rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli pytasz czy mają szanse wyeliminować Real to odpowiedz jest jasna , nie mają.
0
A powiedz z kim miał grać? Z Vidalem co sie zabija o własne nogi, czy z Denisem co nie ma pojęcia co robić na boisku. Wczoraj było widać jak Messiemu brakuje Alby.
0
My wczoraj to w ośmiu graliśmy.
1
Kiedyś porażka musiała przyjść. Dobrze że na tym etapie i zapewne nic nieznacząca. Powiem więcej to nie ostatnia w tym sezonie.
0
Ta porażka musiała przyjść. Lepiej teraz jak pózniej np w LM
1
Taka klauzula w kontrakcie. Kiedyś to tłumaczył w misji futbol.
1
Narazie niczym. Mają 6 miesięczny zakaz występowania w jakiejkolwiek telewizji, programie itp. Jedynie na Twitterze są dostępni.
0
Chce dla nich jak najgorzej ale skreślanie takiego klubu jak Real na tym etapie rozgrywek to może świadczyć o braku rozeznania się w piłce nożnej. Kiedy zwolniono Beniteza tez każdy ich skreślał a jak się skończyło każdy dokładnie wie.
0
A co Ty jasnowidz? Bo mi sie zdaje że ma takie same szanse co my.
2
Finał z Arsenałem?
0
Może i tak ale też może to być wina poprzedniego sezonu. Mi sie wydaje że w zeszłym sezonie to było dziwnie. W jednym meczu graliśmy jak z bajki a w następnym jak kandydat do spadku. Może tam jest przyczyna tych mieśniówek.
0
Ja już przestał zwracać uwagę na Real a skupił sie na Atletico bo to oni mogą nam wyrządzić najwiecej krzywdy. A biali niech sobie tam grają i dajmy im spokój ;)
0
Tam prawie zawsze pada deszcz czyli do gry jaką preferuje Iniesta boisko nie za bardzo bedzie sie nadawać. A taki Gomes pobiega, powalczy, może jakąś główkę wygra.
0
To jak będziemy jedyną niepokonaną drużyną w 5 najlepszych ligach?
0
Nie nie chce. Tylko mnie to dziwi że nawet się nie interesuje. Przy takiej grze byłby idealnym bramkarzem. Ja się cieszę że mamy dwóch brakmkarzy na poziomie.
0
Czemu taki Liverpool nie spróbuje wyciągnąć naszego Jaspera? Chyba jest lepszy od ich dwóch bramkarzy razem wziętych.
0
Powiem Ci że większe od PSG.
0
On chyba sprawdzał. Tam było takie ujęcie że Sergio po zakończeniu tez sie łapał za łydki.
2
Przecież Abi grał cały mecz. To Puyol wszedł na ostatnie 5 min i przez to miał opaskę kapitana na końcu meczu.
1
A jakby Liverpool wygrał LM to Coutinio bedzie tez wpisany do zdobywców?
0
Mi sie kojarzy z największym zdrajcom w dziejach naszego klubu. Pedro tez lepiej grał jak miał 17 na plecach.
0
Wole jakby miał 14. Poza kilkoma wyjątkami 7 źle mi sie kojarzy.
3
Mi się wydaje że to ściema. Porostu nie ma dla niego numeru. Poczekają do końca okienka co się wydarzy i który numer będzie wolny. Takie jest moje zdanie
0
Wy nie wiecie czemu Real odpuszcza ligę. Skupiają się na pucharze którego Zidane jeszcze nie wygrał. Z przymrużeniem oka
0
Ale jak tak zrobi to może wybuchnąć znowu jakiś smród. Prędzej oddadzą go za darmo jeszcze dopłacając do pensji
0
Narazie to nie wiadomo jaki numer będzie miał
0
Tylko zwróć uwagę na jeden mały szczegół. Kiedy Guardiola był trenerem to Barca B była trzecia i awansowała do La Liga (z przyczyn każdemu znanych nie mogła tam zagrać) to ci zawodnicy byli w stanie pomóc pierwszej druzynie. A w obecnych latach to albo grali w trzeciej lidze a teraz są w strefie spadkowej i nie widzę jakiegoś mocnych liderów, może Arnaiz i Alenia. To jak Valverde ma promować młodzież jak oni sami nie mogą sie wypromować?
0
A to tak mogą w trakcie sezonu zabrać czynnemu zawodnikowi numer albo wykreślić go z rozgrywek?
Prędzej zapłacą mu kontrakt do końca i oddadzą kartę.
0
Wszyscy mówią o debiucie Coutinio ale prócz chyba 24 numeru nie ma żadnych innych dostępnych. Chyba ze coś przeoczyłem.
33
Sie nie śmiej z Douglasa bo ma więcej trypletow od Realu Madryt ;)