rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ci co chcą zwolnienia odrazu żyją czasami Pepa i łudzą sie ze wroci. Ja nie bronię trenera ale tez nie widzę kandydatów co by mogli utrzymać tą szatnie. Żaden „zamordysta” u nas sie nie sprawdzi, ktoś kto nie zna hiszpańskiego tez nie. W wyborze trenera mamy strasznie wąskie pole manewru. Co Unzue ma wrócić czy Setien? Widzisz jak w Realu wyglądają pochopne decyzje, że mają trzeciego trenera. My musimy sie bardziej zagłębić dlaczego od czterech lat nie potrafimy wygrywać w ważnych meczach na wyjazdach, zobaczyć kto ma jeszcze chęć wygrywania a kto zaczyna odcinać kupony. Wywalić trenera zawsze można ale trzeba wiedzieć co dalej. Aha i jeszcze jedno. Tiki taka nie wroci, styl za Pepa odszedł w zapomnienie.
1
Ci co chcą zwolnienia trenera odrazu lub zaraz po sezonie nie pamiętają czasów, albo nawet nie wiedza, że takie były, że trenerem Barcy był obecny dyrektor sportowy Betisu ( na jeden mecz), że jak Pep przychodził graliśmy w eliminacjach do LM, że zdobywaliśmy PZP i to po karnym.
Ludzie cieszcie sie tym co macie teraz. Macie klub stabilny, wygrywający trofea, bez afer.
Poczytajcie historie klubu i dojdziecie do wniosku, że Barcelonie zawsze było trudno wygrywać w Europie. Także życzyć klubowi wygrania kolejnego trofeum, jechać na wakacje, pobyć z rodziną i czekać na następny, pewnie jeszcze bardziej emocjonujący sezon. Tego każdemu kibicowi życzę.
0
Nie łudź sie ze staniemy sie hegemonem w Europie nawet jak kupimy najlepszych piłkarzy. Popatrz Cruyff 4 mistrzostwa, zaledwie jeden puchar, Pep 3 mistrzostwa 2 puchary.
Mi sie wydaje ze to leży w mentalności Katalończyków. Ważniejsza liga bo przed Realem, puchar Króla tez ważny, bo to puchar ich Króla. Także jak będziemy zdobywać LM raz na cztery, pięć lat to bedzie dobrze. Będziemy bardziej sie z tego cieszyć.
Dodam, że jakby Real nie wygrał tylu LM podrząd teraz by nie było by takiej presji ale oni maja to czego by nie mamy.
0
Bo miał 14 to miał wszystko asysty, gole z prawego skrzydła, z lewego. Teraz ma 7 i ma wielkie nic. Ostatni co jeszcze sobie radził z tym numerem to chyba Villa ale tez tylko w pierwszym sezonie bo pózniej kontuzja i zjazd.
0
Ale Cou nigdy nie był nawet w półfinale. On to niech znowu zmieni numer bo ta 7 u nas to jakaś felerna jest.
0
Teraz kolego powiem Ci jedno. LM czy dawniej puchar Europy był dla nas zawsze problemem. Dlatego mamy tylko 5 pucharów z czego 4 w ostatnich 13 latach. Barcelona jako klub nigdy nie była hegemonem na Europejskim podwórku. Poczytaj sobie historie Barcelony to zrozumiesz o co chodzi.
Co do stylu to każdy dobrze wie, ze klepanie w środku boiska nic już nie daje, może na krajowych podwórkach jeszcze ale nie w Europie. My potrzebujemy pozbyć sie piłkarzy którym przestało zależeć i nie widza nic innego jak podanie do Messiego.
0
Po tym wszystkim co stało sie wczoraj i z jakiego klubu kupujemy zawodników nie chce zwycięstwa Ajaxu w LM. Finał tak, zwycięstwo nie. Niech posmakują tego czegoś ale niech przyjdą głodni.
0
Ja tez nie. To był tylko taki przykład. My jako klub jesteśmy trochę ograniczeni w wyborze trenera. Nasz trener musi mowić po hiszpańsku albo nawet katalońsku, na meczach być zawsze w garniturze i jeszcze pewnie by dużo wymieniać.
0
Dokładnie. Weźmy przykład z naszego podwórka. Taki Real myślał ze miał dwóch super trenerów i co? Nie wygrali nic i juz ich nie ma. Zmiana trenera musi być dobrze przemyślana. Moim zdanie winy rozkładają sie 70 do 30. Większa wina zawodników i ich podejścia. Trenera jest wina, że np nie miał jaj zdjąć kogos np w 35 albo w przerwie żeby coś zmienić.
0
Ludzie dajcie spokój z wymyślaniem różnych trenerów. Myślicie że jak by przyszedł Klopp to nasi by biegali tak samo jak Liverpool. Watpie. Trzeba zacząć dawać grać w takich meczach młodym, głodnym zawodnikom. To co wczoraj zagrali Sergio, Jordi i Ivan to masakra. Nie mają konkurencji na swoich pozycjach i w takich meczach to wychodzi.
Ja bym zostawił Ernesto na następny sezon i zobaczył jak sobie poradzi ze zmiana pokloleniowa. A po roku pomyslec może o Xavim. Nie ma co sie oszukiwać bedą tez chude lata z trofeami i to już za niedługo.
0
Ja całą noc nie spałem. Zamykałem oczy i cały czas miałem krzyk Borka przy golach. Twitter i fb u mnie narazie w odstawce. Pewnie te wszystkie programy typu Misja futbol tez będą odstawione. Dobrze ze został jeden mecz który trzeba wygrać i dwa miesiące odpoczynku. Reset głowy i czekać na kolejny sezon. Mam nadzieje ze w zmienionym składzie.
0
No ale sam powiedz. My w tym roku na wyjazdach w fazie pucharowej strzeliliśmy jedną bramkęi to samobójczą. Pamiętasz pierwszy sezon Enrique. Tam na wyjazdach kończyliśmy dwumecze a od jakiegoś czasu jest koszmar.
0
My musimy spojrzeć inaczej. Dlaczego pod wodza kolejnego trenera nie potrafimy grać na wyjazdach w LM? Nasz bilans jest straszny. To jest główny problem. Może mamy za dobrą murawę na Camp Nou. Oczywiście chodzi mi o fazę pucharowa bo grupowej nie liczę.
1
Emocje opadają pomału czas na wnioski. Oczywiście mecz przegraliśmy przed rozpoczęciem. Po akcji Messiego gdzie stał przed bramka i zamiast kropnąć zaczął sie bawić było wiadome, że podeszli lekceważąco do tego meczu. Jasno trzeba rowniez sobie powiedzieć. Potrzebujemy świeżej krwi, z niektórymi trzeba sie niestety pożegnać i dać szanse młodym i głodnym sukcesu pilkarzą. Ale boli strasznie taka porażka, kolejny raz na stojąco.
2
My wtedy przegraliśmy z samym sobą, nie z Romą. Pamiętasz jak dziennikarze się pytali kogo wolimy w następnej rudzie? Zgubiło nas to samo co teraz Real czy Juventus czyli pycha. Nie wierze że dzisiaj podejdziemy z myślą o finale. Zagramy tak jakby nie było jutra. A oni nie oszukujmy się stracili dwa najważniejsze ogniwa w ataku.
1
Czysto hipotetycznie. Wypada nam ze składu Messi i Suarez. Mamy szanse odrobić 3 bramkową stratę z Liverpoolem?
To powinna być odpowiedz jakiego meczu się dzisiaj powinnismy spodziewać.
1
Rzut wolny Koemana i pierwszy puchar Europy.
2
Liverpool trenował w dzień meczu na stadionie Espanyolu a my będziemy trenować normalnie jak zawsze na wyjazdach w LM
0
To bym wolał żeby Todibo gral i mieć 80 milionów w kieszeni
1
Pewnie ze tak. Messi tez miał problemy mięśniowe na początku. Dembele nie przykłada chyba dużej wagi do rozgrzewki i to może być problem z takimi urazami. Ale to jest do opanowania.
0
A wiesz o tym ze Arthur gra od Listopada z dyskomfortem? A po za tym dzisiaj grał nie na swojej pozycji.
0
Ja bym wolał zatrzymać Todibo. De Ligt i tak przy Pique za dużo sobie nie pogra. Todibo bedzie drugim Varanen ma to coś tylko musi rozwijać sie u nas.
0
Teraz sie zacznie debata w Hiszpanii ze Barcelona oddała mecz żeby Celta sie utrzymała. Już były głosy ze po zdobyciu mistrzostwa drużyny grające z nami bedą miały łatwiej.
1
Wole żeby wygrali i się łudzili dalej. To cały czas będą rozdarci w kwestii rozłożenia siły.
0
Wiem to ale tez trzeba zauważyć że to nie był ten sam Dembele co teraz. Teraz nawet jak ma problemy ze skutecznością to drużyna mu ufa bo wie ze może zrobić coś z niczego. Wtedy tak nie bylo. Można to zrzucić na brak doświadczenia u naszego trenera. Zobaczymy jak sobie poradzi z rewanżem we wtorek.
0
Tylko pamiętaj kogo on tam miał na ławce. Tam wchodził Gomes i chyba Denis jak sie nie mylę. Nie było Coutinio, Dembele wszedł na ostatnie 5 min. A po drugie to piłkarze przegrali ten mecz przez zlekceważenie przeciwnika. Oni tam w ogóle nie biegali.
0
On dochodzi do sytuacji i to jest najważniejsze. Pamiętasz jak z Roma skrócili nam pole bo wiedzieli że Suarez jest wolniejszy? Dembele ma być straszakiem. Widziałeś jak wczoraj poszedł do kontry a to że się przełamie to jest kwestia czasu.
1
Coś czuje że we wtorek wyjdzie Dembele w pierwszej jedenastce.
1
To kibic Liverpoolu
0
Ja myśle że nie można trenować w dniu meczu na stadionie na którym ma się odbywać spotkanie. Rzadko która drużyna trenuje w dniu meczu.