3

Wszyscy chcą wykopania Suareza z drużyny a nikt nie pamięta jak sam Luis od dwóch lat w każdym wywiadzie mówi że potrzebuje następcy. Czy to jego wina że zarząd nie był w stanie kupić kogoś kto przy Luisie się podszkoli a może podniesie rywalizację. Suarez grający 50 procent meczy to jest w stanie nam zapewnić ok 15 goli ale musi być ktoś młodszy kto grając drugie 50 procent będzie w stanie nam zapewnić 20+ goli.

3

Gdzie są teraz Ci wszyscy co bronili Setiena. Co twierdzili że nie ma czasu, że musi dłużej popracować. Mówiłem odrazu że ten trener jest poprostu słaby i wczoraj o tym się boleśnie przekonaliśmy. Teraz pewnie będzie zwalane na zawodników że starzy że nie maja chęci ale popatrzę na Bayern co robi trener z wizją. Jak grali Ci zawodnicy za Kovaca a jak grają za Flicka. Taki Muller odstrzelony a teraz pierwsze skrzypce.
My potrzebujemy trenera młodego z wizją a nie klepaniem dla klepania to już było, z różnymi schematami podczas meczu, z wiarą w zawodników i drużynę.
Godzina 10 a sołtys jeszcze może się nazywać trenerem Barcelony. Masakra

1

@PAULPOGBAFAN mógł dać Fatiego czy Riqi wolałbym żeby oni grali nawet za cenę porażki. Ten sezon i tak na straty.

3

To mam nadzieje że sołtys jutro podzieli los Sarriego. Jeżeli skład jest znany od dwóch dni to czym on chce to Napoli zaskoczyć.

2

@Homeopata8989 to podobnie jak Zlatan. Grał w takich wielkich klubach a LM nigdy nie zdobył. Kluby zdobywały przed jego przyjściem albo po jego odejściu.

0

Z tym wspieraniem Setiena to może być tak że po ostatnim meczu mu podziękują a Garcia po barażach go zastąpi. Teraz nawet jakby chcieli to nie mogą tego ogłosić.

0

@NemeZis93 chodzi o zatrudnianie byłych zawodników dla przykrycia syfu jaki jest w klubie. Bo są byli zawodnicy którzy naprawdę wiedza co maja robić na swoich stanowiskach.

2

Teraz to co się u nas dzieje to jest to sam co działo się za późnego Gasparta. Trenerzy z przypadku, długi i piłkarze kupowani dla samego kupowania bez składu i ładu.

0

Mnie martwi zapewne kolejne 90 min Leo. Coś czuje że na LM będzie wypruty przy takiej grze.

0

@Tomek54321 Valverde tez sprzedali Neymara a jednak w lidze nie miał równych sobie. Co wy tak bronicie tego trenera. On jest słaby i każdy w lidze to wie. Zobacz nikt z lepszych drużyn nawet nie próbował go zatrudnić, już nie wspomnę o zagranicznych klubach.

0

@Tomek54321 w przyszłym roku będzie to samo. Pijanic dojdzie i nikt inny chyba że młodzi jacyś. Ale z tym trenerem daleko nie zajedziemy to Ci mówię i tak będzie. Jeżeli zacznie sezon to w połowie go wywalą bo jak wrócą kibice to białe chusteczki będą co mecz.

0

@Messibestplayerintheworld widzisz kogo on zdejmuje a kogo wstawia? Gdzie są młodzi, napastnik

0

@Messibestplayerintheworld a kto ustala skład? A kto na treningach wypracowuje różne warianty?

1

I z tym trenerem mamy się męczyć jeszcze cały sezon? Tego nie da się oglądać

2

@Hushovt ale Pep czy Luis byli zawodnikami Barcelony. Mieli status gwiazd. Mieli Barcelonę we krwi. Zobacz Luis nie grał typową barcelońską piłkę ale nikt nie mówił że Barca gra źle. Setien nie ma nic z Barcelony prócz bezpłciowego klepania przed polem karnym przeciwnika.

0

@osa91 tez tak uważam. PiS-owi aż tak bardzo nie zależy na tym żeby mieć prezydenta. Wolą te trzy lata poświecić na zniszczeniu opozycji żeby dalej rządzić samemu.

0

@Avada Kedavra kiedy trzeba to robił. Getafe na wyjeździe, Sevilla na wyjeździe i jeszcze kilka innych meczy by się znalazło gdzie rezerwowi wygrywali mecz. A teraz wchodzi Griezmann jak Błaszczykowski z Japonią na powąchanie murawy.

2

Ten trener nie ma planu B ani C. On nawet nie ma planu A. Valverde przy niekorzystnym wyniku potrafił grać od 50 min 4 napastnikami a ten wpuszcza jednego na 10 min a drugiego na 1 mając trzech zdrowych wybieganych zawodników i 5 zmian. Jaki był sens wprowadzania Roberto jeszcze na lewa stronę? Kolejny ważny mecz przewalony przez tego trenera. Nieraz dyskutowałem tutaj z obrońcami Setiena ale powiem to jeszcze raz. Ten trener jest za słaby na nasz klub i powinien odejść po sezonie jak nie wcześniej. Cały okres przygotowawczy nic nie da. On nie ma pomysłu na swoje zespoły.

1

@sacherski ale biorąc nawet tą najniższą, to jest ok 800 funtów i wracając do Polski to i tak ma w miarę godne zycie.

0

@sacherski ok jeżeli chcesz wrócić to spoko. Ale jak ktoś wróci na emeryturę to i tak wszystko mu będzie jedno bo emeryturę będzie miał angielską dużo większa od Polskiej

0

@dobryraf masz prawo ale zagłosujesz na kogoś przez kogo będzie gorzej w Polsce, ludzia będzie żyło się gorzej, nie będzie pracy. Wrócisz bo przecież wybrałeś taki rząd czy Prezydenta czy dalej będziesz mieszkać w UK bo tam Ci lepiej?

0

@MarioVeB! UK od 15 lat

1

@kuz jak ktoś kocha swój kraj to chyba mimo wszystko robi wszystko żeby nie wyjeżdżać. Zgodzę sie że jeżeli ma ktoś zamiar wrócić w ciągu dwóch lat po wyborach niech głosuje. Ale 70 procent ludzi głosujących teraz nie ma zamiaru wracać w najbliższym czasie albo wcale. Poprostu zazdroszczą że w Polsce ich funty, euro nie robią wrażenia. Że passat czy inne auto w nikim nie wzbudza euforii jak było kiedyś. Że on musi na zmywaku albo w fabryce robić za 1200 funtów a w Polsce tez można spokojnie zarobić 4000 tys złotych. I to ich boli.

4

Jak myślicie czy osoby mieszkające za granicą na stałe od np ponad 5 lat powinny mieć odebrane prawo do głosowania. Sam mieszkam od 14 lat za granicą i ani razu nie głosowałem z czystej uczciwości wobec mieszkających w Polsce. Dlaczego ja, co może wrócę dopiero na emeryturę, mam decydować jak w Polsce ma być, kto ma rządzić.

0

@Coutinho007 nie wyrzucą. On jest z klubu, każdy piłkarz albo chociaz najważniejsi piłkarze wiedza jak pracuje, ilu piłkarzy wykształcił, ile wygrał. Nie zdziwię się jak zaraz zaczną grać lepiej, może nic nie wygrają ale postęp w grze będzie widoczny to napewno.

0

@bixmix a wiesz co chciał mu powiedzieć? Zrozum że takie uwagi powinien przekazywać trener a nie jego asystent. Asystent jest od tego żeby przekazywać uwagi swojemu szefowi i ten powinien przekazywać kapitanowi. Na moje to tutaj asystent wychodzi przed szereg i to od samego początku. Zobacz jak reagował Pep, Luis czy nawet Ernesto tam oni byli szefami. Tutaj moim zdaniem jest na odwrót. Jeżeli jest prawda że zawodnicy czekali na Xaviego a dostali gościa co pół roku „krowami się zajmowal” to się nie dziwie że maja go w głębokim poważaniu.

0

@MarioVeB! Ale popatrz na Real, Atletico po tej przerwie mogą grać lepiej? My od przyjścia Setiena nie wygraliśmy ważnego meczu, gramy gorzej jak graliśmy, zawodnicy wyglądają gorzej. Nawet nie tworzymy sytuacji do bramki, rzutu karnego itp. Spodziewałem się bardziej dynamicznej gry ze stwarzaniem sytuacji. Pamiętasz ten mecz co mieliśmy 1000 podań a wygraliśmy ledwo 1:0. Podawanie dla samego podawania nic już nie daje i każdy trener w La Lidze wie jak grać przeciwko Setienowi.

1

@Coutinho007 na LM będzie wypompowany na maksa chyba że będzie już nowy trener i się z nim dogada.

0

@MarioVeB! Tu nie chodzi o przygotowanie. Ten trener ich nie przekonał od początku. Myslisz że piłkarze to debile. Wiedza dobrze że nie osiągnął nic, zwolniony z Betisu, jego asysten więcej się udziela od niego a on stoi i się w głowę drapie. Zidane wchodził do szatni Realu i umiał dotrzeć do zawodników. W pierwszym zdobył LM nawet. Setiena nawet nie bronią wyniki już o grze nie wspominając i to nie jest wina zawodników. To jemu płaca za to żeby zawodnicy byli skoncentrowani i mieli pomysł na mecz.

3

Porównując Mesiego za Valverde a Messiego teraz. Jak dobre reakcje musiał mieć z nim Ernesto że potrafił go posadzić na ławce, zdjąć albo wcale nie powołać. Za Setiena nie jest to w ogóle brane pod uwagę. Coś czuje że pewnie nawet by nie zszedł z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?