rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Myśle, że tak. Młodzież będzie już trochę ograna, do tego Messi i jakiś ogarnięty trener i w dwa lata wygrają.
1
Może wydam się okrutny ale dobrze się stało, że Aguero nie wygrał LM. Przyjdzie do nas jak do klubu który może dać mu upragnione trofeum. Było w przeszłości sporo zawodników, ze przychodzili do nas po to tylko żeby wygrać to trofeum i godzili się nawet z rolą drugoplanową.
1
@koksik2700 to zaczynałeś szybciej niż ja. Co to banów to ja spokojny jestem ;)
1
@Xenomorph jest ciekawie. Portal jako taki strasznie się zmienił. Użytkownicy różni. Z niektórymi mozna naprawdę prowadzić ciekawe dyskusje i zobaczyć pewne sprawy z innego punktu widzenia.
5
3653 dni, 2451 komentarzy, 3902 polecenia i żadnego bana czyli w skrócie 10 lat na portalu FcBarca. Strasznie szybko zleciało. Pozdrowionka dla wszystkich.
0
@JarekS dodajmy do tego to, że jakby koledzy chociaż w połowie wykorzystali jego podania to mógłby mieć nawet dwucyfrowke w asystach.
0
@lukas10 tylko po co? Płacić kolejne miliony na 5 meczy w sezonie jak mamy fajnych wychowanków.
2
Takimi meczami niektórzy chcą być wy………ni z klubu. I nie pisze tylko o Firpo czy Trinaco. Griezzman czy Dembele to już powinni pakować walizki.
0
@Arkon wiesz jak będzie. Koeman zostanie i posprząta szatnie, jak mu nie będzie szło to w połowie sezonu zastąpi go Garcia a po sezonie jak to nie wypali przyjdzie Xavi. Teraz byśmy musieli Koemanowi zapłacić 8 milionów plus nowemu trenerowi. Laporta wykorzysta Koemana tak samo jak zrobił z Rijkardem przed Pepem. Sam kiedyś przyznał w jakimś wywiadzie ze Frank miał przygotować drużynę. Pep w tym czasie trenował spokojnie rezerwy.
0
Jarają się tym Flickiem niektórzy. Na przyjście tego trenera do Barcy szanse są zerowe. Jaki trener wygrywając z klubem wszystko i mając propozycje z narodowej reprezentacji swojego kraju pójdzie do klubu gdzie jest pełno zawodników niepotrzebnych, nie ma kasy na transfery. Dla mnie ta plotka o nim jest spowodowana czymś innym, jakimś innym nazwiskiem. Pismaki zostali wypuszczeni żeby mieli o czym pisać. Takie jest moje zdanie.
2
@SeWo77 Do Taty Martino to z szacunkiem. Żeby mu bramkarz w życiowej formie nie wypadł na najważniejszą cześć sezonu to na bank byśmy mieli dwa trofea. Przegrał minimalnie w LM gdzie Pinto przyprawiał wszystkich o zawał serca, a ligę tez przegrał w ciężkich okolicznościach. Z Valdesem wtedy w bramce byśmy mieli trofea.
0
@D10SLEO im w szatni i hotelu może dała.
0
@amanter nie mają bo tamten puchar był za poprzedni sezon. Mają jeszcze dwa mecze do trypletu. Półfinał z Realem i finał.
0
Pytanko. Czy pokazuje jakaś Polska telewizja finał LM kobiet?
3
Ale trzeba przyznać, że Lahoz bardzo dobrze prowadził zawody. Może nie miał zbyt dużo pracy ale on potrafił jedną decyzją podnieś ciśnienie na boisku.
1
@xkikutx Przecież mogą po USA albo Azji grać za dużo większe pieniądze
0
@Firestone wiesz dobrze, że teraz Real ma wszystko w swoich rękach.
1
Ja cos czuje, że w tym roku w La lidze będzie przekręt XXI wieku. Nie pozwolą, żeby najsłabsza Barcelona wygrała dwa trofea a Real żadnego.
1
@monsterrize oni nie wiedzą jaka pogoda będzie za dwa dni
0
@Mow_mi_Douglas a ja myśle, że w Barcelonie będzie zachowywał się zupełnie inaczej jak w Paryżu. Dostanie najwyżej wolne w okolicach urodzin siostry i tyle.
0
Ale Roberto zaliczył zjazd w tym sezonie. Nie daje kompletnie nic na tym wachadle. Jeżeli zagra z Walencją to będzie koszmar dla nas. Dest może szału tez nie robi ale jest przynajmniej dynamiczny. Po drugie spodziewałem się porażki w tych ostatnich meczach. I ten mecz był chyba ostatnim takim meczem gdzie porażka jeszcze nie zabiera nam mistrzostwa kompletnie.
2
@Quavosk @GeneralXavi w UK lipa z przyjazdem bo kwarantanna, a poza tym restauracje, puby tylko na zewnątrz
1
U was tez Bozydar wyprzedza to coś się dzieje na boisku?
1
@max1982 ja wczoraj zakupiłem i od razu wczoraj skasowałem subskrypcje a pakiet mam na cały miesiąc. Tak jak kolega pisze można to zrobić z przeglądarki tylko.
1
@karci0 widziałeś ich skład? Oni rezerwami wychodzą. 3:0 do przerwy dla Atletico
3
Ale co Koeman robi z młodymi to szacun. Nie jeden trener za to co zrobił Oscar w ostatnim meczu posadził by go na ławce a Koeman wystawia go od pierwszej minuty i daje grać cały mecz. To samo z Pedrim, chociaż tutaj dałby mu odpocząć bo widać, że młody oddycha rękawami.
0
@karci0 kiedyś czytałem, że nawet jak pijesz raz na rok ze szwagrem, bratem i robicie to od kilku lat dokładnie w ten sam dzień to to tez można podciągnąć pod nałóg.
0
@ArterkHD moim zdaniem poszedł z akcją do przodu bez asekuracji z tylu. Wtedy byli tylko z Araujo. Jakby stracił to by była lipa.
1
@tomek8756 to jest chore z tymi maseczkami na powietrzu. W Anglii np przez całą pandemie nie było ani jednego dnia z przymusem maseczki na powietrzu.
0
@PawkoFCB Tylko teraz to pewnie nawet głosowania nie będzie.