0

Mi najbardziej się spodobała wypowiedz Messiego na temat finansów klubu i Neymara. Wynika z tego że ktoś musi odejść żeby mógł Neymar przyjść bo nawet jak by obniżył pensje to i tak nas nie stać.

0

@Ksyku262 można powiedzieć że to była taka mini wojna a na wojnie zawsze cierpią niewinni bo są kartą przetargową.

1

@Ksyku262 tylko kto ma nałożyć na Francje kary? Francja to zrobiła za pozwoleniem unii, powiem więcej za jej nakazem. Unia pokazała Wielkiej Brytanii jaka jest mała i tą swoją pychę to mogą wsadzić głęboko w d.... Wczoraj nagle doszli do porozumienia w sprawie brexitu. Dziwne nie.

0

@Herato nie zapominajmy że Flick przejął Bayern w trakcie sezonu a Klopp zbudował od podstaw drużynę, która zdobyła LM a sezon później PL po 29 latach

0

@Messibestplayerintheworld tylko to powiedział Luis Suarez ten hiszpański co wygrał złotą piłkę jako jedyny Hiszpan a nie Urugwajczyk.

1

@barcelonaLM tylko że bez pisu może być w sejmie ale bez władzy, bo nigdy nie uzbiera z nikim tyle żeby dalej rządzić. Dlatego będzie się trzymać pisu jak rzep psiego ogona.

0

@Ghotti ale teraz tez mamy mus. Dopóki Ansu, Dembele nie będą zdrowi to trzeba coś rzeźbić. Chyba żeby dać poważna szanse Kondradowi

0

@Ghotti Iniesta, Fabregas czy nawet Villa tez skrzydłowymi nie byli a grali na skrzydłach w 433. Kluczem nie jest brak skrzydłowych tylko środek pola. Jeżeli w środku zaczniemy grać szybko, bez dublowania pozycji to z czasem powinno być dobrze.

2

Ostatni szansa Koemana jest wrócić do 1-4-3-3 z de Jongiem, Puigiem i Sergio albo Alenią, z przodu Messi, Martin i może Coutinio albo Pedri i wtedy zobaczyć jak to funkcjonuje. Bo ten system którym teraz gramy bez typowych skrzydłowych nie ma racji bytu

0

Dzisiaj zobaczymy czy Messi ma ciagle chęci, czy ma to coś. Można powiedzieć, że to ostatni pojedynek gigantów.

1

@Mathew16 wczoraj canal plus odpowiedział na Twitterze jednemu kolesiowi, że jak ma pakiet sportowy to będzie miał kanał włączony na czas meczu

0

@Colon ulubiona to sobota, niedziela,wtorek,sroda 21. A najmniej lubiana sobota, niedziela 14,15 jak pracuje

8

@-Tomasso- nie zapomnij że za Valverde ponieśliśmy tylko jedną porażkę w pierwszym sezonie i wygraliśmy dublet. A Setien to od początku była porażka.

0

@Mixtape pewnie że tak. My w gruncie rzeczy nie mamy złej kadry. Coutinio, Griezman, de Jong, Puig, Fati, Dembele. Taką kadrą to możemy więcej zdziałać nawet w Europie. Pamiętaj że Bayern i Liverpool nie mieli Messiego w składzie a LM wygrywali.

1

@Kwiatek1899 dokładnie tak. W gruncie rzeczy mamy fajną paczkę. Nawet Martin może dać nam sporo a i Suarez jak zostanie na zmiany będzie dobry

0

@Chaoss ja liczę że teraz będziemy mieli drużynę która walczy i biega a nie rozgląda się gdzie jest Messi

6

Czemu wszyscy skazują Barcelonę na porażkę po odejściu Leo. Mamy Coutinio, Griezmana, Dembele, Fatiego czy de Jonga. Do tego glodną młodzież która będzie gryzła trawę. Mamy dobrego trenera który umie poukładać taki bajzel. Może w końcu taki Alba będzie podawał do lepiej ustawionego kolegi a nie na sile szukał Messiego, może Semedo będzie miał lepsze wsparcie na prawej stronie i przez to nie będzie takiej dziury. Każdy dobrze wie jak nieraz wyglądały mecze. Na sile szukanie Leo, bo po co mam być odpowiedzialny za coś. Teraz taki Coutinio może będzie się czuć jak w Liverpoolu.
Także jak chce niech idzie gdzie chce a klub byl i będzie dalej z nim czy bez niego.

1

@BarcaInfo tylko jaki klub odważy się podpisać z nim kontrakt jak wiadomo tyle że nic nie wiadomo. Jedni swoje, drudzy swoje. Jaki klub podpisze z nim kontrakt jak sprawa będzie w sądzie i będzie może trzeba zapłacić 700 milionów. Jego prawnicy już raz by go posłali do więzienia także za bardzo bym im nie ufał. Po drugie Dembele mając ważny kontrakt tez się nie pojawił w Dortmundzie i jeszcze jest wielu takich. Bo tej akcji z Messiego i Barcelony nie będzie co zbierać.

0

@LordB007 chodzi o Real bo tylko oni maja taką kasę i adidasa którego Messi jest twarzą i by byli w stanie nawet miliard dać żeby to się stało chodzi o adidasa.

0

Tak myśle że tylko jeden klub stać na Leo. Nawet wpłacając klauzule albo chociaż polowe bo to klub ułożony z bardzo dobrymi finansami. Klub ten wykonując taki ruch by rozwalił wszystko co jest związane z piłką nożną. Domyślacie się jaki to klub.
Ale co najważniejsze takie coś się nigdy nie stanie.

0

@FATIlity31 co go może czekać? Koniec kadencji w marcu i tyle. A co czekało Pereza jak odszedł Ronaldo?

0

@kamilop Juskowiak

0

Nie wiem jak wy ale ja jestem dobrej myśli co do Koemana. Może nie ma jakiś osiągnięć jako trener ale kto z ostatnich trenerów miał. Za to co zrobił dla klubu w mojej ocenie musi budzić szacunek u piłkarzy bo jak nie on to kto? Od jego trafienia zaczęła się moja przygoda z Barceloną. To jego trafienie wprowadziło Barcelonę na salony europejskie i zawsze będzie częścią historii. Będę w niego wierzył i mu kibicował nie zależnie od wyników bo te przy tak gruntownej przebudowie mogą nie przyjść w tym sezonie.

0

@LuisSalvano Pisałem to wiele razy że to jest Gaspart cześć druga tylko gorsza. Tamten miał tyle honoru i sam się poddał do dymisji a Ci będą do końca żeby jeszcze więcej zabrać.
Jak bardzo nie lubię Realu tak zarządzanie mają na najwyższym poziomie, tam nie ma sentymentów.

0

Ale patrząc na zarząd to są cwani jak politycy. Wiedzą że Messi nie odejdzie w tym roku a jak odejdzie to już będzie nowy zarząd i to na nich spadnie wina że nie potrafili go zatrzymać. Zatrudnili trenera który jak nic nie wygra to go nowy zarząd zmieni a jak wygra to przypiszą sobie. Z transferów może będzie wymiana Grizzman i Dembele za Neymara i święte krowy będą dalej zadowolone. W tym klubie to już nie ma co zbierać, tam za chwile to na prąd nie będzie a co dopiero 700 milionów na pensje.

1

@donleo12 jak można przestać kibicować klubowi z którym się jest od 28 lat?

1

Ja bym się nie zdziwił że ten zarząd byłby nawet zadowolony z odejścia takich graczy jak Messi, Pique, Suarez, Alba. Tam jest może ze 300 milionów rocznie. Nie oszukujmy się Barcelona jest bankrutem i tylko takie odejścia nawet za darmo ten klub mogą uratować w czasach pandemii i braku graczy na sprzedaż. To jest Gaspart vol.2. Myślałem że już takiego upadku nie doczekam ale się stało. Daliśmy się odbudować wtedy to damy radę i teraz.

0

Pamietam Koemana z pracy w Southampton to tam całkiem fajnie wyglądało. Kilku graczy wypromował, awansował do LE i to z klubem gdzie sprzedawane jest pół składu. Na ten rok jeszcze starego zarządu to opcja nawet spoko. A przyjdzie nowy zarząd to zacznie się nowe rozdanie i wtedy się zobaczy. Tak czy inaczej czekają nas lata posuchy.

0

@Peniu dlatego napisałem słabe odmiany. Chodziło mi bardziej o maniakalną chęć posiadania piłki. Teraz coraz więcej drużyn wygrywa szybką grą i dobrą defensywą.

7

Ale futbol idzie do przodu. Lyon pokazuje jaki postęp zrobili a my regres i to przez jakieś 15 miesięcy. Tiki taka i jej słabe odmiany trzeba schować do szuflady i najwyżej opowiadać dziecią albo wnukom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?