rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 no ja akurat w UK
0
Wszyscy narzekają na otwarte kościoły w Polsce. W UK jest tak samo. Wszystko zamknięte a kościoły otwarte i to w państwie gdzie religia jest mało istotna.
9
Ale na Pijaniciu i Umtitim to chyba Koeman już całkowicie postawił krzyżyk.
4
Co najbardziej cieszy to chyba mentalność. Kiedy myśleliśmy, ze po porażce w Superpucharze drużyna się rozleci to oni nie przegrali meczu w lidze, kiedy dostają oklep w LM to oni robią remontadę i awansują do finału PK. Messi nawet po odpadnięciu z LM gra w dwóch następnych meczach koncert cały czas uśmiechnięty.
0
@Rourke na tym zdjęciu to byli chyba tylko członkowie zarządu
15
@Gomess tak i to najlepiej po dogrywce
0
@Totti94 wiem o czym pisze. Kiedy byliśmy na 8 miejscu w lidze i gra nie wyglądała tak samo to uwierz mi mając prezydenta już drużyną pewnie kierowałby trener rezerw albo ktoś inny
0
@A_Gomesinho_21 kto to k....a Bombelek?
4
Odnoszę wrażenie, że brak prezydenta przez tak długi czas bardzo Koemanowi pomógł bo nie miał go kto zwolnić np po porażce z Cadizem i innych słabszych meczach.
0
A czy to nie jest tak z tymi wiadomościami o Leo, że Papa Messi robi sobie grunt pod negocjacje z Barceloną, żeby za dużo nie obcięli.
1
Ale walczyli i to się liczy
0
@don'T.R.I.P.e wiesz talenty może były ale nie było trenera który by na nich postawił. Luis Enrique czy Valverde liczyli tylko na wynik i trofea a nie na promowanie młodych. A w tym sezonie Koeman nie miał nic do stracenia a dużo do wygrania. Przecież nawet nie miał go kto zwolnić jakby nieszlo.
0
@WaFen bo jak wygramy wszystkie mecze to i tak Atletico musi stracić dwa punkty i na to jest właśnie jakieś 30 procent szans. Najbardziej prawdopodobne jest że mogą stracić w trzech meczach. Z Sevillą i w dwóch meczach z Atlethic
1
Jeżeli Real wygra derby to w 70 procentach będziemy zależni od siebie. Bo Atletico pewnie gdzieś jeszcze by zgubiło punkty.
0
@Joe_Pesci to ciekawe stwierdzenie. Jakoś nie widzę tego w najbliższych dwoch, trzech latach.
1
Jak myślicie czy jak Atletico na ostatniej prostej przegra tytuł z najsłabszą Barceloną i najsłabszym Realem to będzie koniec projektu pod nazwą Diego Simeone czy dostanie jeszcze jeden rok?
20
Ciekawe czy Font ma plan na zastąpienie Xaviego jak temu nie będzie szło? Nie jest powiedziane że jak radzi sobie w Katarze to poradzi sobie tutaj. Pep czy Luis mieli doświadczenie w rezerwach i tylko ze względów proceduralnych nie mogli awansować do La ligi. Ja bym widział Xaviego najpierw tam a później w pierwszej drużynie.
1
@Bruttal Moim zdaniem Pjanic jest już na odrzucie. Będzie wchodził na końcówki wygranych meczy. Prędzej Antek tam będzie grał. Ale stawiał bum na Moribe. Coś Koeman w nim widzi a narazie do młodych się nie mylił.
0
@Pioter to tez prawda. Było widać w ostatnim meczu już ze oddycha rękawami. Ale i tak jestem w szoku że w tym wieku tyle minut bez kontuzji żadnej czy nawet problemów mięśniowych.
0
@Michu94 bardziej Nacho. Gdzie go nie rzucą tam zagra sercem i ambicją.
9
Ale strasznie go kopali dzisiaj. Co miał piłkę to leżał za chwile. Wielka szkoda ale z drugiej strony trochę odsapnie.
0
Ja bym go wysłał na tydzień na urlop. Żeby się odciął, odpoczął i wtedy zobaczyć co będzie
0
@lukaszbarca15 może nie jego zasługa. Ale jak masz pewność w obronie to i na więcej pozwalasz sobie w ataku. Pamiętaj, że on był czasami tylko jednym obrońcą a reszta to ofensywni zawodnicy. Może Pique ma wyprowadzenie piłki ale on, Sergio i Langlet nie powinni już nigdy zagrać razem bo tam nie ma żadnej szybkości i zwinności.
2
Teraz można dopiero zobaczyć jakim dzikiem stał się Araujo. Z nim w składzie nawet przegrywając byliśmy w stanie odwracać wynik i to na wyjazdach. Nie mówię, że Pique słaby jest ale brak jego szybkości w połączeniu z wylewami Langleta daje nam to co mamy w ostatnich meczach.
0
Czwarty już trener u którego dostajemy baty w LM. Ta szatnia to jest cyrk jakiś.
0
Tak spojrzałem na nasz terminarz i jak byśmy nie potracili punktów do meczu z Realem to końcówka ligi może być ciekawa. Atletico może tez gdzieś jeszcze pogubi punkty.
4
Nie wiem czemu ale czuje, że najbliżej nam do wygrania La Ligi.
1
@gregorski tylko tak naprawdę to gdzie on ma odejść? PSG, City radzą sobie dobrze bez niego. Moim zdaniem to zobaczy kto wygra wybory i jaki projekt przedstawi, zostanie na rok i odejdzie do MLS.
0
Szczerze to nawet dobrym wynikiem byłby remis 0:0. To było by takie minimum dające nam szanse w rewanżu.
29
@Gruzin94 pamiętaj, że za czasów pana Dariusza przekazywało się co dzieje się na boisku i nikogo nie interesowało kto gdzie grał, z kim sypiał i kogo na na insta. Ciężko teraz w jego wieku przestawić się na te wszystkie informacje jakie są przekazywane przez komentatorów młodszego pokolenia. Poza tym pan Darek komentował również inne dyscypliny.