rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko w przypadku Coutinio to niemożliwe jest. Liverpool mu na to nie pozwoli a jakby pozwolił to z klauzula ze przez kilka lat nie mógłby grać w Europie.
0
Chyba Tevez podobnie zrobił. Ogłosił ze ma depresje bo tęskni za krajem i rozwiązał kontrakt z Juventusem. Czy coś podobnego.
1
Ja coś czuje ze pod koniec dnia jak Benedito bedzie blisko zebrania wymaganych podpisów Bartek rzuci taką ofertę za Coutinio ze nawet Liverpool sie nie oprze. Oby nie.
0
Ale żeby nie Barcelona i PSG to to okienko transferowe by było jedno z nudniejszych. Te dwa kluby nakręcały ten biznes.
0
Pewnie tak. Już było widać ostatnio jak Cavani potraktował Neymara przy karnym nawet mu piłki nie dał powąchać.
2
Kolego w Anglii jest 22:00 dopiero
0
Pal licho Coutinio dawać Alenie częściej do gry w pierwszym składzie niech nasza perełka będzie szlifowana przez najlepszego na świecie.
1
Może się mylę ale jakbyśmy mieli i chcieli kogos kupić to są inni zawodnicy którzy by przyszli albo byśmy dołożyli do oferty za Coutinio.
Na początku mówili ze mamy Ok 60 milionów plus ze sprzedaży zawodników. Z kupnem Coutinio byśmy wydali ok 400 milionów a gdzie kasa na ich oczko w głowie czyli stadion.
1
Nie przypominam sobie żeby Barcelona kupowała na ostatnia chwile jakiegoś zawodnika. Były sagi np z Fabregasem albo Sanchezem ale wszystkie kończyły się wcześnie. Dlatego żywym Coutinio była ściema my nie mamy takich pieniędzy żeby wydać kolejne 160 milionów.
0
Ale jak The Sun pisało ze o 20:00 to pewnie czasu angielskiego a nie naszego ;)
0
Bo po tym co zrobił na mistrzostwach to na wyspach był spalony. Oni sie cieszyli ze Barcelona dawała im tyle i sie nie wycofała.
0
I myślisz ze włodarze Liverpoolu wyłożą ponad 100 milionów ze swoich pieniędzy? Przecież oni tyle to przez dwa okienka nie wydali. Jeżeli kupią Lemara to za nasza kasę.
0
My znamy napewno kwotę za jaką by nam go sprzedali ale próbujemy coś zbić. Tak samo było z Dembele powiedzieli kwotę i koniec.
0
Ja myśle ze Liverpool czeka na ofertę ok 180 milionów za Coutinio.
6
Chyba przyszedł czas na zmianę warty w siatkówkę. Dać tym mlodym chłopakom dwa lata na dojście i wracamy. Mogli bardziej cisnąć w sprawie Leona. Przedpełski chyba będzie musiał wrócić.
0
To przez słownik a jakimś cudem nie moge edytować. Masakra.
0
To nie fejk jest to nagich twiterach.
0
Pamiętaj ze w La Liga okienko kończy sie 1 września o północy a napewno są prowadzone inne rozmowy tez nie tylko z Coutinio.
1
Audi A3 najlepiej 1.9 Tdi albo 1.8T. Laguna fajne autko, sam miałem 120km, ale jest drogawe w utrzymaniu. Sama karta jak Ci sie zepsuje to koszt ok 500 zł.
9
Di Maria to bedzie taki drugi Larsson. Pamietajmy ze to był kluczowy zawodnik Realu kiedy zdobywał LM za Ancelottiego
0
Ale to zabija cały smak. Ja jem nutellę na śniadanie od ok 10 lat i nigdy nawet bym o tym nie pomyślał. Tak samo jak o włożeniu nutelli do lodówki.
1
Nie wierze. Jak tak można?
0
Tak pisali jak Eleven wchodziło na Polski rynek. Skupią najlepsze ligi i zmiana szyldu. Ile w tym prawdy tego nie wiem.
0
Bein sport to będzie zamiast Eleven tylko jeszcze nie teraz.
0
Niby biorą przykład z nas ale już bez naszych błędów.
0
Feta może być jak w 2000 roku w sylwestra o ze jednak komputery działają.
24
Od czwartku do piątku do północy La Rambla tutaj to chyba zapłonie.
0
Jeżeli masz swojego neta możesz korzystać tak samo jak w Polsce
0
Nikt poważny tego nie potwierdził. Bzdura kompletna. Neymar by czekał na zgrupowanie żeby go zniechęcić jakby nie mógł zadzwonić wcześniej. Jakby o była prawda Coutinio już by grał w Liverpoolu.
0
Może masz racje ale jakby po Sane zgłosił sie Real to myślisz ze by myślał o tym jak gra Liverpool? Są okazje które dwa razy sie nie zdarzają.