rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4Fabregas4 tu chyba bardziej chodziło o ostatnie mecze reprezentacji a nie o olimpiadę
1
@mate92 nawet nie wiesz jak bardzo.
4
Wydaliśmy setki milionów, doprowadziliśmy klub prawie do bankructwa a znowu o ewentualnych sukcesach będą decydować wychowankowie i kilku ludzi zakochanych w klubie. To tego w końcu ktoś z poza Barcelony na ławce trenerskiej.
Nie oczekuje trypletu ale takiej fajnej gry a co nam przyniesie to zobaczymy pod koniec maja.
1
Tv3 cat transmisja można oglądać z hiszpańskim VPN
0
@tristan87 czyli na tych stronach to fejkowe bilety ewentualnie albo jakaś rezerwacja?
0
Ktoś może się orientuje jak działają te strony z biletami gdzie już można kupować bilety na mecze Polski na Euro a wszędzie piszą że od jutra dopiero. Miałem dzisiaj poważną dyskusję z kumplem bo on stwierdził że na Euro można bardzo łatwo kupić bilet kiedy się chce, że są różne strony gdzie można kupować np livefutbolltickets
0
@KrwawiaceoczyVEB Ja myśle, że Alexia trochę obrosła w piórka i się nie spodziewała, że Aitana tak szybko ją przeskoczy. Ale też myślałem, że są tam zdrowe relacje między nimi ale po tych mistrzostwach już sam nie wiem.
0
Odrywając się na chwile od plotek transferowych mam pytanie dla bardziej obeznanych w temacie. Czy Aitana i Alexia mają jakąś kosę ze sobą?
Bo zauważyłem, że po wygraniu finału nie ma wielu zdjęć na których są razem a jak już są to jedna od drugiej stoją bardzo daleko.
3
@barcelonaLM Dla mnie wrzucając wszystkich Rosjan to jednego worka to jest tak samo jakby powiedzieć, że każdy mieszkaniec Polski jest za PIS. Tam tez są dzieci które kibicują rożnym drużynom nieświadome co się dzieje.
2
@barto_8 Bez nas nie ma szans na Superlige
3
@GeneralXavi pamietaj, że już raz grał z opaską w meczu PK
0
@tbas widziałem. A zauważyłeś, że słabsze druzyny przestały się bać Barcelony dlatego ryzykują i naciskają. Żebyśmy byli w lepszej formie to dwie akcje i strzelamy gola.
3
Z krytykujących naszą grę i naszych piłkarzy ktoś wziął pod uwagę, że to jest ten moment gdzie przychodzi spadek formy. Gramy co trzy dni, co chwila o cos, bez swojego najlepszego napastnika, praktycznie dzieciakami a nie którzy myślą, że będziemy grać jak Barca Pepa. Najważniejsze w tym okresie styczeń, luty to nie tracić punktów i nie odpadać z rozgrywek. Styl przyjdzie na wiosnę.
3
Moim zdaniem kluczowa jest u nas linia obrony. Przy naszej grze, każdy pomocnik wie, że przy stracie piłki w środku pola nasi obrońcy mają taką szybkość, że zdążą naprawić jego błąd i wtedy taki Frankie czy Pedri pozwalają sobie na więcej ryzyka.
9
Moim zdaniem ten puchar jest bardzo ważny dla tych młodych naszych zawodników. Pierwszy finał i pierwsze trofeum bez magii Messiego.
2
Moim zdaniem my mamy źle stworzoną kadrę. Mamy po dwóch piłkarzy na tym samym poziomie i próbujemy na sile ich zadowalać nie wyznaczając konkretnie kto jest zawodnikiem pierwszej jedenastki a kto rezerwowym. Na niektórych pozycjach natomiast nie mamy zmienników albo nie chcemy mieć (Pedri-Torre). Raphinia po dobrych meczach zapewne w niedziele usiądzie na ławce a będzie grał „maszyna losująca Dembele”. My żeby zacząć grać musimy zacząć wystawiać jedną jedenastkę w następnych pięciu, sześciu meczach inaczej nic nie zbudujemy.
0
Taką taktykę oczekiwałem na Real. Carlo wystawił 4 pomocników i właśnie ten czwarty był najlepszy na boisku.
0
A może wystarczy wyjść i po prostu oficjalnie wycofać się z tej mitycznej Super Ligi bo to nic dobrego nie przynosi.
0
@kejdzi albo my mamy kupca na niego a przez takie granie cena spada jak jest tylko zmiennikiem
0
@ShawnC a ja myśle,że to jest poprostu ogrywanie zawodnika na starcia z mocniejszymi rywalami gdzie mają strusie pędzi wiatry na skrzydłach.
0
@Kwiatek67 tam to my graliśmy bez trenera i bez jakiejkolwiek taktyki. Jak Ty byś siedział wtedy na lawce zamiast tego pseudo trenera to wynik pewnie by się nie zmienił a powiem więcej może byłby lepszy
0
Sprawdziłem dla przypomnienia jakimi zawodnikami graliśmy z Bayernem w zeszłym sezonie i powiem krótko, oni musieli z nami tak wysoko wygrać. U nas nie było podstawowej jedenastki dobrej a co powiedzieć o rezerwowych.
0
@KrwawiaceoczyVEB może masz racje
0
@Striker teraz to pewnie będzie zależało od gry Barcelony i samego Roberta. Jak będą grać spektakularnie i wygrają coś więcej jak PK to myśle że to się utrzyma do następnego sezonu. Dobra gra będzie to jeszcze bardziej nakręcać. A jak dojdzie jeszcze rywalizacja np z Benzemą to już w ogóle. Może tez będzie zależeć jak Robert zagra na MŚ.
0
Po wykupieniu praw do transmisji meczu towarzyskiego przez Eleven widać jaka jest różnica między Bayernem a Barceloną, Bundesligą a La Liga. Niech mnie ktoś poprawi ale chyba żadna Polska stacja telewizyjna nie kupowała praw do meczów towarzyskich Bayernu kiedy tam grał Robert, nie wiem czy nawet były pokazywane mecze presezonu.
0
@Criss18Barca Tylko ofensywę mamy ogarniętą a on jest głównie od defensywy a w tym jest coraz słabszy. Nawet zawodnicy Rayo o tym już wiedza.
1
@Kondziubarca dokładnie.
2
Może powiem nie popularną opinie ale pozbył bym się Alby jak by przyszedł Alonso i zostawił Balde. Alba już lepszy nie będzie a Balde mogłyby się rozwijać u nas a nie gdzieś na wypożyczeniu.
0
@mateusz395 w styczniu będzie za późno. Ja do końca sierpnia się nie ogarnie to zostanie tutaj do końca kontraktu. Pamiętaj ze do listopada musi on grać inaczej nie pojedzie na mistrzostwa
35
Działanie Bartomeu przypomina mi działanie naszego rzadu. Tez rozdają pieniądze komu popadnie a jak ich nie będzie to inni się będą martwić że kasa pusta i zadłużona po samą szyje.