6

Czy mi się wydaje czy na tym całym zamieszaniu z Superligą to najlepiej wyszła Barcelona. Zero pochopnych deklaracji, oficjalnych pism. Cisza i tylko jedna wypowiedz Laporty o tym, że decyzja należy i tak do socio

0

@Takaniec zobacz wszystko zaczęło się walić od transferu Neymara do PSG. Coutinio i Dembele nie byli warci nawet połowy tego co za nich zapłaciliśmy. Allison i van Dijk tez nie byli tyle warci. Ale kasa poszła to trzeba było wydawać wszystko albo i więcej.

1

Moim zdaniem UEFA popełniła błąd dopuszczając do klubów podmioty związane bezpośrednio z państwami w dodatku z budżetami które nigdy się nie skończą. W normalnym klubie nikt by nie był w stanie zapłacić 400 milionów za dwóch graczy a to pociągało za sobą lawinę o której wszyscy dobrze wiedzą. Pandemia trochę wywróciła to wszystko i się zrobił problem.

2

W tej naszej polskiej dyskusji o super lidze brakuje panów Mioduskiego i Rutkowskiego w Dzien Dobry TVN wyrażających swoje stanowisko.

2

@AdamS9882 żadna liga nie zgodzi się na wykluczenie tych największych. To jest teraz takie gadanie. Każda liga jest spółką która musi zarabiać a na kim ma zarabiać jak nie na największych. Ile Tebas dostanie za hit Granada z Cadizem? Czy taki Cadiz zgodzi się na to ze ich kibice nie zobaczą nigdy na żywo Realu czy Barcelony? Takie kluby żyją tez z tych największych. Prędzej UEFA padnie jak te kluby opuszcza własne ligii

0

@pawello10 a jest ciekawsze oglądanie Realu czy Barcy w grupie z jakimiś ogórkami co przed meczem już się biją o koszulki gwiazd? Przecież te grupy są tak ustawiane, ze co by się nie działo to i tak najwięksi wychodzą dalej. To jaki jest sens tych grup. Większa jest chyba rywalizacja o trzecie miejsce jak o dwa pierwsze.

1

@MesQueUnClub96 kontuzje były, są i będą. Ale jak Ci 5 wypadnie z pozytywnym na dwa tygodnie a grać musisz to trochę dziwnie mierzyć się z kimś na etapie pucharowym gdzie jeden mecz może zakończyć rywalizację.

0

Ale trzeba przyznać, że LM i LE w fazie pucharowej w dobie pandemii przestaje być sprawiedliwa. Możesz planować, oszczędzać aż tu nagle po jakiś testach wypada Ci trzech podstawowych zawodników w półfinale. Zamiast fazy pucharowej powinni zrobić coś na wzór ligi. Nawet jak w jednym tygodniu masz osłabienia to ciagle masz szanse na końcowy sukces.

0

Obejrzałem kilka filmików z radości naszych i jedna rzecz przykuła moja uwagę, mianowicie noszenie Ansu na plecach przez naszych zawodników. Wyglądało to jakby wrócili z wojny i mieli rannego któremu należy się tez radość.

1

@LionelM95 finału im nie życzę

6

Najlepiej by było żeby odpadli w półfinale po dogrywce w drugim meczu

3

@mati10333 po odpadnięciu Barcy nie interesują już mnie te rozgrywki. Faworyt jest tylko jeden i jest nim Real. Tak wiem to nasz najgorszy wróg ale taka jest prawda. Mają cos czego nie ma żadna inna drużyna w Europie.

0

@Dankhog ale pamiętasz jak było w listopadzie. 80 procent ludzi nawet nie myślało o takiej sytuacji w jakiej się teraz znajdujemy.

0

@Dankhog nie sprawdził się? Dostał mentalnego trupa, z amigosami którzy nic by już nie wygrali, jeden transfer i to z łaski. Jeszcze cztery miesiące temu każdy się modlił żebyśmy do czwórki weszli żeby w LM zagrać. A teraz ma finał PK i ciagle realną szanse na mistrzostwo.

1

@Kgorecki2500 dzięki, umknęła mi ta wiadomość

1

Ktoś może wie, bo mi umknęło, co się stało z Neto. Kontuzja czy już totalna odstawka?

1

@GeneralXavi wiesz jak u nas jest. Asystowanie musisz mieć we krwi

0

@GeneralXavi asystować tez umie. By pasował do nas.

1

@Pawel13sz odpuścić Halanda, sprzedać Grizzmana i rzucić się na Harrego.

0

Nie wiem czemu ale z chęcią u nas bym widział Harrego Keyna.

1

Ja spodziewałem się, że porażka w końcu przyjdzie. Gorsze by było jakbyśmy wygrali z Realem a przegrali z jakimś Getafe albo innny słabszym klubem. A tak to reset i zaczynamy od nowa.

0

@ZielonySzparag nie wygrał taktycznie ale doświadczeniem kluczowych zawodników. Ile takich meczy mają Kros, Modric, Benzema czy Cassemiro a ile ma Pedri, Dest, Mingueza, Araujo czy nawet de Jong. Wiedzieli kogo podwoić a komu pozwolić na więcej. W przyszłym sezonie nasi zawodnicy będą wyglądać zupełnie inaczej.

0

@sokot on ma dopiero chyba 23 lata i zagrał dwa sezony na wysokim poziomie a ma nie odstawać od takich graczy jak Modric czy Kross? On nie jest jakimś geniuszem czy bogiem.

8

Nie oszukujmy się ale w najważniejszych meczach płacimy frycowe odmłodzonej kadry. Dest wczoraj nie istniał, Araujo tez nie był sobą, Pedri i de Jong raczej środka nie wygrają narazie z Modriciem, Casemiro czy takim Verratim. W takich meczach brakuje tego cwaniactwa które nabiera się grając własne takie mecze.

4

@Janas11224 i to jest chore. Ta kreatywna księgowość doprowadziła nas prawie do bankructwa

24

Ale Pijanic to musi być słaby, że już nawet Riqi i Moriba go wyprzedzili w hierarchii. Gość jest ewidentne do wypchnięcia chociażby za darmo.

1

Czy zawodnik Athletic dostający czerwoną kartkę będzie mógł zagrać z nami w następnym finale?

0

@Paradoks Po ostatnich meczach nie jestem tego taki pewien. Pamiętaj, że następne mecze gramy po mistrzostwach Europy. Jeżeli tam coś nie pójdzie, kilku zawodników może zrezygnuje to ciężko będzie to poskładać w ciągu kilku miesięcy bez meczy sparingowych.

9

Powiem tak. Czy zagramy z Lewym czy bez niego to o Mistrzostwach w Katarze możemy sobie pomarzyć. Ta reprezentacja od kilku lat nie zrobiła postępu. W Hiszpanii 18 latek wchodzi i w drugim meczu ciągnie cały zespół a u nas wiecznie nie spełniony 26 letni Zieliński który ma jedno dobre zagranie na mecz. Powoływany jest zawodnik nie grający od 6 miesięcy w klubie a najlepszym zawodnikiem jest gracz dziewiętnastej drużyny Championship. To gdzie nam do drużyn pokroju Anglii, Włoch, Niemiec czy nawet Ukrainy.

2

@Ojciec5tkidzieci ja znam ludzi co po ponad 10 latach mieszkania za granicą dalej nic nie mówią w obcym języku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?