Oni nie maja kadry żeby walczyć na tylu frontach cały sezon.

0

Pep odszedł w glorii i tak niech zostanie. Zidane odszedł w glorii i wrócił. Może zostać bogiem albo pokazać ze trafił za pierwszym razem na szczyt formy poszczególnych zawodników i teraz wyleci z hukiem. Pamiętajmy ze trofea musza przyjść już w przyszłym sezonie on nie ma trzech lat na budowę swojej koncepcji. Powtórzy sie podobny sezon do tego i nie ma bohatera.

2

Ciekawe jakie ceny Real bedzie musiał zapłacić za pikarzy z Topu w letnim oknie. Można powiedzieć że sa w podobnej sytuacji jak my po sprzedaży Neymara. Każdy wiedział ze musimy kogos kupić tak samo jak teraz Real. Wiem ze budżet maja nieograniczony, ale i tak by trochę cieszyło jakby musieli zapłacić za trzech graczy ok 400 milionów.

1

Dobrych sędziów z Anglii? Ogladasz czasem PL, że wydajesz taką opnie?

0

Ja tez ale co zrobić.

1

My powinnismy zagrać tak jak z Sevillą kiedy sędziował chaos i z Realem kiedy sędziował następny chaos emeryt. Grać swoje i strzelać bramki a nie kłócić sie z sędziami.

15

Co do Marciniaka to nie zapomnijmy, że to my w tych meczach zagraliśmy piach. Także sędzia nie wypaczył wyniku. A po za tym to były mecze na wyjeździe. Zagrać tak żeby sędzia miał jak najmniej spornych sytuacji.

0

Zamiana Coutinio na Isco. Miałoby to sens?

0

O koncentracje to się nie boje bardziej o pecha. Widziałeś wczoraj nawet Messi się z bramek nie cieszył tak jakby myślami był już w LM.

0

To pewnie Ramos i cała stara gwardia po sezonie odejdzie. Pamietam jak mówił nie dawno że Mourinho im nie potrzebny bo wygrali więcej tytułów bez niego.

0

Po tych wczorajszym i dzisiejszym meczu my musimy podejść do meczu z Lyonem jak do el clasico.

1

Ale przy wymieszaniu naszych graczy przegrać z Gironą 1:0 i to po karnym gdzie tam grało dużo zawodników pierwszej jedenastki to nie jest aż taki zły wynik

0

To teraz pytanie. Czy w obecnej sytuacji (Real skończył sezon w marcu)wygranie przez nas dubletu bedzie sukcesem czy jednak ta LM musi być?

7

A mnie nie. Mógł odejść do nas jak jego klauzula była 80 milionów to wolał zostać. To ma co chciał.

0

Się zastanawiałem nad Canalem ale Eleven przynosi szczęście Barcelonie.

0

I 3:4 w Madrycie. Kiedy Leo zdobył hattrica. Zagrać tak żeby sędziowie nie mieli powodów żeby coś kombinować.

0

Bramkarz odmówił zmiany w ostatniej minucie dogrywki i Sarri wpadł w furię. A zmiana była już gotowa.

0

Za dwa mecze albo na treningu nabawi sie kontuzji, która wykluczy go z gry na reszte sezonu. Wszystko odbędzie sie w białych rękawiczkach chyba ze Sarri już jest spakowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?