rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najśmieszniejsze będzie to że po tym wszystkim w tym okienku będziemy mogli kupić i zarejestrować nowych graczy a Olmo i Victora nie.
0
@karolup moim zdaniem narazie może się nic nie wydarzyć dopóki stadion nie wrócimy na Camp Nou. Nikt nie będzie robił przewrotu nie mając stadionu który będzie zarabiał. To też będzie zależało jak sportowo będziemy wyglądać. Jak w kolejnym sezonie nic nie zdobędziemy to wtedy się może ruszyć coś. Pamiętaj że dużo instytucji i szejków zainwestowało kupe hajsu to nie pozwolą żeby taka marka upadła. A i w Hiszpanii silna Barcelona to silny Real i silna liga.
0
@karolup Barcelona nie upadnie to jest za duża marka na świecie. Jak tak dalej będzie to zostanie sprzedana jakimś szejkom albo amerykańskim funduszom. To jest ciągłe marka na której można zarabiać miliony tylko za rządzenie klubem wziął się polityk który żyje przeszłością.
0
A nie wydaje się wam że ten Olmo był nam potrzebny tylko na pół roku. Doszli wszyscy do zdrowia, Gavi wrócił, Fermin też, Pedri jakoś gra bez kontuzji, Casado się objawił i może stwierdzili że nie ma powodu żeby za Olmo umierać tak samo jak za Victora. Ile za niego dali i na jakich zasadach nie wiadomo. Wydadzą oświadczenie że La Liga zła, drużyna wygra ze dwa mecze, może nawet trofeum i wszystko rozejdzie się po kościach. I tak będą mydlić oczy do następnego okienka.
Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich ;)
0
@Criss18Barca od początku Jurica w Soton jest kapitanem.
0
@norbi77 Oglądałem Paczesia i było normalnie
18
Kto ogląda Psy na ZOOM tv? Kurde wygumkowali wszystkie przekleństwa. Nawet taki klasyk. Jak stendaper co drugie słowo to przekleństwo to dobrze a jak kultowy film to do kastracji. Cenzura jak za komuny.
1
Nam poprostu siadła skuteczność, nie wiem czym to jest spowodowane ale nie wykorzystujemy sytuacji i tak było prawie w każdym meczu
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie, jakiś trener który PL ma w małym palcu i kilka klubów już uratował. A oni zatrudnili trenera który został zwolniony bo nic nie wniósł do Romy. Moim zdanie Soton jest głównym kandydatem do spadku. Ale może jak spadną to będą derby.
1
@Stinger_ nie, moze to źle zabrzmiało, chodziło bardziej ze na imprezach nie namawiają, nie wpychają na siłę. Jak to nieraz jest “ze mną się nie napijesz” czy tym podobne teksty
0
@FcPortoFan1999 Tam jak popatrzysz na skład to tam nie ma zawodników na grę w PL. Co gorsza Southampton kasę na transfery ma ale nie może kupować bo limity. A ten trener najpierw musi się nauczyć ligi bo jak się nie mylę to on tylko we Włoszech trenował. Jak by im zależało na utrzymaniu to by wzięli Davida Moysa
0
@FcPortoFan1999 Southampton na spadek jest gotowe. Tam utrzymanie będzie sukcesem
2
@Faro ja od 12 lat nic. Chociaż nigdy nie miałem problemu z alko, tak poprostu powiedziałem sobie że nie piję i już. Znajomi i rodzina zrozumiała a ja nie żałuję tej decyzji. Także powodzenia
1
Moim zdaniem w trójce z Casado i Pedrim Gavi by wyglądał najlepiej jako ten najbardziej wysunięty. Tak jak Olmo. Pressing ma, utrzymanie się przy piłce ma i trochę szaleństwa też ma a to przy polu karnym przeciwnika napewno się przydaje.
0
@PatrykBarca dla kibiców pewnie tak ale czy dla klubów
1
@Gronek wydolność może ma dobrą, chociaż jak grał w Romie to też tam szału nie było Teraz się odbudował. Ale u nas na wejście z ławki na takie ostatnie 15 min to by się jeszcze przydał bo ciągle ma to coś
0
@PatrykBarca a ja coś czuję że wszystkie drużyny które się liczą w każdej lidze i grają w LM będą po malu ligi krajowe odpuszczać. W lidze grasz głównie o prestiż a w LM kasa się liczy. Ja my za pierwszą ósemkę mamy dostać ponad 50 milionów to odpowiedź jest jasna gdzie będziemy skupiać siły. A jak się wyprujesz na takiej Borussi to ciężko wrócić na podwórko i grać z takim Leganes. Liverpool też ostatnio w lidze remisy. Ligami krajowymi ludzie przestają się interesować.
0
@Gronek chyba tylko on gra na takim poziomie i grał w finale LM 2011 na Wembley reszta to emeryty
0
@Azi moim zdaniem takie działania w Warszawie nie pomagają kolorowemu Rafałkowi. Ludzie to widzą, że ma to w czterech literach i większość by nie chciała żeby kiedy on zostanie prezydentem całą Polską stała w korkach bo będzie ich popierał.
1
De Jong to z ławki powinen sie podnieść w meczu PK i to przy wysokim wyniku. Gość jest słaby, obie bramki dla Betisu z jego udziałem
0
@TheNekro94 To bedzie taki sam przepis jak dawanie żółtej kartki bramkarzowi za grę na czas.
1
A ja w 70 procentach obwiniam Laporte za ten mecz. Wiedząc że gramy o godzinie o ktroej nie gramy praktycznie wcale to ciągnął całą drużynę po nocach na jakieś występy. Sory ale takie coś to powinno być po meczach albo tylko delegacja powinna być. Wiem że rocznica i tak dalej ale trochę profesjonalizmu też by się przydało.
0
Pedri to jednak musi grać w parze z Casado, bliżej własnej bramki najlepiej tam wygląda
1
@Worny Barca wróci na szczyt tylko jak będą wiedli prym wychowankowie. Tak było kiedyś i tak będzie teraz. A po drugie to u nas było aż 8 Hiszpanów w pierwszej jedenastce a w Realu tylko jeden i to też może być ta różnica. Tam już nikt nie utożsamia się z klubem jest tylko dla sławy i pieniędzy
1
@kondziu88 Moim zdaniem powinna otrzymać Graham Hansen liczby miała kosmiczne i to jak gra na skrzydle
4
Ciekawe czy jak obrońca by tak delikatnie dotknął napastnika w polu karnym to wątpię czy byłby karny. Tam nawet odepchnięcia nie było
0
My nie powinniśmy w ogóle być w tej pierwszej dywizji. Mamy to szczęście że zawsze jest z nami w grupie jeszcze słabsza drużyna i dlatego ciągle tam jesteśmy.
0
@Damian11 pamiętaj że tacy zawodnicy też muszą być w składzie. Gwiazdy nie będą Ci siedzieć na ławce żeby pograć 10 czy 15 min albo z ogórkami. Co do Peni to sytuacja go zapewne zaskoczyła on rozpoczynając sezon miał w głowie że zagra może z pięć meczy z czego dwa to w PK
1
@Lionel_Messi10 pamiętam jak dzisiaj. Victor zaczął sezon życia, mieliśmy szansę na trzy trofea. W momencie kontuzji odrazu pomyślałem że po sezonie już dla nas, choć w sumie tak aż źle się nie skończyło.
1
@LeoMessiiBarcaPepa moim zdaniem to brak porządnej konkurencji mu brakuje i przestał się rozwijać