rafik300010
Dołączył/a: maj 2011
Southampton
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze ze odmówił. Wiesz co to by sie zaczęło. U nas są bardzo niskie klauzule i Real by zaczął wykupywać naszych.
2
A teraz krótka odpowiedz z mojej strony. Wiemy tylko to co napiszą pismaki i jak to teraz nazywają "otoczenie klubu albo otoczenie zawodnika". Jak jest naprawdę tego nikt nie wie oprócz nich. Jeszcze pare lat temu nic byś nie wiedział jak trwają negocjacje. Byś przeczytał informacje w gazecie ze kupili zawodnika i tyle. A teraz w dobie internetu są plotki i nie ździwe sie jak ci ludzie zarabiają duza kasę na takim czymś.
0
Jeżeli chcą przechodzić później do jakiego klubu to powinni zaznaczać w kontraktach.
0
Ze jeszcze polscy dziennikarze wywiadu z Łukaszem nie robią odnośnie Dembele.
0
Mi się wydaje ze on nie czuje się odpowiednio w naszej szatni.
0
A co mają zrobić jak nikt go nie chce?
0
To jest odpowiedz na plotki o Asensio
0
A może to wyglada tak ze my narazie nie mamy kasy na te transfery?
Kasa za Neymara jeszcze nie wpłynęła i nie można wziasc z innej puli. Bo jakby naprawdę było tak ze Coutinio nie jest na sprzedaż to gazety zaczely by pisać o kims innym.
1
Ja chyba odpuszczam. Wyłączam sie ze wszystkich mediów do końca tygodnia. Zobaczę jak długo wytrzymam.
1
Dembele to już raczej zaklepany. Boje się bardziej o Coutinio. A w ogóle radio Catalunia podało ze jutro prezentacja obydwóch. Ci dopiero pojechali po bandzie.
0
Nie przecież to były trener Liverpoolu to może się orientować jak klub reaguje na takie oferty.
0
Coś czuje ze o Coutinio możemy zapomnieć. Dzisiaj w BBC one mówili ze Liverpool odrzucił druga ofertę na 90 milionów funtów. Wypowiadał się tez Brendan Rogers ze Coutinio jest kluczowym zawodnikiem, podpisał nowa umowę i ze wszystko zależy od klubu a oni mówią ze nie jest na sprzedaż.
Może to tylko podbijanie ceny.
10
Kiedyś było lepiej. Człowiek przeczytał raz na tydzień wiadomości z tygodnika Piłka Nożna i był spokojniejszy. Teraz 1000 źródeł i każdy mówi co innego i już nie wiadomo kogo słuchać.
0
Nie dziwie się chłopakowi. Taka szansa już się pewnie nie powtórzy jak teraz.
0
Jeżeli to prawda ze Barca ciagle nie ma kasy za Neymara, co jest normalne w przypadku czeków, to nawet jak ma klapnięte obydwa transfery to nie może ich ogłosić dopóki nie zapłaci.
0
Każdy czek nawet najmniejszy jest realizowany w banku przez 5 dni roboczych. To taki może być nawet dłużej.
2
Nie wiem czy było i czy to wiarygodne źródło ale strona angielska.
http://www.espn.co.uk/football/soccer-transfers/story/3174603/liverpool-reach-agreement-to-sell-philippe-coutinho-to-barcelona-sources
0
Do ekstraklasy go dawać. Tam to nawet bez treningów był by najlepszy.
8
Ale zarząd dał wczoraj jasno do zrozumienia ze czekają na Coutinio nie dając nikomu 11. A i dla Dembele za niedługo się zwolni numer.
0
Spoko pewnie zachowasz swóją czuprynę jeszcze długo.
4
Ale wszyscy będą zaskoczeni jak dzisiaj z numerem 11 wybiegnie Coutinio a z innym Dembele. Niektórzy to by chyba na tace dali.
0
Może na ipli bedzie
0
Może jest zatarty obraz rezerwowych przez ten mecz ale w sezonie jak bedą zmiany to dwóch może trzech rezerwowych na mecz a nie prawie cały skład i niektórzy grający pierwszy mecz od miesieą albo dłużej.
0
Bardzo dobre posunięcie. W koncu myślimy o czymś co kuleje od dawna.
1
Ale jak przyjedzie Dembele to lewa strona prawie francuska będzie. Trochę im przygotujemy na MS piłkarzy.
0
Tylko ze Suarez przeszedł długą drogę żeby być w Barcelonie, grał w różnych ligach i klubach. Jakby Neymar przeszedł tą sama drogę co Luis żeby u nas grać mówiłby to samo.
0
Myślisz ze Barca nie ma kasy? Wiedząc ze dostanie to by wydali z innej puli a by kupić kogos w zamian.
0
Nie znam się aż tak bardzo ale miejsca 4-8 są w zasięgu Roberta w dalszych GP
1
Ale o motywacje Leo w tym roku to będę spokojny.
7
"Saga transferowa" sezon 2 czas rozpocząć. To jest lepsze niż "Gra o tron"i "Belfer" razem wzięte.