rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS ja mam i to już ponad rok.
1
@Bobo25 jest jak mówisz. Koeman po tym sezonie kończy, chyba że mu Laporta przedłuży kontrakt.
0
Ciekaw jestem jakie po tym wszystkim co się dzieje w klubie ma postawione cele Koeman. Bo chyba Laporta nie będzie go zwalniał np po 4 porażkach w lidze do grudnia?
3
A ja myśle, że po odejściu Leo niektórym zawodnikom zejdzie poprostu presja dobrego zagrania, strzału jak się nie podało do Leo itd. Będą grać tak jak potrafią najlepiej i dodadzą to tego trochę finezji i będzie dobrze.
8
Ale tak po prawdzie to Messi zawalił całą sprawę. Mógł podpisać kontrakt z różnymi wariantami 30 czerwca albo wcześniej i by nie było żadnych problemów z rejestracją. Można wnioskować, że tak naprawdę to żadna ze stron nie chciała przedłużenia tego kontraktu a tylko czekali na odpowiedni moment żeby wyjść z twarzą.
0
@ShinobiQWE ja się boje że te rzeźniki z ligi francuskiej szybko zaczną polować na nogi Messiego jak to było z Neymarem. A sędziowie nie będą go chronić.
0
@marcin62 wrzuciłem, właśnie się piorą. A tak serio to każdy wie, że Haland jest marzeniem Laporty a z Messim i jego pensją nigdy by nie było nas na niego stać. Jak nie przyjdzie teraz to będzie tutaj za rok.
1
Ciekawe co by się działo w internecie jakby Laporta pozbywa się 34 letniego Messiego, niby nie z jego winy, do końca okienka pozbywa się szrotu i ogranicza pensje a w ostatnim dniu okienka idzie na pełnej po Halanda i buduje nową erę Barcelony. Internet by eksplodował chyba. Wiem już się obudziłem ;))
1
@Adek02 Dokładnie. Bardziej by mnie bolała wyprzedaż młodych zawodników jak odejście Leo. Patrząc racjonalnie to po odejściu Xaviego i później Iniesty Leo nie wygrał nic na arenie międzynarodowej a skład miał żeby nie przegrać z Romą czy Liverpoolem.
0
@matirix20 wiem, że się nie opłaca. Ale co on ma tez zrobić. Zarabiasz 10 milionów rocznie bez wysiłku to pójdziesz gdzieś za 5 milionów? Raczej nie i tutaj jest problem. Pewnie przestudiowali ze rozwiązywanie kontraktów będzie jeszcze więcej kosztować. Widzałeś ostatnią akcje Umtitiego w ostatnim meczu? Chciałbyś takiego zawodnika w swojej drużynie co przewraca się o własne nogi? Poprostu Laporta postanowił pozbyć się Leo a nie np Pedriego, Ansu czy Arajuo bo na nich akurat chętni by byli i to za grube miliony ale to jest nasza przyszłość a i nie zarabiają pewnie wszyscy razem tego co Leo za pół roku.
2
Moim zdaniem Laporta nie chciał podpisać Leo. Leo może by pograł na wysokim poziomie jeszcze dwa lata, płacić by mu trzeba było jeszcze przez następne piec albo dłużej. Budżetu nie ma jak łatac bo ciagle brak kibiców i nikt nie wie czy kiedyś wrócą w pełni na stadion. Za rok trzeba nowy kontrakt ze sponsorem podpisać to lepiej już bez Leo jak by miały byc jakieś klauzule, na wypadek odejścia Leo w trakcie. Leo może i strzela dalej bramki ale przestał byc decydujący w najważniejszych meczach, nawet już w La Lidze. Laporta tylko czekał na odpowiedni moment żeby było kogo obarczyć winą, bo Laporta to przede wszystkim polityk. Dlatego 8 sierpnia 2021 roku zaczyna się nowa era Barcelony.
0
@KapiFCB chciałem sprawdzić na próbę tylko ale się nie da z zagranicy. A niby pisze że oglądać można w całej UE. To 720p pewnie będzie cały sezon albo w lepszej jakości za dopłatą. To padnie szybciej jak powstało.
0
Ale to Viaplay jest słabe. Mieszając za granicą nawet nie można zapłacić swoją kartą bo tylko Polska karta jest akceptowana a innych opcji nie ma. Oczywiście VPN tez jest potrzebny. Masakra
0
@Criss18Barca ja nie będę zaskoczony jak wyjdzie po turnieju, że Vital specjalnie rozpowiadał o tym jak wspaniale im się gra o 9 rano, żeby zaczęli kombinować. My zawsze gramy o tak późnych porach a po drugie to nie wierze że nasz trener nie brał pod uwagę tego, że możemy zająć inne miejsce jak pierwsze. Tam jest wszystko rozplanowane już od kilku miesięcy a to narzekanie to tylko tak żeby przeciwnik może się rozluźnił.
0
@jeyx77x kiedyś ale to na kompa był program Arcon. Mogłeś budować wszystko nawet meble, kuchnie, łazienkę robić. Nawet auto postawić przed domem. Jak zrobiłeś to mogłeś chodzić po tym domu.
0
@michal26 może nie tylko jemu ale i pasażerom w autobusie. Chronił pasażerów a tej dziewczyny mógł poprostu nie widzieć.
2
To teraz uefa przyjdzie do klubów założycielskich z prośbą żeby nie odchodziły
5
@agaFCB grał, Albertini ale krótko
0
Czyli Antek na sprzedaż a Dembele pensja na poziomie Pedriego ewentualnie jakieś bonusy albo wypad
0
@VirtuoZ To chyba za Urugwaj Messi tak mu docinał. Z Urugwajem jak strzelił to tańczył.
0
@Ojciec5tkidzieci żeby nie ciagłe kontuzje pewnie by grał w top 6 klubów premier lig.
0
@Chaoss bo tak sobie uzgodnili, że każdy z tej trójki dostanie mecz Polaków. Borek wybierał jako pierwszy i wybrał mecz otwarcia, Laskowski dostał hit naszej grupy a Szpakowski mecz ostatni. Bo może to jego ostatnie mistrzostwa i dlatego dostał finał.
0
@DaPidejpi my go jeszcze za dobre pieniądze sprzedamy jak Minę po MŚ
0
Ale za połamanie się Dembele to my kasę chyba dostaniemy od UEFA czy to działa tylko w meczach w trakcie sezonu?
0
Czy Pedri będzie zawodnikiem bez którego drużyna nie będzie funkcjonować a on nie będzie miał liczb w postaci asyst czy bramek?
0
@michaleu a ja myśle, że oni teraz to nam przysługę robią
1
@Chakalaka ale jak systemowo? Przecież teraz każda barerina powie, że ma okres albo ból brzucha i co jej zrobisz? Każesz odpracowywać? Albo jakiś kostek powie, że jak lekcje wf są to on nie może bo np ma soczewki w oczach i nie może. To każesz mu systemowo zdjąć? W takich wypadkach wychodzi wasz wolność i tolerancja i żaden system tego nie zmieni
2
@Chakalaka tylko kto na ten wf bedzie chodzić? Popatrz na statystyki ile dzieci i młodzieży uczęszcza na lekcje wf? Mi się nie wydaje, że chodzi o wf tylko jak pozbyć się religii ze szkoły. Mogą zrobić inicjatywę żeby religie zastąpić geografią albo językiem obcym i taki sam efekt będzie.
1
@Barca1992 a ja myśle, że tutaj Laporta ma racje. Każda sekcja w La Masii gra w systemie 1433 i zawsze tak było. Sprowadza Laporta zawodników żeby połączyć młodzież ze szkółki z doświadczeniem ale w naszym systemie. Każda LM, i dwa tryplety wygraliśmy 433 a jak ktoś zaczął kombinować to zaraz łomot był w LM. Nie mówię, że np w trakcie meczu nie zmienić ustawienia w razie konieczności ale wyjściowym powinno być nasze ustawienie.
1
@Wossi61FCB Puchary Martino to zabrała przede wszystkim kontuzja Valdesa. Z Victorem w bramce nawet mogliśmy walczyć o LM.