rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ten kierunek co Cie przydzielili tez bardzo ciekawy. Pamiętaj ze teraz maszyny rolnicze są bardziej rozbudowane do tego operator. Tylko pilnie sie ucz. A mechanika samochodowego traktuj jako hobby.
7
Przeanalizuj cały sezon od początku do samego końca to Ci wyjdzie że mógł wygrać min dwa trofea. I to nie jego wina że sie w pewnym momencie wszystko posypało.
0
W Anglii masz trzy telewizje pokazujące różne ligi. Co gorasz mając angielski Eleven nie obejrzysz żadnego meczu w sobotę o 15 czy 16. Także nie ma co narzekać wystarczy dobrze sie targować ze swoimi operatorami i można mieć wszystko.
0
Chciałbym tego trenera zobaczyć np w Legii albo Lechu.
6
Jak myślicie ile w tej kontuzji Suareza jest prawdy. On nieraz w meczu ma bardziej wyginane stawy i biega jak dziki.
4
A wziąłeś pod uwagę że Eleven nie chciało sprzedać inaczej
0
To oczywiste, ale przy zorganizowanej dobrze obronie wszystko jest możliwe. Pamiętaj jak Pepa drużyny grają.
1
Tak patrząc na wczorajszy skrót dochodzę do wniosku, że możemy mieć łatwiej z takimi drużynami pokroju City które ciagle atakują. Te wczorajsze kontry i znajdowanie wolnych przestrzeni to było coś pięknego.
9
Pamiętajcie koledzy i koleżanki. Jaki by wynik nie padł jutro jest normalny dzień. A tak na serio to bedzie dobrze ;)
3
Ale ma to o czym Ronaldo i Leo mogą pomarzyć.
4
Jeżeli my sie obawiamy Lyonu to jak my mamy wygrać LM. Musimy pokazać sile i w pierwszej połowie wyjaśnić mecz. Trzy gongi i relaks.
0
Zauważyliście, że jak Ronaldo gral przeciwko Messiemu w LM to zawsze przegrywał.
0
A co sie dziwisz jak tam od kilku sezonów gra 13 może 15 zawodników. Oni nie maja kadry żeby walczyć na tylu frontach cały sezon.
0
Pep odszedł w glorii i tak niech zostanie. Zidane odszedł w glorii i wrócił. Może zostać bogiem albo pokazać ze trafił za pierwszym razem na szczyt formy poszczególnych zawodników i teraz wyleci z hukiem. Pamiętajmy ze trofea musza przyjść już w przyszłym sezonie on nie ma trzech lat na budowę swojej koncepcji. Powtórzy sie podobny sezon do tego i nie ma bohatera.
2
Ciekawe jakie ceny Real bedzie musiał zapłacić za pikarzy z Topu w letnim oknie. Można powiedzieć że sa w podobnej sytuacji jak my po sprzedaży Neymara. Każdy wiedział ze musimy kogos kupić tak samo jak teraz Real. Wiem ze budżet maja nieograniczony, ale i tak by trochę cieszyło jakby musieli zapłacić za trzech graczy ok 400 milionów.
1
Dobrych sędziów z Anglii? Ogladasz czasem PL, że wydajesz taką opnie?
0
Ja tez ale co zrobić.
1
My powinnismy zagrać tak jak z Sevillą kiedy sędziował chaos i z Realem kiedy sędziował następny chaos emeryt. Grać swoje i strzelać bramki a nie kłócić sie z sędziami.
15
Co do Marciniaka to nie zapomnijmy, że to my w tych meczach zagraliśmy piach. Także sędzia nie wypaczył wyniku. A po za tym to były mecze na wyjeździe. Zagrać tak żeby sędzia miał jak najmniej spornych sytuacji.
0
Zamiana Coutinio na Isco. Miałoby to sens?
0
O koncentracje to się nie boje bardziej o pecha. Widziałeś wczoraj nawet Messi się z bramek nie cieszył tak jakby myślami był już w LM.
0
To pewnie Ramos i cała stara gwardia po sezonie odejdzie. Pamietam jak mówił nie dawno że Mourinho im nie potrzebny bo wygrali więcej tytułów bez niego.
0
Po tych wczorajszym i dzisiejszym meczu my musimy podejść do meczu z Lyonem jak do el clasico.
1
Ale przy wymieszaniu naszych graczy przegrać z Gironą 1:0 i to po karnym gdzie tam grało dużo zawodników pierwszej jedenastki to nie jest aż taki zły wynik
0
To teraz pytanie. Czy w obecnej sytuacji (Real skończył sezon w marcu)wygranie przez nas dubletu bedzie sukcesem czy jednak ta LM musi być?
7
A mnie nie. Mógł odejść do nas jak jego klauzula była 80 milionów to wolał zostać. To ma co chciał.
0
Się zastanawiałem nad Canalem ale Eleven przynosi szczęście Barcelonie.
0
I 3:4 w Madrycie. Kiedy Leo zdobył hattrica. Zagrać tak żeby sędziowie nie mieli powodów żeby coś kombinować.
0
Bramkarz odmówił zmiany w ostatniej minucie dogrywki i Sarri wpadł w furię. A zmiana była już gotowa.
0
Za dwa mecze albo na treningu nabawi sie kontuzji, która wykluczy go z gry na reszte sezonu. Wszystko odbędzie sie w białych rękawiczkach chyba ze Sarri już jest spakowany.