0

@Seledynowy wstydem jest, że dalej na pensje przeznaczamy więcej niż Real, Bayern czy może nawet PSG albo Man City. Jeżeli do posprzątania trzeba takich środków to cóż.

0

@T^L ale wiesz, że jak to nie wypali mamy jeszcze zawodników których możemy spieniężyć

1

@Firestone kogoś takiego potrzebowalismy po zdobyciu ostatniego trypletu. Byśmy nie byli w czarnej dupie teraz.

11

Czy mi się wydaje tylko czy Barcelona po raz drugi wydymała Dembele i jego mądrego agenta. Pierwszy raz przedłużając umowę z Umtitim żeby podpisać zimowe transfery i teraz kupując Raphinhe na jego pozycje. Cos czyje że Dembele skończy w Newcastle.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ja mam wrażenie, że umowa z Gavim jest już ustalona tylko nie możemy go zarejestrować w pierwszej drużynie bo w lipcu wracają z wypożyczeń i będą częścią pierwszego zespołu. Nie wierze, że Gavi podpisują nowy kontrakt będzie dalej zarejestrowany w drugiej drużynie.

1

@MariuszekFuy działa na różnych urządzeniach jednocześnie. Ja mam na iPadzie, telefonie zwykle YouTube i YouTube muzyczne używam w aucie, telewizorze i laptopie.

0

@tomek8756 to jest tak samo jak w UK z cukierkami „Celebration” kiedyś było za 5 funtów kilogram, później 900gram, a teraz jest 650 tylko. Opakowanie praktycznie to samo. Starsi ludzie mówią ze jak je wprowadzili to było 2kg

0

@kamilos1214 Musisz przede wszystkim wyglądać elegancko. Biała koszula zawsze pasuje, napewno odpowiednie buty do spodni musza być dobrane. Jakieś fajne polo. Ja najlepiej się czuje w białych koszulach .

2

Krytykującym przypominam, że Eintracht odpuścił dwa mecze ligowe szykując się na ten pojedynek. Oni w lidze nie maja już nic do wygrania a LE jest dla nich jedyną szansą na granie w pucharach. Dla nas natomiast najważniejsze jest awansować do LM bo te rozgrywki dają nam hajs. Porażka tez musiała kiedyś przyjść po takiej serii i wole, że przyszła w LE a nie w lidze.

0

A ten gość to ma jakiś innych piłkarzy czy tylko jego i próbuje się nachlapać póki Dembele może jeszcze prosto kopnąć piłkę?

1

Wszystko ładnie i pięknie ale co jeszcze robi a klubie Demir?Czekają co będzie dalej i go wykupią czy nie może odejść i będzie tylko trenował przez pół roku?

0

Zapytam się wprost. Czy my w tym roku naprawdę potrzebujemy tego pucharu? Katować się do lutego co trzy dni, a tak naprawdę nic nie dającego jedynie prestiż.

0

@tbas na moje oni nie chcą Dembele tylko teraz zagrywają tak żeby cała wina spadła na francuza. To jest tak samo jak z Messim niby go chcieli ale na ostatniej prostej sorki ale nie możemy Cię podpisać. Laporta to nie Bartomeu, ze płacił ile kto chciał i podpisywał ze do tej pory mamy problemy.

0

Ta akcja z Dembele ze strony Barcelony wyglada jakby była zaplanowana moim zdaniem. Przecież mogli np Torresa nie ogłaszać odrazu. Mógł najpierw podpisać a wtedy ogłosić nowy transfer

5

Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że klub który jest w rozsypce, z potężnymi długami wjeżdża do Paryża na gale i bierze trzy najważniejsze nagrody i wyjeżdża. Bo oczywiście Messi zdobył nagrodę za to co osiągnął z Barceloną i Argenytną.

0

@jeyx77x ale co nam to da? Płacić i tak mu musimy, odejść i tak może odejść za darmo. Jeżeli przez te pół roku ma nam dać ok 10 goli i ok 5 asyst i przez to coś ugramy to niech gra a później krzyż na drogę.

6

@konajoncek a czemu trybuny? Tego właśnie nie rozumie w niektórych przypadkach. Takiego Dembele powinnismy wykorzystać na maxa przez te pół roku. Po pierwsze ciagle byśmy mu płacili, a po drugie on by chciał jak najlepiej pokazać się nowemu pracodawcy. A jak by się połamał to cóż zycie.

0

@Worny i weź teraz pomyśl, że ci piłkarze za 5 lat będą w najlepszym momencie kariery a już mogą mieć po 200 meczy na kontach. Jak dobrze się będą się rozwijać to to bedzie kosmos.

0

@Wilczeq ja sie zastanawiam tylko co ma ten cały Radek Kucharski na Mioduskiego ze ciagle jest dyrektorem sportowym. Na moje to powinien wylecieć szybciej niż Michniewicz bo to on budował tą kadrę.

2

@Gaz Southampton, tylko odejście było dziwne

0

@anxted ale wiesz, że tam ma wszystko a tutaj za chwile wodę zakręcą i prąd wyłączą, oczywiście żartobliwie. Zobacz jak my teraz mamy terminarz. Xavi by przegrał je wszystkie, odpadł z LM i by było po legendzie, nie wiadomo w jakiej formie są fizycznej. Ja biorę nawet scenariusz, że nie będziemy grać w przyszłej LM i wolałbym żeby do tego ewentualnie przyłożył się ktoś z poza klubu i był wtedy zwolniony jak była legenda.

0

@anxted moim zdaniem to jest dobry ruch Laporty i obym się nie mylił. W tym momencie w jakim się znajduje klub sportowo i moralnie lepiej dać drużynę komuś z zewnątrz jak pakować na minę legendę klubu. Zobaczcie jak skończył Lampart, Inzaggi w Milanie, jak słabo jest w Arsenalu. Moim zdaniem to Xavi powinien wrócić do klubu nawet do Barcy B albo w innej roli żeby wiedzieć jak to tam wyglada a późnej jak Pep czy Luis wsiąść pierwsza drużynę

0

@Recber z tego co kojarzę to tak. Spotkali się w Nowym Yorku dopiero żeby wyjaśnić sobie. Rekomendował bo to dobry trener ale myślał ze zrobi sobie rok przerwy tak jak on i pozjdzie dalej z nim. Tak robią w Hiszpanii

1

@Firestone nie zostanie. Jak Koeman odejdzie to jego asystenci tez. W Hiszpanii rzadko asystent zostaje pierwszym trenerem. Tam jest wszyscy przychodzą i wszyscy odchodzą. Nawet Pep swego czasu miał żal do Tito, że został na ławce w Barcelonie bez niego.

5

Dla mnie to jest gra na zwolnienie trenera. Dowalił im że są słabi to tak grają. Może wpadnie jakaś bramka z dupy ale chociaż broniłem Koemana to teraz mówię, że to jego ostatni mecz musi być.

0

Wie ktoś co się odwaliło że usunęli z YouTube Kanał Sportowy?

3

Ale patrząc na kadrę Juventusu i naszą nawet z kontuzjami to my aż tak źle nie wyglądamy. Juventus to jest jakiś dramat narazie.

1

@macio_944 ja bym nas tak bardzo nie skreślał. Mamy co prawda młodą ale już doświadczoną kadrę i kilku doświadczonych graczy którzy musza coś udowodnić. Powiem jedno to będzie jeden z ciekawszych sezonów od lat.

1

@zadafcb ale bym sobie tak poszedł na takie typowo polski dożynki. Tego mi chyba najbardziej brakuje.

0

@seba7 Versace Dylan Blue

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?