rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kurkmen ja cały czas powtarzałem że ten trener nie jest dla nas. Mam nadzieje że będzie na tyle rozsądny i sam odejdzie po sezonie za nim go wyrzuca.
0
@RobsonPL Pep, Tito i Luis prowadzili nasze rezerwy i tylko przez regulamin nie awansowali do la ligi, Tata Martino nic nie wygrał u nas i zrobił co mógł najlepszego czyli odszedł. Valverde zdobył kilka mistrzostw w Grecji, doszedł z Espanyolem do finału pucharu UEFA. A ten Twój Setien jakie drużyny ma w CV? Betis i Las Palmas. Co daje ten styl, klepanie 1000 podań i 1:0 po karnym albo geniuszu Leo.
Jeszcze wrócimy pewnie do tej dyskusji po sezonie jak nie wygra nic, albo w połowie następnego sezonu jak będzie oscylował w granicach eliminacji LM.
Z całym szacunkiem do Twojej opinii ale nie przekonasz mnie tym trenerem. Przypominają mi się czasy przed Rijkardem gdzie trenerami Barcelony byli ludzie z przypadku. Tak samo jak ten zarząd to jest taki późny Gaspart.
Obym się mylił w mojej opinii bo życzę temu klubowi zawsze zwycięstw.
0
@RobsonPL dla mnie ten trener w ogóle nie powinen trafić do nas. Kiedys już to pisałem. Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego Setiena nie zatrudnił jakiś klub z top 6 La ligi?Taka Valencia, Sevilla, Rsss to jest trener dla takich klubów i to jest jego max. Jak chcieli zwolnić Valverde to mogli wziąść tego z naszych rezerw napewno nie byłby gorszy.
0
@RobsonPL poczytaj moje wpisy ja nigdy nie wierzyłem w tego trenera. Jeżeli Twoim zdaniem odbudowanie stylu polega na klepaniu bez sensu to gratuluje. Już wole pragmatyzm Valverde. Popatrz jak on stał przy lini w tym meczu. Jakby się zastanawiał co on tam robi. Już jego asysten dawał więcej energii. Także raczej z mistrzostwem trzeba się pożegnać w tym roku. Mam nadzieje ze sam odejdzie jak Tata Martino.
0
@RobsonPL Real, Valencia, Athetic w pucharze, teraz Sevilla bo remis z nią to w naszej sytuacji porażka. Widać po pierwszej zmianie w tym meczu że chłop nie ogarnia.
0
@RobsonPL żadne. A wymień mi ważne mecze wygrane za Setiena?
6
Nie oszukujmy się. Ten trener nie potrafi wygrywać ważnych meczy. Bo jest słaby.
0
@cules100pro ale przyznasz sam ze trochę to śmiesznie zabrzmiało z jego ust. Mając tylu zawodników plus La Masie do dyspozycji to powinien się cieszyć że może bardziej rotować. A mecze powinni rozstrzygać w pierwszych połowach a nie czekać do końca.
0
Odnosnie naszego trenera. Gość narzekał na ilość zmian w meczu a wczoraj ok 70 min miał 4 zmiany wykonane. Czyli nie warto krytykować czegoś z czego można czerpać korzyści.
3
@Triv44 Nasz Pedro, Iniesta, Iker, Ramos itd
0
@koziar zobaczysz panika będzie tak do końca kwietnia. Zacznie się maj i wszyscy zapomną o wirusie bo zaczną się majówki, pierwsze grille itp. Teraz jest panika bo ludzie się nie pobudzili z „zimowego snu”. Zobacz kilka ładnych dni i dużo ludzi zapomina o tym co się dzieje.
3
Mieszkam w UK i widzę że oni tak naprawdę nie wiedzą jakie zagrożenie im grozi. Musiałem tłumaczyć dlaczego testy na narkotyki robię w masce i rękawiczkach. No masakra normalnie.
1
@cchesterr43 Bo my jako naród mamy to w genach. Jak przyjdzie zagrożenie, jakieś nieszczęście potrafimy się zmobilizować i podporządkować. Oczywiście w jakiś 80 procentach bo są wyjątki.
0
Teraz po 27 kolejkach mamy 58 punktów a kiedyś po pierwszej rundzie mieliśmy 52. Widać jak liga hiszpańska słabnie z każdym rokiem. Brak konkurencji dla potentatów.
0
@sebo939 bardziej Ansu na rakietę a Messi do środka
1
Czy jest możliwość żeby Valverde wrócił? Bo przynajmniej takie mecze wygrywaliśmy
0
@Jomisieq ja cały czas to powtarzam. Jest w tym klubie dlatego że nikt inny nie chciał brać klubu w połowie sezonu
0
@Arnold1234 jest dobry ale na kluby pokroju Betisu gdzie awans do LE jest sukcesem. On nigdy nie powinien trafić do nas.
0
@Dani13 w pierwszym sezonie np Denis i Paulihio takich meczy było sporo nawet w tym sezonie. W meczach z Roma i Liverpoolem mecze powinny się rozstrzygnąć w pierwszych połowach ale nasza nie skuteczność to przekreśliła. Nie odnoś się to tych dwóch meczy. Pamiętaj ze w lidze przegraliśmy jeden mecz w pierwszym sezonie. Za Lucho tez dostawaliśmy w dupe w LM i jakoś nikt tego nie pamięta.
0
@kaamil1910 jego nie będzie w przyszłym sezonie. Ma tak długi kontrakt bo może był taki warunek ale będzie jak Tatą pod koniec sezonu powie ze odchodzi. Może zwycięstwo w LM by coś zmieniło ale na ta chwile mamy może z 10 procent szans. W następnym sezonie Koeman albo Xavi chociaż ten drugi najprawdopodobniej nie przyjdzie pracować z tym zarządem.
0
@kaamil1910 zauważ tez że za Valverde w drugich połowach wygrywaliśmy mecze a teraz od 60 min umieramy.
1
Duża liczba osób tutaj krytykuje piłkarzy. A czy ktoś wziął pod uwagę to, że ten trener jest naprawdę za słaby na Barcelonę. Czemu nie zgłosiły się po niego kluby pokroju Valencii, Sevilli czy nawet Espanolu? Gość trenuje nas jakiś czas ale prócz klepania piłki nie widać postępów. Przegrał trzy najważniejsze mecze a i te łatwiejsze nie były spacerkiem. Ja wiem że zaraz duża liczba ludzi tutaj zacznie wytykać błędy i porażki Valverde ale ten trener umiał wygrywać takie mecze jak ten z Realem, wiedział kiedy kogoś wpuścić a ten wygrywał mu mecz. Teraz tego nie ma.
Powiem co powiedziałem kiedyś. Setien jest poprostu za słaby i jeżeli wygra jakieś trofeum w tym sezonie to „odszczekam” wszystko na jego temat.
1
A ja myśle że od takich krzyków i wskazówek jest trener a nie jego asystent. I to pewnie się szatni nie podoba. Trener stoi z rękami w kieszeniach a asystent kieruje drużyną. Z tego co pamietam to nigdy tak nie było do tej pory. Lucho szalał przy linii a jego asystent podnosil się jedynie jak były stałe fragmenty. Za Ernesto było że tylko trener stał przy lini. A w tej konfiguracji może asystent za bardzo wychodzi przed szereg? Hierarchia zawsze musi być.
2
@messi564 Setien nie będzie trenerem w przyszłym sezonie. Bo jest słaby.
0
@Homeopata8989 w uk już masz coca colę z cukrem droższą niż ta zero. Albo jak zamawiasz to musisz się prosić o tą z cukrem bo z automatu dają ci zero. Także Polska to nie pierwszy kraj gdzie zaczęła się walka z cukrem.
0
@takisobiektos tylko zobacz że jak Bayern ukaże nawet 5 tys kibiców to praktycznie nikt tego nie odczuje a jak taka Lechia by ukarała 2 tys kibiców to byłby pusty stadion.
1
@reloaded wykup playera na miesiąc i powinno za granicą tez działać ja tak robiłem kilka razy. Nawet teraz jak jestem w Polsce mam wykupiony pakiet i jak wrócą do uk to będę mógł oglądać. Potrzebujesz tylko polskiego adresu.
Drugi sposób to sprawdź kto ma prawa w Niemczech na la ligę i zobacz może oni maja pakiet np na miesiąc.
2
Przecież my nie mamy kim grać. Boczni obrońcy inwalidzi, skrzydłowych brak, pomoc klepie do tyłu. Jak nie wejdzie Arthur i Fati to może nie być co odrabiać w rewanżu.
0
@Fake69 Zalando uk albo JD lub na firmowej stronie
0
@marcin000019 ja to bardziej odnoszę wrażenie że zarząd robi wszystko żeby ten Messi jednak poszedł już sobie a za nim reszta starej i drogiej gwardii. Ten zarząd ma w głębokim poważaniu sukces sportowy dla nich się liczy biznes. Obiecali stadion a kasa pusta to trzeba rozsadzić klub od środka żeby zejść z wydatków.