0

Wyobrażacie sobie ze jak nie kupimy Coutinio i Dembele którzy praktycznie spalili mosty w swoich drużynach to żaden porządny piłkarz już nie wykona żadnego ruchu żeby do nas dołączyć. Będziemy skazani na szroty z mniej ważnych lig albo zawodników których nikt nie chce. Wracają czasu Nuneza i Gasparta.

1

Coś straszna cisza odnośnie transferów. Czyżby jakieś bomby sie szykowały.
Paulinho nie liczę.

0

Teraz Paulinhio będzie siedział gdzieś w Europie i czekał aż kupimy jakiś cracków i dopiero będzie jego prezentacja.
Kupimy czy nie kupimy Coutinio czy Dembele to dni Fernandeza chyba są policzone już.

5

Ale nie graliśmy aż tak tragicznie jak pokazuje wynik. Takie sytuacje jak Busiego to musi być bramka. Jesteśmy w przebudowie i trafiliśmy na Real który powiedzmy sobie jest w gazie. Niech przyjdzie ta trójka graczy o której mówią gazety i bedzie dobrze. Po środowym meczu następny mecz z poważnym przeciwnikiem gramy dopiero chyba w 8 kolejce czyli jest czas na zgranie sie.
Widzę ze od kilku lat mamy słabsze wejście w sezon. I tak na pocieszenie. LE tez przegrał swój pierwszy klasyk takim wynikiem a co sie stało pózniej każdy wiem.

2

Przynajmniej transfery będą w tym tygodniu

0

Linka nie mam ale było u nas na forum kilka razy w zeszłym tygodniu.

1

Bo to są tzw sezonowcy.

0

Firmino tez życzył Coutinio powodzenia a to ciagle nie wiadomo czy do nas przyjdzie.

0

Lecieć to on może wszędzie i nie wiadomo czy to z dzisiaj. Ja myśle ze to jakaś zasłona dymna.

0

To po co ten lament cały?

0

A w ogóle to jakieś oficjalne konto Barcelony potwierdziło transfer Paulinhio?

0

Nie rozumie jak podstawowy zawodnik drużyny która jako pierwsza zakwalikowala sie na MS może być tak zły waszym zdaniem. Dajmy mu szanse, może by bedzie taki zadaniowy gracz którego nam brakowało.

0

Może by nie chciał siedzieć na ławce przez ponad pół sezonu albo grać ogonów?
Paulinhio nie bedzie konkurentem dla Sergiego bedzie jego pomocnikiem.

0

Ja myśle ze ten transfer jest bardzo mocno powiązany z transferem Coutinio. Podobno ci sami ludzie reprezentują obydwu graczy. I o nich była mowa zanim sprzedaliśmy Neymara czyli kasa była wtedy. To tych dwóch piłkarzy i Dembele i zaczynamy sezon.

0

Szanuje. Paulinhio tez. Tutaj bardziej chodzi o wiek, cenę i ogólnie ze interesujemy się zawodnikami za ktorych nikt by tyle nie płacił.

12

U nas poprostu w każdym okienku musi być taki Mathieu czy Douglas. Tak już się dzieje od kilku lat.

0

A może my potrzebujemy takiego grajka jak Paulinho co usiądzie na ławce, nie bedzie marudził, zastąpi Sergiego, a może to Brazylijczyk dla Coutinio.

0

Czemu w innej? Wystarczy wpłacić kasę jakiej chcą dane kluby i tyle ;)

0

Jak myślicie jest taka możliwość ze przed meczem w niedziele będzie prezentacje Dembele i Coutinio? Prawie 90 tys ludzi i prezentacja dwóch crackow. Bartek to by chyba druga kadencje mógłby wygrać przez to.

0

Jeżeli Barcelona powiedziała mu teraz albo nigdy to cieżko zrezygnować. Wiem ze Liverpool może sie osłabić ale czy bedzie mocniejszy jak go zostawi wbrew jego woli? Czy kibice np wybacza mu nie strzeloną setkę w ostatniej akcji meczu?

0

To teraz odpowiedz sobie z jakim klubem ma większe szanse na tytuły?
W styczniu mógł nawet nie przeczuwać ze taka Barcelona bedzie sie nim interesować. Ma szanse być częścią zespołu w którym grają najlepsi na świecie, ma szanse uczestniczyć w meczu który może oglądać ok miliarda ludzi na całym świecie.
A z całym szacunkiem do Liverpoolu szans na jakiś tytuł w najbliższych latach mają znikomy.

0

Każdy klub w Europie wie ze mamy kasę. I to nie tylko tą z Neymara ale dużo więcej. Myśle ze czy tak czy tak 300 milionów musimy wydać na dwóch graczy. Chyba ze będziemy kupować jakiś 30 latków.

0

11 ciagle czeka na Coutinio.

0

Ja czuje ze Dembele jest nasz tylko czekają z oficjalnym to momentu aż Arda zwolni 7.

0

Pewnie tak. I ta kontuzja pleców, ciężka do diagnozy

0

Może ale to taka dziwna ta kontuzja sie wydaje.

1

A Coutinio ciagle kontuzjowany i nie bedzie dostępny na mecz z Wartford. Czyżby to jednak prawda była co pisze Sky?

0

Bo żeby nie Bayern to by Borussii już może nie było. Dlatego mają u nich chody.

1

Ich pewnie boli ze będą musieli z tej kasy oddać do poprzedniego klubu dlatego tyle chcą.

0

Widzę ze dużo ludzi hejtuje nasz zarząd. Ale to nie jest ich wina ze takie jest prawo w ligach. W La Liga są klauzule a w innych nie ma. Zespoły które dobrze funkcjonują finansowo np w PL mają nas w dupie i tyle i jaki zarząd by nie był to nie będą sprzedawać, bo za miejsce wyżej w tabeli na koniec sezonu otrzymają dwa razy tyle kasy co za zawodnika.
U nas jeżeli ktoś dogada się z zawodnikiem płaci klauzule i pozamiatane.
Mi się wydaje ze zawodnicy sami powinni się zabezpieczać na wypadek chęci transferu do innego klubu. Aneks do kontraktu ze jeżeli dane kluby się zgłaszają siadacie do rozmów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?