rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Yamal to chyba nową fryzurę ma na jutro bo cały czas w czapce
0
@gadzian tylko wtedy był młodym bramkarzem z dużym talentem a teraz jest bramkarzem po trzydziestce i po ciężkiej kontuzji
0
@esem91 wszędzie paliwo spada, w UK ceny też w dół
0
@buglikos mentalność była naszym głównym problemem. Dla nas było większym sukcesem poniżenie Realu niż wygrywanie w Europie. Zauważ, że przed erą Messiego mieliśmy tylko jedną LM czy Puchar Europy.
0
@FcPortoFan1999 Pewnie tak, zależeć to będzie w dużej mierze od Mioduskiego.
1
Jaka ta Legia jest nijaka. Ani napastnika ani skrzydeł. Dużo pracy przed Żewłakowem żeby wrócić na szczyt.
1
Jeżeli mieli przegrać to to był ostatni mecz którego porażka nie przekreślała walki o tytuł. Zimny prysznic też im się przydał przed końcem sezonu.
1
@vadner kiedyś było opisane, że patrząc tylko na finanse to najlepiej dojść do finału i go przegrać.
0
Moim zdaniem Real ma ten sam problem co kiedyś Barcelona z MSN. Z przodu nikt po stracie nie presuje. Obrońcy mają dużą łatwość z wyprowadzeniem piłki. Pierwszą linią do pressingu jest pomoc a tam tylko Valverde zapieprza. Jak ktoś dobrze presuje i nie popełnia błędów to Real na problem.
0
@Dieselzor odpal VPN i obejrzyj na stronie TVP sport
1
@wojopancer Kluby pokroju Getafe które grają na czas od 20 min pierwszej połowy.
3
@escarabajo Michał też jest w telewizji. Komentuje dla canal plus.
0
@esem91 ale tutaj trener nie pomoże. Nawet Flick nic by nie wyczarował. My jesteśmy średniakiem europejskim i takim zostaniemy. Awans na ME będzie dużym sukcesem. Im szybciej zrozumiemy, że czasy Nawalki to był ewenement tym lepiej będzie dla nas kibiców.
1
To nie jest nasz najlepszy mecz. Ale w sumie jak jakaś porażka ma przyjść to teraz jest ostatni moment.
0
@TheRobertos u mnie na iPadzie nie można a na iPhonie już normalnie działa
0
@Esteban_ Tu masz zupełną rację
0
Ale portugalscy trenerzy są przereklamowani. Jadą cały czas na legendzie Jose, jakieś mają osiągnięcia w swojej lidze ale lepsze ligi ich wyjaśniają i nawet nasza ekstraklasa.
0
On nawet nie ma takich otwierających podań co Casado. Na drużyny pokroju Getafe czy inne tym podobne jest dobry ale na zespoły które grają szybciej jest za wolny
0
@Aureczek Inigo coraz bardziej przypomina mi Ramosa. Tez ta walka, ustawienie sie przy stałych fragmentach.
1
Może poprostu zrozumiał że jak się nie ogarnie to zaraz wyląduje w jakimś podrzędnym klubie na peryferiach dużej piłki. Widzi że młodzi się rozpychają łokciami. Posiedział kilka meczy na ławce co nawet Eric był przed nim i zaczął grać tak jak potrafi.
0
Moim zdaniem Flick chciał się przekonać czy Szczęsny jest w stanie bronić na wysokim poziomie w meczu o wysokiej stawce.
0
@Pnog37 Bo dużo ludzi myślało że to będzie drugi Xavi, nawet jako defensywnego co niektórzy go widzieli
0
Ale to że Gavi będzie grał wyżej od Pedriego to chyba mało się kto spodziewał.
0
@tbas czyli nie jest odporny na wymagania Barcelony. Ja tam po nim płakać nie będę. 60 milionów i nara. Trzeba w końcu skończyć z rozczulaniem się. Real tam nie ma problemów pozbywać się swoich gwiazd.
0
A co do Araujo to może on sam wie że nie będzie w stanie grać na takim wysokim poziomie jaki Barca wymaga i chce dać nam zarobić. Bo jakby mu nie zależało na kasie dla nas to za rok by odszedł za jedną piątą tego co Barca może otrzymać teraz.
0
@AndreSantos dokładnie. Chyba ostatni to był Pedro za 25 milionów
0
My Majk go sprzedamy to będzie czysty zysk. My za niego daliśmy 1 milion euro. Takiej sprzedaży to chyba nie było już dawno.
0
Ale zobaczcie kto pytał Raphinie o Olmo i Victora. Same barcelońskie dziennikarzyny. Jakby to była jakaś ustawka.
0
@tbas sorki ale co ma Madryt że nami rządzą amatorzy. Nie lubię Realu ale nie szukajmy wszędzie spisku. Czy Madryt kazał nam kupować Roque? Czy Madryt kazał nam płacić taką kasę Lewemu? U nas jest jak w Polsce „zastaw się a postaw”. Od trzech lat żyjemy na granicy
0
Sytuacja z Olmo i Victorem pokazuje jasno że jak nie masz kasy to nie kupuj. Mając taką generację w szkółce dwa lata bez transferów by mogły ten klub wyciągnąć na prostą. Ale my kierujemy się bardziej stwierdzeniem jakoś to będzie.
La Liga i REEF dobrze postąpiły w tym przypadku. Inaczej mogło by dojść do buntu klubów co by było jeszcze gorsze jak decyzja.