rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można w ciągu dwóch lat z Mistrza Świata strzelającego kluczowe bramki stać się takim nieudacznikiem. Dwa pucharowe mecze straconych 5 bramek z czego 4 to z winy jednego człowieka.
0
@Katalonbar może się boją o ewentualną kontuzje przed LM. Lepiej zaryzykować dzisiaj jak za tydzień
0
@chosenone tylko pamiętaj, że Gowin już zmienił strony. Gdzie by mógł trafić po 8 latach w PO i 8 latach w PiS. Oni zdają sobie sprawę, że w następnych wyborach ich może nie być w sejmie bo inaczej już by odeszli. Polityka jest gorsza od narkotyków
0
@chosenone tylko kto z partii Gowina zrezygnuje z dwóch lat rządzenia? Oni dobrze wiedza że to jest ich ostatnia szansa na bycie w rządzie i się będą tego trzymać do końca kadencji albo i dłużej
0
Dobrze że meczyk w państwowej telewizji to można spokojnie obejrzeć ;)
0
@Lub567 przegrywają z nami i Realem i już się robi gorąco.
7
Nam w takim momencie największego kopa by dała porażka Atletico. Jakby oni uwierzyli, że jeszcze maja szanse na mistrzostwo to są w stanie wygrać wszystkie mecze.
2
Taki dwumecz z Sevillą może pokazać nam w którym miejscu jesteśmy i na co możemy liczyć w LM. Dla mnie bardzo dobry przeciwnik. Oni są na fali i my jesteśmy na fali. Będzie ciekawie.
1
10 min skrót na kanale YouTube TVP Sport jakby ktoś nie widział meczu.
0
@FafitFCB miał szczęście że padła bramka dla nich i sędzia zapomniał, bo czerwona napewno
2
@xBoMBoWiECx Betis mamy na wyjeździe
0
I właśnie takie wypowiedzi zawodnicy szanują. A nie takie o krowach i ciągłym narzekaniu nawet na liczbę zmian w meczu.
22
Moim zdaniem to są zapisy, które w 90 procentach ma każdy zawodnik na światowym poziomie. Lewy, Ronaldo i inni mają te same zapisy.
0
Odnosnie tego wycieku. Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę kogoś z La Liga? Jakiś madrista, „syn sprzątaczki, czy jakiś inny dozorca”. Nie takie kradzieże dokumentów świat widział.
0
Mnie najbardziej dziwi czas ukazania się tego artykułu o Messim. Po przegranym meczu Realu, coraz większych kłopotach a w czasie kiedy my mamy szanse na przeskoczeni ich w tabeli, a nasze morale w szatni zaczęło się budować.
3
@KapiFCB Był wczoraj var bo nawet pokazywali zdjęcia z pokoju gdzie siedzą sędziowie.
0
Te plotki o Messim w PSG to coś czuje taka gra przed LM. Nagle uczy się francuskiego jak on po angielsku ni w ząb nie mówi przez tyle lat grania.
0
Riqi musi w takich meczach jak z Rayo, jeżeli zagra, rządzić i dzielić, takie mecze musza być jego, wtedy może dostawać więcej minut. Pamietam jak było z Malcolmem. Kiedy grał z najlepszymi to jakoś to wyglądało ale jak grał z zawodnikami drugiego wyboru to znikał i nic nie wnosił do gry.
0
@FilipeX wczoraj widziałem na TVP sport że będzie komentować nasz mecz Jacek Laskowski
1
Bez euforii bo my gramy dopiero jutro ;)
0
@Bobo25 nie wiem co robił od zwolnienia z Lechii. Ale pamietam, że w którym momencie mocno był wypychany na selekcjonera. Chyba to były czasy kiedy Kosceki był wice prezesem w PZPN.
0
Ja myśle, że naszym trenerem kadry będzie Piotr Nowak. Kiedyś już był przymierzany, od jakiegoś czasu cisza o nim, może już analizuje naszą kadrę, ma dobre relacje z Bońkiem, miał sukcesy reprezentacyjne.
Chyba, że ma gdzieś dobry kontrakt a mi ta wiadomość umknęła
0
@Yakoob właśnie o to mi chodzi. Jak taki jeden z drugim by posiedział z 15 min na ławce i zespół by stracił bramkę w osłabieniu to na drugi raz by się zastanowił
1
Ale z tym łapaniem w pół zawodnika czy faulami na sile taktycznymi to FIFA i uefa powinny coś zrobić. Nie wiem może żółta i na 10, 15 min za linie boczną coś na wzór ręcznej. Strasznie jest to frustrujace i nie pisze to w kontekście Barcy ale ogólnie. W każdym meczu są takie zagrania
1
@dv7wisnia bramka na 1:0 w półfinale z Realem, na 2:0 z Realem gdzie była manita, bramka przewrotka na 2:0 z RSSS, asysta do Messiego pieczętująca mistrzostwo na Vicente Calderon.
0
@Krzychu83924 a dla mnie nie. Dużo odmów mandatów jest na gorąco bez przemyślenia czasami na złość jak np przy stłuczce.
21
Co jak co ale Dembele dzisiaj na wielki plus. Jak ustawiał Desta i w ogóle szarpał co powodowało zamieszanie w lini obrony, wracał do obrony. Na ten moment trzeba na niego dmuchać i chuchać bo widać że zaczyna być kluczowy.
1
Premier League dalej będzie grać mimo lockdawnu w Anglii
0
Szczerze to trochę zawodzę się na Larssonie. Po jednym z najsprytniejszych napastników spodziewałem się trochę więcej. Myślałem że z takich średnich zawodników wyciągnie więcej a u nas skuteczność jest na poziomie drużyny z końca tabeli. Jakbyśmy wykorzystywali chociaż polowe tego co sobie tworzymy to nawet błędy w obronie by nam nie szkodziły.
0
Ale prawdą jest, że jeżeli po sezonie przyjdzie nowy trener to dostanie kilku młodych ogranych zawodników. Ale tez z kilkoma trzeba się pożegnać bo nic z tego już nie będzie. Mówię tutaj o Grizzmanie, Coutinio, Pjanicu, Sergio B, Firpo, Umtitim i Martinie. Dwóch pierwszych nie mogą się wkomponować w zespół a reszta to już pewnego poziomu nie przeskoczy.