0

Moim zdaniem przy obecnej kadrze kolejne dwa mecze z ciężkim rywalem by nam nie pomogły.

0

Czy nam w tej sytuacji jest potrzebny ten puchar i rozgrywanie kolejnych dwóch meczy?

0

@skakun95 dla mnie jako kibica od 28 lat to przypomina bardziej czasy późnego Gasparta. Kupowanie dla kupowania, trenerzy co chwila zmieniani i jeden wielki burdel w klubie gdzie jeden oskarżał drugiego.

0

@Kamil.FCB10 jak ktoś z dyrekcji mówi źle na zawodników to bardzo dobrze ze kapitan wziął ich w obronę.

5

Ostatnio jak Messi się tak wkurzył to wygraliśmy tryplet. A tak na serio to bardzo dobrze ich wyjaśnił. Zero wzmocnień, nawet sam Luis mówił ze musi być jego następca.

0

@budel17 wiesz u nich i tak nie gra, wykupić raczej go nie wykupią a to zawsze kilka baniek zaoszczędzonych. Tak tylko pytam czy w ogóle by mógł u nas grać chociaż w lidze.

0

Ciekawe czy Coutinio może teraz wrócić czy jego tez obowiązuje okienko transferowe?

0

@Suzu zauważyłem że jak mecz jest w miare bezpieczny to Messi chce sam wszystko kończyć. Ale ma takie prawo. Zobaczymy jak to będzie w LM np jak mecz na styku będzie.

0

@Suzu A ja odnoszę wrażenie że Leo za wszelką cenę chciał odblokować Fatiego i szukanie tutaj drugiego dna jest bezsensu. Griezmann jak nie strzeli w jednym meczu to strzeli w następnym a młody potrzebował może takiego meczu. Musimy mieć dwa szybkie i odważne skrzydła. Na prawe Dembele a na lewe Fati. Leo tez może widzi spadek formy u Alby że nie może już tak często z nim grać.

1

@Transu96 w UK już od dawna są i jakoś nie widzę dużej różnicy. Teraz nawet lody podają w papierowych pudełkach.

1

@Shroud oczekiwałem chociaż tego że coś się będzie działo. Nie oczekiwałem cudów ale oczekiwałem chociaż więcej zagrożenia pod bramka przeciwnika. Z tak ustawioną Barcą to każdy co ma szybkich skrzydłowych to wygra. Przecież tak są hektary wolnych przestrzeni. Przy każdej naszej stracie może być zagrożenie.
Zauważ że po tego trenera żadna lepsza drużyna się nie zgłosiła, ani Valencia, ani Sevilla ani nawet Athletic. Już nie wspomnę o zagranicznych klubach.
Nie będę zaskoczony jak przy takiej grze do końca lutego ten trener będzie na wylocie. Możesz myśleć co chcesz ale nie każdy trener się do naszego klubu nadaje. Kibicuje Barcelonie 26 lat i już takie coś przeżyłem i uwierz mi nie skończyło się to dobrze.

0

@Shroud to tym że gość najlepszy klub jaki trenował to był Betis. Jego najlepszym osiągnięciem było wygranie z Barcą na Camp Nou. Dostał drużynę na pierwszym miejscu a zaraz będzie gonił Real. Nie był napewno pierwszą, drugą ani trzecia opcją na trenera ale nikt nie chciał brać takiej drużyny w trakcie sezonu bo to bezsens. Zanim on dostosuje swoje „granie” to będzie maj.

0

@FCB420 ogórków mówisz. A to nie trener ustala skald?

0

@Shroud pewnie że to jego wina. Gość jest słaby i każdy Ci to powie. Jeżeli ten trener coś wygra w tym sezonie to odszczekam wszystko na jego temat. Zapisz to

5

Coś czuje że Setien nie doczeka nawet końca sezonu. Gdzie są teraz jego fanatycy?

0

@VeB92Nov tylko dla obecnej kadry jaki trener byłby autorytetem?
Fajną prace wykonał w Southampton. Kilku zawodników przy nim sie pokazało i teraz grają z powodzeniem w PL.

0

@bartekvisca nie chodzi mi o Real. Ale zobacz jakie drużyny mają tyle samo albo więcej od nas? I policz ile razy my graliśmy w LM a ile razy np taki Liverpool czy Ac Milan. Odpowiedz mi czemu np mogliśmy Real dogonić w La Lidze a nie możemy ich dogonić w LM? I nie pisz że Real miał farta czy sędziowie pomagali bo my np w meczu z Liverpoolem albo Romą nie zrobiliśmy nic żeby ten sędzia mógł się pomylić żeby jakimś fartem wpadła ta piłka do bramki jak np w rewanżu z PSG. Pięć LM to mało a trzy w erze Leo to już jest naprawdę bardzo mało. LM w 2006 roku nie wliczam mu bo grał bardzo mało i sam kiedyś powiedział ze to nie jego LM.

0

Odnośnie naszej gry w LM trzeba odpowiedzieć sobie na kilka bardzo ważnych pytań.
Dlaczego mamy tylko 5 LM grając praktycznie regularnie w tych rozgrywkach?
Dlaczego od czasów Pepa mamy tylko 3 zdobyta a mistrzostw Hiszpanii aż 8?
Dlaczego tylko za Luisa Enrique w 14/15 nie byliśmy zagrożeni w żadnym meczu grając z najlepszymi drużynami w tamtym okresie?
Dlaczego Luis Enrique zdobył tylko jedną LM i nie udało mu sie powtórzyć?
Moim zdaniem my za bardzo chcemy wygrać LM a nie wiemy jak. Może myślą że w LM bedzie jak w La Liga że inni bedą sie podkładać albo przegrywać?
Może myślą że w LM można lekceważyć drużyny nawet dużo słabsze bo i tak wygramy? Może mają w głowach że i tak mamy awans z grupy zawsze pewny a w fazie pucharowej wszystko da sie odrobić na Camp Nou?
Pytań jest wiele i pewnie trzeba by sie było bardzo zagłębiać w historie klubu albo mentalność Katalończyków, może na tej stronie ktoś z bardziej obeznanych w języku hiszpańskim, historii klubu podjął by sie wyjaśnienia i odpowiedzi na te pytania.
Jestem z klubem od 92 roku dlatego tez wiem że dla nas wygranie LM powinno być traktowane jako sukces a nie jako obowiązek.

2

Zauważyliście, że wczoraj na transmisji nie było pokazane ani razu pomieszczenia VARu? Zawsze jak było sprawdzane to był obraz podzielony a wczoraj nie zauważyłem nic takiego. Nawet przy tej bramce Vidala.
Nie zaskoczy mnie za jakiś czas wiadomość że w tym meczu VAR nie działał jak to często w Hiszpanii bywa.

1

@kubix05 gorsze było chyba jak sie nastawiałem na film a na kasecie był zupełnie inny albo nic.

0

@Dchnet TVN player z pakietem sportowym za 50 zł masz miesiąc oglądania

0

@Avada Kedavra ale my nie musimy grać wszystkiego do Leona. On jest tylko uzupełnieniem tej kadry. Piszesz że tu Wlazly, tu Kurek ale ktoś im te piłki jednak wystawiał. W najważniejszych meczach Leon miał najwiecej punktów co chyba świadczy, że jednak Fabian gra do niego. Także jak wszyscy zagrają na najwyższym poziomie to wygramy z każdym to jest chyba klucz.

3

@Avada Kedavra Bzdury piszesz. To drugie mistrzostwo świata kim wygraliśmy? Jeżeli takie wnioski wysuwasz po meczu ze Słowenią to gratuluje znajomosci.

1

@macio_944 My poprostu nie mamy szybkości w ataku, wczoraj nie mieliśmy kim zaskoczyć, Suarez u siebie strzela bramki z dupy a na wyjazdach nie potrafi przyjąć piłki. Naszą nadzieją na ten sezon jest dobra forma Dembele, magia Messiego i wyskok formy młodych graczy

0

@FastOne jeżeli to jest Polska rejestracja to e jest po to, że już zostały wykorzystane wszystkie kombinacje cyfr i teraz są dokładane litery.

0

@Homeopata8989 a Eleven? W zeszłym sezonie mieli La Ligę, Serie A

0

Ta gra o tego Neymara zaczyna być zabawna. Na moje oko to w tej chwili nikt go tak za bardzo nie chce. Bo jeżeli Real by naprawdę chciał go to nie ma bata żeby się z szejkiem i seniorem nie dogadali. My jeżeli już chcemy to na własnych warunkach( i tak powinno być ), PSG natomiast go nie chce ale chce zwrotu min 80% tego co wydali i to w gotowce. A pismaki mają zabawę tylko.

0

@GregSTG jaki tydzień? Przecież w poprzednią sobotę graliśmy mecz. Valverde raczej nie miał nic do powiedzenia co do wyjazdów bo nawet we wczorajszym meczu mówili, że narzekał bo zamiast trenować to grał mecze i podróżował. Poprostu dla nas każdy grosz sie liczy i jakby ktoś rzucił 10 milionów za mecz na Syberii to w środę byśmy grali na Syberii. Taka jest nasza sytuacja w tej chwili.

0

U nas to dali ciała z tym wyjazdem do USA po pucharze Gampera. Nie pamietam czy w ogóle było kiedyś tak , że przed ligą gdzieś jeździliśmy. Ktoś kto kontraktował tego roczny presezon to powinien zostać zwolniony.

0

A tak z przymrużeniem oka to w walce o mistrzostwo cały czas jesteśmy zależni od siebie. Powiem więcej możemy przegrać jeszcze jeden mecz.
A tak na serio to wczoraj aż oczy krwawiły. Wczorajszy mecz mozna zrzucić na tą podróż do USA ale za tydzień to chce widzieć ogień. Wczoraj tez trochę brakowało Arthura zamiast Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?