1

Dla mieszkających w UK mecze La ligi na ITV 4. Dzisiaj Barcelona tam bedzie.

0

Teraz wystarczy, że Real dogada sie odnośnie Pogby i Neymar i PSG są w głębokiej dziurze. Ta telenowela skończy się w ostatniej minucie okienka transferowego.

0

Jeżeli po przyjściu Neymara Valverde to wszystko poukłada, wygra tryplet to bedzie najlepszym trenerem na świecie. Taka jest moja opinia. Spodziewam sie rowniez wyników 6:3, 7:4, 8:4 oczywiście na nasza korzyść. Z takim atakiem obrona napewno ucierpi i będziemy mieli radosny futbol ;););).

0

@snoopdegie mi stał sie obojętny. Ale powiem jedno jeżeli chce odbudować formę i znowu wskoczyć na podium złotej piłki to tylko w Barcelonie. Tam ma ludzi którzy jakby nie patrzeć cały czas go kochają. W Barcelonie karne czy wolne oddadzą mu bo chcą a nie, że musza. W Realu znowu bedą zgrzyty bo gwiazda miał być Hazard.

0

@Gaucho właśnie, że nie może. Kluby są w większości podmiotami prywatnymi i każdy robi co chce. Żeby wprowadzić przepis o młodzieżowcu, znieśli limit dla obcokrajowcow z poza Unii. Za duży wplyw na kluby mają też agenci piłkarscy.

2

@kkbarca dla mnie to są plotki tylko. PSG przez takie coś chce być w lepszej sytuacji w ostatniej fazie negocjacji. Jeżeli Real naprawdę by kupił Neymara to w ich druzynie nie było by za dobrze. Zidan go nie chce bo chce Pogbe, Hazard kupiony jako ten najważniejszy i co teraz ma zejść na drugi plan? Poprostu nie widzę Neymara w Realu, prędzej dostanie podwyżkę i zostanie w PSG.

3

Ludzie to miał być taki sam biznes jak z Miną. Myśleli że zarobią na nim jakimś cudem.

0

@MaTt_BarcaFan jak bedą prezentować lepszy poziom od Rakiticia czy Sergio to bedą grać. Przeanalizuj sobie to kim Valverde miał grać w zeszłym sezonie w pomocy. Jak Arthur od połowy sezonu grał z dyskomfortem.

0

@MaTt_BarcaFan trochę bzdury piszesz. Zauważ że Artur grał jak był w formie prawie zawsze, tak samo może być z De Jongiem.

0

@Kapitan hawk no ale taka jest prawda. Co mieli powiedzieć że nie wiedzą gdzie pracował?

18

@APRA bo musiał wyjechać z kraju żeby zagrać w zagranicznej lidze. A sytuacja na Kubie nie pozwalała już mu na powrót. Brazylia, Włochy tez mają Kubańczyków w składzie. Pamietam że Rosją dawała mu ogromną kasę żeby wybrał ich reprezentacje. Ale on zawsze chciał grać dla nas, chociaż nigdy nie grał w naszej Plus Lidze. Jego żona jest Polką, mają córeczkę, on ma już obywatelstwo. Ja osobiście nie moge sie doczekać jego debiutu i meczy o stawkę z nim na parkiecie.

1

@Nazio87 To jest Messi siatki. Nie rozumiem tych ludzi co go nie chcą w kadrze. Cały siatkarski swiat bal sie tego dnia w którym do Mistrzów Świata dołączy najlepszy siatkarz. To nie znaczy jednak, że z nim w składzie już nie przegramy.

0

@Dziki15 Mój 2975 dni pobytu i żadnego bana

0

@Michallublin Neymar nie pójdzie do Realu. Tam budują drużynę na Hazardzie i młodych zawodnikach.

18

@student97r Powiem Ci tak. 80 procent prawdziwych homoseksualistów żyje sobie spokojnie i pewnie większość z nas mija ich codziennie w drodze do pracy, szkoły, sklepu. Oni nawet pewnie by nie chcieli takiego rozgłosu jaki jest teraz. Natomiast te 20 procent to są ludzie którzy w rzeczywistości sami nie wiedza czego chcą, lubią być na świeczniku i chca wykorzystać to środowisko do wywołania jakiegoś podziału miedzy ludźmi. Dlatego ludzie są zmęczeni tym całym szumem i przez ta cała nienawiść.

3

@zenoowity to Twoim zdaniem mają sie chwalić ile kasy mają? Dla mnie bardzo dobra polityka. Neymar chce przyjść, PSG chce sprzedać ale na naszych warunkach. Inaczej narka bo nie mamy kasy i tyle w tym temacie. Taki jest biznes, że rzadko sie teraz płaci odrazu, lepiej kombinować inaczej.

3

Czyli 7 dla Dembele i 11 dla Neymara tak to widzę przy ewentualnym odejściu Coutinio. 7 u nas ostatnio pechowa.

0

@fart ja myśle, że będzie na odwrót. W Barcelonie umieli go ustawić. Inna presja, inne treningi, inna mentalność. Jeżeli on tak pluje na obecny swój klub to musi być zdeterminowany na maxa. Nasi przygarną go jak młodszego brata.

0

@DavidVilla2305 z tego co piszą to prezentacja bez publiczności z powodu prac na stadionie.

0

Ale Messi rozpętał burze. Każda pomyłka, kontrowersja na korzyść Brazylii w finale wyjdzie na jego że turniej był ustawiony pod gospodarza. Ten finał będzie bardzo ciekawy chyba, że Brazylia wyjaśni sprawę bardzo szybko.

1

@masq ale on sie nie zbuntował przeciwko drużynie tylko tej federacji co zdjecia z nim robią a nie są nawet sprawiedliwi. Teraz sie poważnie zastanowią czy warto tak psuć sobie wizerunek poprzez niesprawiedliwe decyzje.

13

@masq a czemu sie wstydzisz za niego? Ja bym na jego miejscu zrobił to samo. Wywalił go sędzia za nic, z Brazylią tez przekręty. Po co ma federacja jego wizerunkiem zarabiać kasę jak robią wszystko żeby Argentyna nie wygrywała

1

@bolinho89 Neymar chciał ściągnąć buty Xaviemu i wyrzucić w kibiców. Kilku piłkarzy straciło wtedy obuwie.

1

@kamilop a ja podchodzę sceptycznie do tego. Będzie przychodził kiedy w naszej drużynie będzie dziura której nie da sie zastąpić a wymagania co do niego bedą ogromne. Będzie cały czas porównywalny do Pepa, piłka tez za kilka lat pójdzie w zupełnie innym kierunku.

0

@Kamiloza91 Koeman ma za dobrą kadrę Holandii i sporo do wygrania z nimi. Watpie żeby porzucił kadrę w tym momencie dla Barcelony gdzie czeka rewolucja, a trzon jest po 30. 

0

Moim zdaniem Valverde popełnił jeden błąd który zaważył na końcówce sezonu. Mianowicie wpuścił niewyleczonego  Dembele na końcówkę meczu z Lyonem gdzie ten złapał kolejny uraz już praktycznie nie wrócił do dyspozycji. Sam pózniej przyznał że zaryzykował i sie udało bo wygrali a mógł wpuścić Malcoma w tamtym momencie i może teraz byśmy nie pisali o zwolnieniu tylko o finale LM. 

0

@Kamiloza91 Koeman ma swój sztab i nie bedzie dobierał sobie kogos innego. 

0

@Boberson ale napewno przy podpisywaniu nowej umowy mówił kogo i na jakie pozycje potrzebuje. 

0

@VenoM jak taki mądry jesteś to pokaż mi trenera, który wejdzie do szatni i z tym zawodnikami wygra tryplet bo tutaj mistrzostwo już nie wystarcza. Tylko nie wyskakuj z Setienem czy innymi podobnymi. Podaj mi dwóch trenerów z topu do wyjęcia już teraz żeby przygotować odpowiednio zespół do sezonu. 

1

Trochę śmieszą mnie wypowiedzi niektórych z tutaj obecnych. „ nie będę ogladał meczy, dam kredyt zaufania” ogarnijcie sie. Prawdziwi kibice zawsze powinni oglądać mecze swojej drużyny. Prezydent zrobił najlepsza możliwą rzecz na ten moment. Nie ma wolnych trenerów na rynku którzy podniosą poziom zespołu z tą kadrą. Zrozumcie, piłkarze którzy maja ewentualnie przyjść są wybrani dawno już przez tego trenera, nie mamy pieniędzy na ewentualne zachcianki nowego trenera a i niektórych zawodników nie sprzedamy jak sobie trener zażyczy.  Jesteśmy specyficznym klubem od dawien dawna i pewne rzeczy nie działają jak w innych klubach. Jakby teraz zgromadzenie socios miało głosować to większość była by zadowolona z tego jak klub jest prowadzony. Zatrudnianie pochopne trenera może doprowadzić to tego co było w Realu w tym sezonie. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?